Keputusan Terdahulu

Keputusan OMK 2015

Keputusan Olimpiad Matematik Kebangsaan (OMK) 2015

Keputusan penuh pemenang-pemenang Hadiah Tempat Pertama, Kedua dan Ketiga (Kategori Individu dan Kumpulan) bagi setiap Peringkat (Bongsu, Muda, Sulong) serta Hadiah Saguhati dan Sijil Sanjungan Kehormat OMK 2015 adalah seperti berikut:

Diminta semua pemenang menyemak ejaan nama masing-masing. Jika ada pembetulan, sila maklumkan kepada Penyelaras OMK 2015 (Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.) dengan segera. Sijil akan dicetak seminggu selepas tarikh pengumuman ini. Terima kasih dan tahniah kepada semua pemenang.

 
 
 
 
 

Keputusan OMK 2014

Keputusan Olimpiad Matematik Kebangsaan (OMK) 2014

Keputusan penuh pemenang-pemenang bagi menerima Hadiah Tempat Pertama, Kedua dan Ketiga (Kategori Individu dan Berpasukan) bagi setiap Peringkat (Bongsu, Muda, Sulong), Hadiah Saguhati serta Sijil Sanjungan Kehormat OMK 2014 adalah seperti berikut:

Diminta semua pemenang menyemak ejaan nama masing-masing. Jika ada pembetulan, sila maklumkan kepada Penyelaras OMK 2014 (Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.) dengan segera. Sijil akan dicetak seminggu selepas tarikh pengumuman ini. Terima kasih dan tahniah kepada semua pemenang.

Keputusan OMK 2013

Keputusan Olimpiad Matematik Kebangsaan (OMK) 2013

Keputusan penuh pemenang-pemenang bagi menerima Hadiah Tempat Pertama, Kedua dan Ketiga (Kategori Individu dan Berpasukan) bagi setiap Peringkat (Bongsu, Muda, Sulong), Hadiah Saguhati serta Sijil Sanjungan Kehormat OMK 2013 adalah seperti berikut:

Keputusan OMK 2012

Keputusan Olimpiad Matematik Kebangsaan (OMK) 2012


Keputusan penuh pemenang-pemenang bagi menerima Hadiah Tempat Pertama, Kedua dan Ketiga (Kategori Individu dan Berpasukan) bagi setiap Peringkat (Bongsu, Muda, Sulong), Hadiah Saguhati serta Sijil Sanjungan Kehormat OMK 2012 adalah seperti berikut:

Keputusan OMK 2011

Keputusan Olimpiad Matematik Kebangsaan (OMK) 2011 

Keputusan penuh pemenang-pemenang bagi menerima Hadiah Tempat Pertama, Kedua dan Ketiga (Kategori Individu dan Berpasukan) bagi setiap Peringkat (Bongsu, Muda, Sulong), Hadiah Saguhati serta Sijil Sanjungan Kehormat OMK 2011 adalah seperti berikut:

 

Senarai nama pemenang (senarai berkumpulan, hadiah saguhati dan sijil sanjungan kehormat) adalah disusun mengikut abjad. Keputusan adalah muktamad. 

PERSAMA ingin mengucapkan syabas dan tahniah kepada semua sekolah/kolej dan peserta yang telah berjaya. Bagi yang kurang berjaya, jangan putus asa, terus berusaha dan mungkin boleh mencuba lagi tahun hadapan. PERSAMA juga ingin mengucapkan berbanyak terima kasih kepada semua pihak yang telah terlibat dalam menjayakan OMK 2011 ini. Adalah diharapkan kerjasama dan sokongan yang padu dapat terus diberikan pada masa akan datang demi perkembangan prestasi para pelajar dalam bidang Matematik khasnya.

Sekian, terima kasih.

Keputusan OMK 2010

Keputusan Olimpiad Matematik Kebangsaan (OMK) 2010

Keputusan penuh pemenang-pemenang bagi menerima Hadiah Tempat Pertama, Kedua dan Ketiga (Kategori Individu dan Berpasukan) bagi setiap Peringkat (Bongsu, Muda, Sulong), Hadiah Saguhati serta Sijil Sanjungan Kehormat OMK 2010 adalah seperti berikut:


Senarai nama pemenang (senarai berkumpulan, hadiah saguhati dan sijil sanjungan kehormat) adalah disusun mengikut abjad. Keputusan adalah muktamad.

PERSAMA ingin mengucapkan syabas dan tahniah kepada semua sekolah/kolej dan peserta yang telah berjaya. Bagi yang kurang berjaya, jangan putus asa, terus berusaha dan mungkin boleh mencuba lagi tahun hadapan. PERSAMA juga ingin mengucapkan berbanyak terima kasih kepada semua pihak yang telah terlibat dalam menjayakan OMK 2010 ini. Adalah diharapkan kerjasama dan sokongan yang padu dapat terus diberikan pada masa akan datang demi perkembangan prestasi para pelajar dalam bidang Matematik khasnya.

Sekian, terima kasih.

Keputusan OMK 2009

Saturday, 31 October 2009
*TERKINI* Keputusan Olimpiad Matematik Kebangsaan (OMK) 2009

Keputusan penuh pemenang-pemenang bagi menerima Hadiah Tempat Pertama, Kedua dan Ketiga (Kategori Individu dan Berpasukan) bagi setiap Peringkat (Bongsu, Muda, Sulong), Hadiah Saguhati serta Sijil Sanjungan Kehormat OMK 2009 adalah seperti berikut:
Keputusan OMK 2009 ]

Senarai nama pemenang (senarai berkumpulan, hadiah saguhati dan sijil sanjungan kehormat) adalah disusun mengikut abjad. Keputusan adalah muktamad. Buat pengetahuan pihak tuan/puan, hadiah berbentuk wang tunai, hadiah saguhati dan sijil untuk semua pemenang hanya akan dihantar pada bulan Februari/Mac tahun hadapan (2010).

Walau bagaimanapun, Sijil Penyertaan untuk semua peserta OMK 2009 akan mula dihantar minggu hadapan dan dijangka semua sekolah/kolej yang menyertai OMK 2009 akan menerima sijil-sijil tersebut sebelum cuti sekolah bermula.

PERSAMA ingin mengucapkan syabas dan tahniah kepada semua sekolah/kolej dan peserta yang telah berjaya. Bagi yang kurang berjaya, jangan putus asa, terus berusaha dan mungkin boleh mencuba lagi tahun hadapan. PERSAMA juga ingin mengucapkan berbanyak terima kasih kepada semua pihak yang telah terlibat dalam menjayakan OMK 2009 ini. Adalah diharapkan kerjasama dan sokongan yang padu dapat terus diberikan pada masa akan datang demi perkembangan prestasi para pelajar dalam bidang Matematik khasnya.

Sekian, terima kasih.

Keputusan OMK 2008

Keputusan Olimpiad Matematik Kebangsaan (OMK) 2008 telah diumumkan oleh pihak PERSAMA pada 31 Oktober 2008. Sila lihat senarai lengkap para pemenang mengikut kategori (bongsu, muda dan sulong) pada halaman Keputusan OMK 2008 yang disediakan. Tahniah diucapkan kepada para pemenang.

Untuk makluman, sijil pemenang, hadiah wang tunai dan hadiah saguhati akan dikirimkan kepada para pemenang OMK 2008 pada akhir bulan Februari / awal bulan Mac 2009.

Keputusan OMK 2007

PERINGKAT BONGSU (INDIVIDU)


Pertama:
Joshua Lim Kai Tsen
SMK Tinggi St. David, Jalan Tanjong Bukit Baru, 75150 Melaka
Kedua:
Tong Kin Seng
SMK(L) Bukit Bintang, Jln Utara, 46200 Petaling Jaya, Selangor
Ketiga:
Lew Kar Cheng
SM(P) Kuen Cheng, Jalan Syed Putra, 50460 Kuala Lumpur

PERINGKAT BONGSU (KUMPULAN)


Pertama:
SMJK Katholik, Jln 10/3, 46000 Petaling Jaya, Selangor
Lee Zian Wei
Low Jun Lyn
Tay Ting Nuan Fiona
Tham Ying Hong
Kedua:
SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 Kuala Lumpur
Lee Boon Kien
Lew Jyh Feng
Moo Khai Mun
Too Sheng Tack
Ketiga:
SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim Sultan, 80300 Johor Bahru, Johor
Ang Wei Hao
Lee Shen Yung
Quek Wei Pang
Yong Fong Chuan

PERINGKAT BONGSU (HADIAH SAGUHATI)


Cheow Jun Sam | SMK Cheras Perdana, 43200 Cheras, Selangor
Loh Jia Wei | SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim Sultan, 80300 JB, Johor
Mohamad Faruq Mohamad Pauzi | SMKA Kuala Abang, Jln Kg. Baru, 23050 Dungun, Terengganu
Muhammad Faizal Che Hassim | MRSM Kota Putra, Jln Bukit Keluang, 22200 Besut, Terengganu
Pang Jun An | SMK Sultan Ismail, Jln Abdul Samad, 80100 Johor Bahru, Johor
Roslina Mohammad@Mohd Sharif | SMK Imtiaz Dungun, Jln Sura Jeti, 23000 Dungun, Terengganu
Sik Iu Ning | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jalan Ipoh, 51100 KL

PERINGKAT BONGSU (SIJIL SANJUNGAN KEHORMAT)


Abhinar Vadrevu | Alice Smith School, 2 Jalan Bellamy, 50460 KL
Abqariyyah Ismail | SMK Imtiaz Dungun, Jln Sura Jeti, 23000 Dungun, Terengganu
Affni Syahidha Kamaruzaman | SMK Rantau Petronas, 24300 Kerteh, Terengganu
Ahmad Bukhari Md Ariffin | SMKA Sheikh Abdul Malek, Jln Budiman, 20400 Kuala T’ganu, T’ganu
Ahmad Farhan Yosman | SMK Mutiara Rini, Jln Persiaran Utama, 81300 Skudai, Johor
Ahmad Imran Salleh | SM Sains Sultan Mahmud, Jalan Gong Badak, 21300 Kuala T’ganu, T’ganu
Ahmad Zarith Zulfika Nordin | SM Sains Sultan Mahmud, Jalan Gong Badak, 21300 Kuala T’ganu, T’ganu
Alia Delaila Baharuddin | SM Sains Sultan Mahmud, Jln Gong Badak, 21300 Kuala T’ganu, T’ganu
Alyaa’ Fadhilah Mohamad | MRSM Yayasan Terengganu, Jln Tembila, Kg. Raja, 22200 Besut, T’ganu
Amil Hakim Mukhtar | SMK Tinggi Kajang, Semenyih, Kajang, Selangor
Ammar Jamaludin | SMK Imtiaz Dungun, Jln Sura Jeti, 23000 Dungun, Terengganu
Amy Syakirah Furzane Azizan | SMK Bukit Jambul, Jln Bukit Gambier, 11700 Gelugor, Pulau Pinang
Arjunan a/l Selvamani | SMK Sung Siew, Peti Surat 12, 90700 Sandakan, Sabah
Arvinth a/l Kupusamy | SMK Tinggi St. David, Jalan Tanjong Bukit Baru, 75150 Melaka
Asma Hajar Abd Malek | SM Sains Hulu Selangor, Hulu Yam Bharu, Batang Kali, Selangor
Che Wan Amiruddin Che Wan Ismail | SM Sains Sultan Mahmud, Jln Gong Badak, 21300 Kuala T’ganu, T’ganu
Chern Li-Ern | SM Hin Hua, Klang, Selangor
David Yong Seng Chai | SMJK Chung Ling PP, Jln Air Itam, 11400 Kampung Baru, PP
Eu Shu Tian | Sek Tinggi Chung Hwa muar, no 14 Jalan Junid, 84000 Muar, Johor
Hazim Ihsam Ahmad Nazirr | SMKA Sheikh Abdul Malek, Jln Budiman, 20400 Kuala T’ganu, T’ganu
Joan Wong Ka Ghee | SM Katholik (Sibu), P.O.Box 383, Jalan Lanang, 96007 Sibu, Sarawak
Lam Yet Sin | SMJK Sam Tet Ipoh, No. 5 Jalan Gereja, 30300 Ipoh, Perak
Lee Chee Hao | MRSM Batu Pahat, Jln Simpang 5, 83000 Batu Pahat, Johor
Lee Ji En | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jln Ipoh, 51100 KL
Lee Kuok Zhen | SMK Sultan Ismail, Jln Abdul Samad, 80100 Johor Bahru, Johor
Leong Qin Lee | SM Chong Hwa, Jln Sekolah Chong Hwa, 86000 Kluang, Johor
Lim Harn Chienh | SMK Dato’ Jaafar, Jln Yahya Al-Datar, 80300 Johor Bahru, Johor
Lim Li Ann | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jln Ipoh, 51100 KL
Loyce Ko Ying Zhe | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jln Ipoh, 51100 KL
Mohamad Helmy Mohd Fuad | Sek Dato’ Abdul Razak, Sungai Gadut, 71450 Seremban, NS
Mohamed Fauzan Mohamed Hasan | MRSM, Peti Surat No. 78, Bukit Nasah Kenayat, 33300 Gerik, Perak,
Mohd Alif Fuad Abd Kudus | Sekolah Alam Shah Putrajaya, Parcel G, Presint 1, 62520 WP Putrajaya
Mohd Nazreen Mohamad | SMK Green Road, Kuching, Sarawak
Mugeh Lensrich | Sek Sri Garden, No. 9 Jln 1/75C Off Jln Pria, Taman Maluri, 56100 KL
Muhammad Adib Ali | MRSM Mersing. KM 6 Jalan Jemaluang, 86800 Mersing, Johor
Muhammad Affan Ahmad Nadzi | MRSM Yayasan Terengganu, Jln Tembila, Kg. Raja, 22200 Besut, T’ganu
Muhammad Amiruddin Embong | SMK Imtiaz Dungun, Jln Sura Jeti, 23000 Dungun, Terengganu
Muhammad Eizaz Irfan Saipuddin | MRSM Pontian, Jln Benut, Jelutong, 82100 Ayer Baloi, Pontian, Johor
Muhammad Fahmi Farid | SMK Jalan Empat, Bandar Baru Bangi, Selangor
Muhammad Luqmanul Hakim Md Noor | SMK Imtiaz Dungun, Jln Sura Jeti, 23000 Dungun, Terengganu
Muhammad Nabil Mohamaddin | MRSM Pontian, Jln Benut, Jelutong, 82100 Ayer Baloi, Pontian, Johor
Muhammad Syafiq Faris Mohd Ridzuan Tan | Sek Dato’ Abdul Razak, Sungai Gadut, 71450 Seremban, NS
Muhammad Syafiq Mazlan | SM Sains Sultan Mahmud, Jalan Gong Badak, 21300 Kuala T’ganu, T’ganu
Muhammad Syaifulislam Ramli | SM Sains Sultan Mahmud, Jalan Gong Badak, 21300 Kuala T’ganu, T’ganu
Nadzim Nadzri | SMK Imtiaz Dungun, Jln Sura Jeti, 23000 Dungun, Terengganu
Ng Yee Ling | SMJK Katholik, Jln 10/3, 46000 Petaling Jaya, Selangor
Nik Norhazira Mohamad Hanafi | SMKA Nurul Ittifaq, 22300 Kuala Besut, Terengganu
Nor Fadhilah Mohd Pathyhi | SMK Kuala Besut, Jln Tembila, Kampung Raja, 22300 Besut, Terengganu
Nur Fatin Mohd Rashid | SMK Imtiaz Dungun, Jln Sura Jeti, 23000 Dungun, Terengganu
Nur Muhammad Faiz Farhan B Nor Halim | MRSM Mersing. KM 6 Jalan Jemaluang, 86800 Mersing, Johor
Nur Qamilah Mohamad | MRSM Yayasan Terengganu, Jln Tembila, Kg. Raja, 22200 Besut, T’ganu
Nurul Ilya Sahira Khairul Anuar | SMK Imtiaz Dungun, Jln Sura Jeti, 23000 Dungun, Terengganu
Nurussyahirah Mohd Ali | SMK Imtiaz Dungun, Jln Sura Jeti, 23000 Dungun, Terengganu
Ong Hao Tzer | SM Foon Yew JB, 59-C Jln Ibrahim Sultan, 80300 Johor Bahru, Johor
Shamimi Che Ku Junoh | SMK Imtiaz Dungun, Jln Sura Jeti, 23000 Dungun, Terengganu
Shum Pey Ling | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jln Ipoh, 51100 KL
Siddiq Husainy Hasbullah | SM Sains Sultan Mahmud, Jln Gong Badak, 21300 Kuala T’ganu, T’ganu
Sim Pei Fren | SMJK(P) PP, 2, Jln Gottlieb, 10350 PP
Siti Nurhidayah Abdul Kadil | SMK(P) Sultan Ibrahim, Jln Bendahara, 80100 Johor Bahru, Johor
Sofieya Farhana Sulaiman | MRSM Kuala Kubu Bharu, Selangor
Syed Hamimie Firdaus Syed Mohamad | SMK Imtiaz Dungun, Jln Sura Jeti, 23000 Dungun, Terengganu
Tam Hong Le | SMJK Nan Hwa, Jln Raja Omar, 32000 Sitiawan, Perak
Tan Sher Rin | SMK Chung Hwa Wei Sin, Jln Bukit Kecil, 21100 Kuala Terengganu
Tan Wei Ting | SM Foon Yew JB, 59-C Jln Ibrahim Sultan, 80300 Johor Bahru, Johor
Tan Zeng Zhi | SM Foon Yew JB, 59-C Jln Ibrahim Sultan, 80300 Johor Bahru, Johor
Tan Zhi Xin | SM Foon Yew JB, 59-C Jln Ibrahim Sultan, 80300 Johor Bahru, Johor
Tay Hao Zhe | Sek Men Confucian (Persendirian) Lorong Hang Jebat, 50150 KL
Tinesh Rao a/l Kusraju | SMK Tinggi Kajang, Semenyih, Kajang, Selangor
Vincent Toh Zing Hui | SMK Kuching High, Sarawak
Yap Xiao Han | SM Chung Hua No.1, Kuching, Sarawak
Yoo Yeu Cian | SMK Chung Hwa Wei Sin, Jln Bukit Kecil, 21100 Kuala Terengganu, Terengganu

PERINGKAT MUDA (INDIVIDU)


Pertama: Poh Yong Fei
SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3½ , Jln Ipoh, 51100 Kuala Lumpur
Kedua: Lee Jian Lin
SM Pay Fong, 40, Jln Tan Chay Yan, 75300 Melaka
Ketiga: Teo Yee
SM Lodge, PS 882 Tabuan Desa, 93718 Kuching, Sarawak

PERINGKAT MUDA (KUMPULAN)


Pertama: SMJK Jit Sin, Jalan Binjai, Taman Sri Rambai, 14000 Bukit Mertajam, Pulau Pinang
Beh Jyh Jiunn
Bey Yee Kang
Kuak Khim Nyiap
Tan Wei Hao
Kedua: SMK USJ 12, Persiaran Setia, USJ 12, 47630 UEP Subang Jaya, Selangor
Lee Peck Fen
Lee Phui Jing
Leong Ji Chuan
Saw Yihui
Ketiga: SMJK Keat Hwa, Jalan Kuala Kedah, 05400 Alor Setar, Kedah
Koay Jun Ming
Lim Yu Wei
Lui Jin Xiang
Ooi Wei Xiang

PERINGKAT MUDA (HADIAH SAGUHATI)


Hobart Lim Zi Ying | SMJK Chung Ling PP, Jln Air Itam, 11400 Kampung Baru, PP
Ili Hakima Azni Shah | Sekolah Seri Puteri, Cyberjaya
Lew Chau Hong | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jalan Ipoh, 51100 KL
Syazwi Mazli | SM Sains Alam Shah Jln Yaacob Latif, Bandar Tun Razak, 56000 KL
T. Koghanadhacharve | SMK(P) St. George, Jln Macalister, 10450 PP
Tang Kui Sung | SM Katholik (Sibu), P.O.Box 383, Jalan Lanang, 96007 Sibu, Sarawak
Wong Quin Ee, Quennie | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jalan Ipoh, 51100 KL

PERINGKAT MUDA (SIJIL SANJUNGAN KEHORMAT)


Abdul Azim Ahmed Muzni | Maktab Sultan Abu Bakar, JKF 469, Jln Sg Chat, 80100 JB, Johor
Ain-nin Sofia Mohamad Samsani | SMK Seri Berang, 21700 Kuala Berang, Terengganu
Alubah Mohd Hamzah | MRSM Kuala Lipis, KM 7, Jln Kual Lipis Kerambit, 27200 Kuala Lipis, Pahang
Amir Syahid Ezani | Kolej Islam Sultan Alam Shah, Klang, Selangor
Barry Teo Way Tiong | SM Pay Fong, 40, Jln Tan Chay Yan, 75300 Melaka
Cheng Shau Chuan | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jln Ipoh, 51100 KL
Chia Chun Yee | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jln Ipoh, 51100 KL
Chin Jiun Yee | Sabah Chinese High School, PO Box 489, 91007 Tawau, Sabah
Chong Kah Wai | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jln Ipoh, 51100 KL
Chui Ho Kit | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jln Ipoh, 51100 KL
Cornelius Yu Yee Dee | SM Katholik (Sibu), P.O.Box 383, Jalan Lanang, 96007 Sibu, Sarawak
Er He Yang | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jln Ipoh, 51100 KL
Goh Kah Wei | SMJK Tsung Wah, 66B, Jln Dato’ Sagor, 33000 Kuala Kangsar, Perak
Han Chia Ting | SM Pay Fong, 40, Jln Tan Chay Yan, 75300 Melaka
Hazwan Syahmi Hashim | SMK Rantau Petronas, 24300 Kerteh, Terengganu
Khairul Shazwan Azar | Kolej Islam Sultan Alam Shah, Klang, Selangor
Khoo Jun Kit | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jln Ipoh, 51100 KL
Khor Boon Siang | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jln Ipoh, 51100 KL
Koay Chin Yang | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jln Ipoh, 51100 KL
Koid Siang Lunn | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jln Ipoh, 51100 KL
Lam Xin Yee | SM Foon Yew JB, 59-C Jln Ibrahim Sultan, 80300 JB, Johor
Lee Jia Wern | SMJK Jit Sin, Jln Binjai, Tmn Sri Rambai, 14000 Bukit Mertajam, Pulau Pinang
Lee Xin Long | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jln Ipoh, 51100 KL
Lee Zhun Khang | SMJK Jit Sin, Jln Binjai, Tmn Sri Rambai, 14000 Bukit Mertajam, Pulau Pinang
Lew Yun Pin | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jln Ipoh, 51100 KL
Lim Tze Keong | SMJK Sam Tet Ipoh, No.5 Jln Gereja, 30300 Ipoh, Perak
Low Yee Shen | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jln Ipoh, 51100 KL
Lynton Edviano Loo | SMJK Sin Min, Jln Pegawai, 08000 Sg. Petani, Kedah
Mohamad Afizi Azizi | SMK Ismail Petra Kompleks Sekolah-Sekolah, 15300 Kota Bharu, Kelantan
Mohd Azim Taib | Sek. Dato’ Abdul Razak, Sungai Gadut, 71450 Seremban, NS
Muhammad Farid Azmi | Sek. Dato’ Abdul Razak, Sungai Gadut, 71450 Seremban, NS
Ng Beng Chet | SMJK Jit Sin, Jln Binjai, Tmn Sri Rambai, 14000 Bukit Mertajam, Pulau Pinang
Ng Jin Yee | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jln Ipoh, 51100 KL
Ng Ke Xin | SMJK Perempuan Perak, 247, Jln Raja Permaisuri Bainun, 30250 Ipoh, Perak
Nik Harith Ajwad Nek Yusoff | Kolej Sultan Abdul Hamid, Jln Langgar, 05460 Alor Setar, Kedah
Nor Azwani Mohd Ali | Sek. Tinggi Perempuan Melaka, Durian Daun 75400 Melaka
Norhanim Solehah Che Abdullah | SMK Agama Kuala Abang, Jln Kampung Baru, 23050 Dungun, Terengganu
Nur Amira Abd Malek | Sekolah Seri Puteri, Cyberjaya
Nur Farhana Mat Shasir | SMK Sharifah Rodziah, Telok Mas, 75460 Melaka
Nur Lyana Abdul Ghani | SMK Seksyen 9, Jln Tengku Ampuan Rahimah 9/20, 40100 Shah Alam, Selangor
Nur Nuha Mohd Nazeri | SMKA Sheikh Abdul Malek, Jln Budiman, 20400 Kuala Terengganu, T’ganu
Nur’ Diyana Ismail | SMK Sharifah Rodziah, Telok Mas, 75460 Melaka
Nurul Syazwani Shamsudin | MRSM Taiping, Jln Bukit Larut, 34000 Taiping, Perak
Phan Yen Han | SM Hin Hua, Klang, Selangor
Rabi’atul Adibah Allauddin | Sekolah Tun Fatimah, Jalan Tun Razak, 80000 JB, Johor
Rhaishazrin Amirul Iqma B Rosli | MRSM Yayasan Terengganu Besut, Jln Tembila, Kg Raja, 22200 Besut, T’ganu
Richard Ho Huat Ley | SMK Green Road, Kuching, Sarawak
Satnam Kaur a/p Sukhdak Singh | SMK Convent Sentul, Jln Sentul, 51000 KL
Sharifah Fazilah Wan Abdul Hamid | SMK Telang Usan, Sarawak
Shoo Lik May | SM Chong Hwa, Jalan Sekolah Chong Hwa, 86000 Kluang, Johor
Siti Suraya Sarian | MRSM Yayasan Terengganu Besut, Jln Tembila, Kg Raja, 22200 Besut, T’ganu
Soh Jia Shing | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jln Ipoh, 51100 KL
Sum Pui Yeng | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jln Ipoh, 51100 KL
Tan Jun Shing, Edmund | SMJK Katholik, Jln 10/3, 46000 Petaling Jaya, Selangor
Tan Yoong Ying | SM(P) Kuen Cheng, Jln Syed Putra, 50460 KL
Tay Lai Kuan | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jln Ipoh, 51100 KL
Tee Yi Ting | SMK Bukit Kemuning, Kota Kemuning, Shah Alam, Selangor
Teo Ching Yann | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jln Ipoh, 51100 KL
Teo Wee Seong | SMK St. Francis, Jln Parameswara, 75000 Melaka
Teoh Zi Jing | Kolej Sultan Abdul Hamid, Jln Langgar, 05460 Alor Setar, Kedah
W. Muhammad Zikri Wan Zaik | SMK Imtiaz Dungun, Jln Sura Jeti, 23000 Dungun, Terengganu
Wan Dayang Dianah Awang Matasan | MRSM Kota Kinabalu, Peti Surat 50167, 88722, Putatan Kota Kinabalu
Wan Muhammad Syahmi Wan Fauzi | SMK Kampung Laut, 16040 Palekbang, Kelantan
Winston Lee Meng Yih | SM Lodge, PS 882 Tabuan Desa, 93718 Kuching, Sarawak
Yap Shu-En | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jln Ipoh, 51100 KL
Yeoh Zi Yi | SMK Gajah Berang, Jln Gajah Berang, 75200 Melaka
Yuan Ting Jing | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jln Ipoh, 51100 KL

PERINGKAT SULONG (INDIVIDU)


Pertama: Loke Zhi Kin
SMK Seafield, Jln USJ 2/5, 47600 Subang Jaya, Selangor
Kedua: Mohd Farzan Mohd Fadhlillah
Sekolah Alam Shah Putrajaya, Parcel G, Presint 1, 62520 WP Putrajaya
Ketiga: Lee Eon Jui
Sek. Tinggi Chung Hwa Muar, No.14, Jln Junid, 84000 Muar, Johor

PERINGKAT SULONG (KUMPULAN)


Pertama: SMJK Jit Sin, Jalan Binjai, Taman Sri Rambai, 14000 Bukit Mertajam, Pulau Pinang
Joachim Wan Han Yong
Lee Chiew Yee
Leong Li Theng
Poh Wen Cin
Kedua: SMJK Chung Ling PP, Kg. Baru, 11400 Ayer Itam, Pulau Pinang
Koay Chee Tatt
Lim Paul Young
Ooi Boon Teik
Saw Thuan Beng
Ketiga: Kolej Tuanku Ja’afar, 71700 Mantin, Negeri Sembilan
Ahmad Faiz
Kevin Erazon Dickman
Tan Leong Hoo
Teo Wee Shen

PERINGKAT SULONG (HADIAH SAGUHATI)


Abdul Hakim Mohd Hisham | SMK Ibrahim, 08000 Sg. Petani, Kedah
Cheng Jian Yuan | SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim Sultan, 80300 JB, Johor
Dhruva a/l Murugasu | SMK(L) Bukit Bintang, Jln Utara, 46200 Petaling Jaya, Selangor
Kok Cho Quan | SMJK Sam Tet Ipoh, No.5, Jln Gereja 30300 Ipoh, Perak
Leong Kok Hou | SMK Seri Kampar, Jln Iskandar, 31900 Kampar, Perak
Naziha Hj. Marzuki | SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim Sultan, 80300 JB, Johor
Yew Hong Meng | SM Pay Fong, 40, Jln Tay Chay Yan, 75300 Melaka

PERINGKAT SULONG (SIJIL SANJUNGAN KEHORMAT)


Addy Herg Ee Hau | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jln Ipoh 51100 KL
Ahmad Afif Abdul Majid | International Education Centre (INTEC), UiTM, Kampus Seksyen 17, Shah Alam
Ahmad Hasyimi Sallih | SMK Raja Tun Uda, Jln Tengah, 11950 Bayan Lepas, Pulau Pinang
Albert Lau Hui Yee | SM Chung Hua No.1, Kuching, Sarawak
Alma Farhana Roslan | MRSM Taiping, Jln Bukit Larut, 34000 Taiping, Perak
Anid Effendi Md Aris | SM Sains Seremban, Jln Sikamat, Seremban, Negeri Sembilan
Arifuddien Ayob | MRSM Yayasan T’ganu Besut, Jln Tembila, Kampung Raja, 22200 Besut, T’ganu
Chai Chung Dih | SMK Tinggi Kajang, Semenyih, Kajang, Selangor
Cheong Tee Jin | SMJK Katholik, Jln 10/3, 46000 Petaling Jaya, Selangor
Cheng Kok Cheong | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jln Ipoh 51100 KL
Chong Tet Wei | SMJK Chung Ling PP, Jln Air Itam, 11400 Kampung Baru, Pulau Pinang
Chu Yung Jeh | Sek. Tinggi Kota Kinabalu, PO Box 10224, 88802 Kota Kinabalu, Sabah
Farhan Syahirah Samsi | MRSM Balik Pulau, Jln Pondok Upeh, 11000 Balik Pulau, Pulau Pinang
Farrah Sow Suhaimi Sow | Sekolah Methodist Wesley, Lot 185, Jalan Lima, Off Jalan Sentul, Kuala Lumpur
Gan Yu Hock | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jln Ipoh 51100 KL
Haw Jing Yan | Sabah Chinese High School, PO Box 489, 91007 Tawau, Sabah
Heng Zhee Chuan | SMK Ibrahim, 08000 Sg. Petani, Kedah
Henry Yap Chew Whuai | SM Chung Hua No.1, Kuching, Sarawak
Isaac Lee Eng Ting | SMJK Chung Ling PP, Jln Air Itam, 11400 Kampung Baru, PP
Jeffrey Khoo Boo Jin | SMJK Hua Lian, 10 Jln Lumba Kuda, 34008 Taiping, Perak
Jong Ying Wei | SM Foon Yew JB, 59-C Jln Ibrahim Sultan, 80300 JB, Johor
Joshua Lim Zhi Han | International Education Centre (INTEC), UiTM Kampus Seksyen 17, Shah Alam
Kahuthaman | Penang Free School, Jln Masjid Negeri, 11600 Pulau Pinang
Kazrin Khairul Anuar | Taylor’s University College, Subang Jaya, Selangor
Kee Chun Hooi | SMJK Chung Hwa Confucian, 2, Persiaran Tembaga, 11600 PP
Khoo Kah Yeang | SMJK Chung Ling PP, Jln Air Itam, 11400 Kampung Baru, PP
Kumarasen a/l Murugiah | International Eduacation Centre (INTEC), UiTM, Kampus Seksyen 17, Shah Alam
Lam Wei Yang | Kolej Tuanku Ja’afar, 71700 Mantin, NS
Lee Gin Yi | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jln Ipoh 51100 KL
Lee Jian Hsien | SMJK Jit Sin, Jln Binjai, Tmn Sri Rambai, 14000 Bukit Mertajam, PP
Lew Jun Heng | SM Foon Yew JB, 59-C Jln Ibrahim Sultan, 80300 JB, Johor
Lim Zheng Yi | SM Tshung Tsin Sabah, Batu 3 ½ Jln Tuaran Dai Yeh Villa Jln Damai, KK, Sabah
Low Jin Huat | SM Chong Hwa, Jln Sek. Chong Hwa, 8600 Kluang, Johor
Mo Jin Ee | International Education Centre (INTEC), UiTM Kampus Seksyen 17, Shah Alam
Mohamad Hidir Abdullah | SM Sains Alam Shah, Jln Yaacob Latif, Bandar Tun Razak, 56000 Kuala Lumpur
Mohammad Asyraf Abdul Halim | SM Teknik Dungun, Km.5, Jln Paka, 23000 Dungun, Terengganu
Mohd Afif Abdul Ramlan | International Education Centre (INTEC), UiTM, Kampus Seksyen 17, Shah Alam
Muhamad Amar Abdul Halim | SMK Al-Irshad, Pokok Sena, 13220 Kepala Batas, Seberang Perai Utara, Pulau Pinang
Muhamad Amir Mohd Fadhil | Sekolah Alam Shah Putrajaya, Parcel G, Presint 1, 62520 WP Putrajaya
Muhammad Jufri Rosli | International Education Centre (INTEC), UiTM, Kampus Seksyen 17, Shah Alam
Muhammad Nasim A. Ralim | SBPI Rawang, Bandar Tasik Puteri, Rawang, Selangor
Ng Shi Lin | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jln Ipoh 51100 KL
Ng Xin Zhao | SMK Tinggi Melaka, Jln Chan Koon Cheng, 75000 Melaka
Nicholas Ting Sie Hoe | SM Lodge, PS 882 Tabuan Desa, 93718 Kuching, Sarawak
Nik Fatimah Nik Man | MRSM Kuala Terengganu, PS 25, Pej. Pos Wakaf Tengah, 21030 K. T’ganu, T’ganu
Nurul Sakinah Ariffin | SMKA Sheikh Abdul Malek, Jln Budiman, 20400 Kuala Terengganu, Terengganu
Nutanayasivaceyon A/L Balakrishnan | SMK Raja Abdullah, Jln Kepong, 52000 Kuala Lumpur
Ong Min Sion | SMK Seri Garing, Rawang, Selangor
Ooi Ban Juan | SMJK Chung Hwa Confucian, 2, Persiaran Tembaga, 11600 PP
Ooi Shu Tat | SMJK Keat Hwa, Jln Kuala Kedah, 05400 Alor Setar, Kedah
Ooi Yi Heng | SMJK Keat Hwa, Jln Kuala Kedah, 05400 Alor Setar, Kedah
Phuah Chin Yuen | SMJK Heng Ee, 99, Jln Hamilton, 11600 PP
Rabiatul Adawiah A. Basir | SMKA Sheikh Abdul Malek, Jln Budiman, 20400 Kuala Terengganu, Terengganu
Sathya Sailashinee a/p Sivamuni | International Education Centre (INTEC), UiTM, Kampus Seksyen 17, Shah Alam
Sumayyah Hashim | SMK Al-Irshad, Pokok Sena, 13220 Kepala Batas, Seberang Perai Utara, Pulau Pinang
Suprhamanyam | SMK Victoria, Jalan Hang Tuah, 55200 Kuala Lumpur
Tan Chee Keong | SMJK Chung Hwa Confucian, Georgetown, PP
Tan Chun Siang | SMJK Jit Sin, Jln Binjai, Tmn Sri Rambai, 14000 Bukit Mertajam, PP
Tan Teik Ning | SMJK Jit Sin, Jln Binjai, Tmn Sri Rambai, 14000 Bukit Mertajam, PP
Tan Zu Ming | SMK Tinggi Melaka, Jln Chan Koon Cheng, 75000 Melaka
Teoh Sian Hong | SMJK Jit Sin, Jln Binjai, Tmn Sri Rambai, 14000 Bukit Mertajam, PP
Thevanthiran a/l Narainasamy | International Education Centre (INTEC), UiTM, Kampus Seksyen 17, Shah Alam
Too Wen Shin | SM(P) Kuen Cheng, Jln Syed Putra, 50460 KL
Tung Zhi Yan | SMJK Chung Ling PP, Jln Air Itam, 11400 Kampung Baru, PP
Wazir Ahmad Haja Sahabudeen | Kolej Mara Banting, Jln Labohan Dagang, Bukit Changgang, 42700 Banting, Selangor
Wong Chai Yi | SMJK Chung Ling PP, Jln Air Itam, 11400 Kampung Baru, PP
Wong Yi Yang | SM Lodge, PS 882 Tabuan Desa, 93718 Kuching, Sarawak
Woo Chia Wei | SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½ Jln Ipoh 51100 KL
Yasmin Mohamed Sidik | SMK Dato’ Syed Omar, Lebuhraya Sultanah Bahiyah, 05350 Alor Setar, Kedah

Keputusan OMK 2006

PERINGKAT BONGSU (INDIVIDU)


Pertama: How Peng Hui 
SMK USJ 12, Persiaran Setia, USJ 12, 47630 UEP Subang Jaya, Selangor
Kedua: Ong Qing Huang 
SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim Sultan, 80300 JB, Johor
Ketiga: Chong Ding Hang 
SMK Gajah Berang, Jln Gajah Berang, 75200 Melaka


PERINGKAT BONGSU (KUMPULAN)


Pertama: SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3½ , Jln Ipoh, 51100 KL
Er He Yang
Koid Siang Lunn
Poh Yong Fei
Yuan Ting Jing
Kedua: SMJK Sin Min, Jln Pegawai, 08000 Sg. Petani, Kedah 
Lim Choon Chung
Lynton Edviano Loo
Soon Roon Sheng
Wong Si En
Ketiga: Sabah Chinese High School, Jln Chong Thien Vun, 91000 Tawau, Sabah
Lee Yuen Bo
Lim Jiann Chyuan
Sim Kwang Torng
Soon King Yaw


PERINGKAT BONGSU (HADIAH SAGUHATI)


Alubah Mohd Hamzah - MRSM Kuala Lipis, KM7, Jln Kulala Lipis-Kerambit, 27200 Kuala Lipis, Pahang
Chan Chi Peng - SMJK Chung Ling PP, Kampung Baru, 11400 Ayer Itam, PP
Goh Kah Wei - SMJK Tsung Wah, 33000 Kuala Kangsar, Perak
Jaslyn Gan Ju-Lia - SMK Sultan Ismail, Jln Abd Samad, 80100 JB, Johor
Muhammad Syafiq Anuar - SMK Tun Mamat, Jln Payamas, 84900 Tangkak, Johor
Tay Ting Nuan Fiona - SMJK Katholik, Jln 10/3, 46000 PJ, Selangor
Yeoh Li Sha - SMJK Keat Hwa, Jln Kuala Kedah, 05400 Alor Setar, Kedah


PERINGKAT BONGSU (SIJIL SANJUNGAN KEHORMAT)


Aaron Ho Kiu Hieng - SM Chung Hua No. 1, Jln Pending, 93450 Kuching, Sarawak
Ahmad Jazmi Abdul Rahman - MRSM PDRM, Batalion 2, Pskn Gerakan Am, Jln Junjung, 09000 Kulim, Kedah
Aidi Hisham Abdul Azmi - MRSM Kuala Lipis, KM7, Jln Kulala Lipis-Kerambit, 27200 Kuala Lipis, Pahang
Atiqah Yusof - MRSM Mersing, KM6, Jln Jemaluang, 86800 Mersing, Johor
Azizi Omar - Sek Tinggi Muar, Jln Meriam, 84000 Muar, Johor
Bong Shan-Yi - SMJK Keat Hwa, Jln Kuala Kedah, 05400 Alor Setar, Kedah
Chan Hoay Wen - SMJK Chung Hwa Confucian 2, Persiaran Tembaga, 11600 PP
Chan Yen - SMK Seafield, Jln USJ 2/5, 47600 Subang Jaya, Selangor
Chew Mee Chiong - SM Chung Hua No. 1, Jln Pending, 93450 Kuching, Sarawak
Chiah Swee Yong - SMJK Keat Hwa, Jln Kuala Kedah, 05400 Alor Setar, Kedah
Chin Woon Chuin - SMK Sung Siew, PS 12, 90700 Sandakan, Sabah
David Yong Seng Chai - SMJK Chung Ling PP, Kampung Baru, 11400 Ayer Itam, PP
Edwina Sim - SMK(P) Sultan Abu Bakar, Jln Abdul Rahman, 8400 Muar, Johor
Fong Jia Ping - SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim, 80300 JB, Johor
Gillian Chin Xie Man - SMK Seafield, Jln USJ 2/5, 47600 Subang Jaya, Selangor
Goh Yew Yi - SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim, 80300 JB, Johor
Hee Zi Song - MRSM PDRM, Batalion 2, Pskn Gerakan Am, Jln Junjung, 09000 Kulim, Kedah
Heng Peng Wei - SMJK Keat Hwa, Jln Kuala Kedah, 05400 Alor Setar, Kedah
Hiew Suk Fen - SMK Sultan Abu Bakar, Jln Beserah, 25300 Kuantan, Pahang
Ho Lit Xian - SMK Sultan Ismail, Jln Abd Samad, 80100 JB, Johor
Ismat Hazim Zainal - SMK Agama Baling, 09100 Baling, Kedah
Jamaica Renai Ak Kakak - SMK Bandar Sarikei, PS 228, 96107 Sarikei, Sarawak
Khairil Huda Azmi - SM Sains Sultan Muhamad Jiwa, Jln Badlishah, 0800 Sg. Petani, Kedah
Kim Hee Yoon - The Alice Smith School Assoc, No. 2 Jln Bellamy, 50460 KL
Koay Zhong Lin 9 - SMJK Chung Ling PP, Kampung Baru, 11400 Ayer Itam, PP
Kong Xiao Wei - SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim, 80300 JB, Johor
Kweh Ting Ling - SMJK Keat Hwa, Jln Kuala Kedah, 05400 Alor Setar, Kedah
Lew Yun Pin - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL
Lim Shi Hao - Sek Tinggi Muar, Jln Meriam, 84000 Muar, Johor
Ling Hong Shen - SM Lodge, PS 882 Tabuan Desa, 93718 Kuching, Sarawak
Loh Pei She - SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim Sultan, 80300 JB, Johor
Loh Wei Chen - SMK Tmn Johor Jaya 2, Jln Teratai 32, Tmn Johor Jaya, 81100 JB, Johor
Loh Yong Li - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL
Luke Chan Hui Ming - SMK Damansara Jaya, SS22A/1, Damansara Jaya, 47400 PJ, Selangor
Lye Jia Hua - SMK Tuanku Ismail, 08000 Sungai Petani, Kedah
M. Aliff Fuad Abd Kudus - Sekolah Alam Shah Putrajaya, Parcel G, Presint 1, 62520 WP Putrajaya
Muhamad Muizzudin Mohd Jamaludin - SM Sains Tun Syed Sheh Shahabudin, 14000 BM, PP
Muhamad Rahimi Mohd Rusli - SMK Jln Empat, Jln 4/10, Seksyen 4, 43650 BBBangi, Selangor
Muhammad Muhsan Mohd Mashor - SM Sains Tun Syed Sheh Shahabudin, 14000 BM, PP
Muhammad Syahmie Iskandar Shamsir - SM Sains Tun Syed Sheh Shahabudin, 14000 BM, PP
Nathaniel Measias Zacharias - SMK Bkt Jambul, Jln Bukit Gambier, 11700 Gelugor, PP
Nor Faizah Mokhtar - SMK Sultanah Asma, Jln Langgar, 05460 Alor Setar, Kedah
NurHazirah Che Ithnin - Sek Tun Fatimah, Jln Tun Abd Razak, 80000 JB, Johor
Nurul Aini Farhana Mohd Tajudin - MRSM Kuching, Jln Sultan Tengah, 92050 Kuching, Sarawak
Peh Zong Han - SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim, 80300 JB, Johor
Raymond Yap - Sekolah Methodist Wesley KL, Lot 185, Jln Lima, Off Jln Sentul, 51000 KL
Richard Sin Sui Ann - SM Lodge, PS 882 Tabuan Desa, 93718 Kuching, Sarawak
Sakthi Umaiyal Nallavan - MRSM Transkrian, 14300 Nibong Tebal, PP
San Weng Kin - SMK Seafield, Jln USJ 2/5, 47600 Subang Jaya, Selangor
Sufyan Mohd Shafiek - MRSM Pontian, Jln Benut Jelutong, Ayer Baloi, 82100 Pontian, Johor
Syuhada Zakaria - SMK Raja Perempuan, Jln Batu Bungkal, 30250 Ipoh, Perak
Takanori Noguchi Chung - SMJK Chung Hwa Confucian 2, Persiaran Tembaga, 11600 PP
Tan Juan - SMK Bandar Utama Damansara (4), Dataran Utama, Bdr Utama, 47800 PJ, Selangor
Tan Yi Ling - SMJK Katholik, Jln 10/3, 46000 PJ, Selangor
Tan Yong Chin - SMJK Sam Tet, No.5, Jln Gereja, 30300 Ipoh, Perak
Tee Kwee Teck - SMK Tun Mamat, Jln Payamas, 84900 Tangkak, Johor
Teo Wee Seong - SMK St. Francis, Jln Parameswara, 75000 Melaka
Tharshini A/P Indrajothy - SMK Tinggi Port Dikcson, PS 131, Pejabat Pos PD, 71000 PD NS
Wong Jin Sheng - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL
Wong Quin Ee - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL
Yap Han Hoe - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL
Yap Li Hao - SM Foon Yew Lot 1591/92, 1603(Zon 24), Jln Prsran Idhpura 6, Tmn Idhpura, 81000 Kulai, Johor
Yap Shu-En - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL
Yeoh Jing Min - SMJK Chung Ling PP, Kampung Baru, 11400 Ayer Itam, PP


PERINGKAT MUDA (INDIVIDU)


Pertama: Chui Ho Kit 
SM Persendirian Chong Hwa, Jln St.Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL
Kedua: Saw Yi Hui 
SMK USJ 12, Persiaran Setia, USJ 12, 47630 UEP Subang Jaya, Selangor
Ketiga: Goh Jun Xian 
SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim Sultan, 80300 JB, Johor

PERINGKAT MUDA (KUMPULAN)


Pertama: SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3½ , Jln Ipoh, 51100 KL
Choo Shinn Chien
Lau Yuen Hann, Joshua
Lim Woei Chean
Samuel Koh Chang Yung
Kedua: SMJK Chung Ling PP, Kg. Baru, 11400 Ayer Itam, PP
Choo Boon Hooi
Hobart Lim Zi Ying
Japheth Lim Jian Wen
Khor Eng Keong
Ketiga: SMJK Katholik, Jln 10/3, 46000 PJ, Selangor
Cheong Tee Jin
Edmund Tan Jun Shing
Ooi Wyn Yau
Tan Jing Lynn


PERINGKAT MUDA (HADIAH SAGUHATI)


Abdul Hariz Md Saad - Kolej Sultan Abdul Hamid, Jln Langgar, 05460 Alor Setar, Kedah
Angelin Yeo Soo Lee - SMK Sultan Ismail, Jln Abdul Samad, 80100 JB, Johor
Au Xiu Yu - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St.Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL 
Dhruva A/L Murugasu - SMK(L) Bukit bintang, Jln Utara, 46200 PJ, Selangor
Loke Zhi Kin - SMK Seafield, Jln USJ 2/5, 47600 Subang Jaya, Selangor
Low Mei Fang – SM Persendirian Chong Hwa, Jln St.Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL 
Lucky Hidayat Adey – SMKA Kota Kinabalu, Beg Berkunci 57, 88995 Kota Kinabalu, Sabah


PERINGKAT MUDA (SIJIL SANJUNGAN KEHORMAT)


Abdul Haziq Abdul Rashid - MRSM Langkawi, Lot PT 2146, Jln Air Hangat, Mkm Kuah, 07000 Langkawi, Kedah
Ang Wun Long - SM Hin Hua, 141, Persiaran Raja Muda Musa, 41200 Klang, Selangor
Beh Jyh Jiunn - SMJK Jit Sin Bkt Mertajam, Jln Binjai, Tmn Sri Rambai, 14000 Bkt Mertajam, PP
Cham Yee Lin, Eileen - Sabah Tshung Tsin Secondary School, PO Box 11135, 88812 KK, Sabah
Chang Hai Bin - SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim Sultan, 80300 JB, Johor
Cheng Shau Chuan - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St.Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL 
Chong Kah Wai - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St.Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL
Choon Zhee Soong, Addie - Sabah Tshung Tsin Secondary School, PO Box 11135, 88812 KK, Sabah
Chua Kit - Sabah Tshung Tsin Secondary School, PO Box 11135, 88812 KK, Sabah
Chuan Yueh Xuen - SMK Taman SEA, Jln 21/37, 46300 PJ, Selangor
Hanna Sofia Salehudin - MRSM Gerik, Bukit Nassah, Kenayat, Daerah Ulu Perak, 33300 Gerik, Perak
Johann Oh Hock Seng - Sek. Methodist Wesley KL, Lot 185, Jln Lima Off Jln Sentul, 51000 KL 
Jong Min Tze - SM Chung Hua No.1, Jln Pending, 93450 Kuching, Sarawak
Khairul Hafidzi Mohd Subky - SMAP Kajang, Bt. 13, Jln Cheras, 43000 Kajang, Selangor
Lai Xiaoshan - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St.Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL 
Law Hoi Huat - SMK Methodist, Jln Tun Abg Hj. Openg, 96000 Sibu, Sarawak
Lee Shen Tee - SMJK(P) China PP, No.2, Jln Gottlieb, 10350 PP
Leong mun Choon - SMJK Chung Ling PP, Kampung Baru, 11400 Ayer Itam, PP
Lim Mei Kee - SMK Sultan Ismail, Jln Abdul Samad, 80100 JB, Johor
Lim Yu Wei - SMJK Keat Hwa, Jln Kuala Kedah, 05400 Alor Setar, Kedah
Linda Bt Sunde - SMK Dalat, 96300 Dalat, Bhgn Mukah, Sarawak
Mah Jia Jun - SMK Seafield, Jln USJ 2/5, 47600 Subang Jaya, Selangor
Maisarah Mislan - SMK Tun Mamat, Jln Payamas, 84900 Tangkak, Johor
Malina Kumaran - SMK Tun Mamat, Jln Payamas, 84900 Tangkak, Johor
Mohamad Farzan Mohd Fadhlillah - Sekolah Alam Shah Putrajaya, Parcel G, Presint 1, 62520 WP Putrajaya
Mohamad Izzudin Zulkifli - SM Sains Tun Syed Sheh Shahabudin, 14000 BM, PP
Mohd Amin Haron - SMAP Kajang, Bt. 13, Jln Cheras, 43000 Kajang, Selangor
Muhamad Amir Mohd Fadzil - Sekolah Alam Shah Putrajaya, Parcel G, Presint 1, 62520 WP Putrajaya
Muhammad Hasan Hilmi Hassan Shukri - SM Imtiaz Dungun, Jln Sura Jeti, 23000 Dungun, Terengganu
Muhammad Zafree Zaharidan - MRSM Tun Ghafar Baba, 77000 Jasin, Melaka
Natalie Loh Ru Ping - The Alice Smith School Association, No.2 Jln Bellamy, 50460 KL
Ng Jin Yee - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St.Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL 
Ng Sinn-Shun - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St.Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL 
Nik Mohd Kamil Nik Lah - SM Sains Sultan Mahmud, Jln Gong Badak, 21300 Kuala Terengganu, Terengganu
Nik Nor Arina Mohamad - MRSM Kota Putra, Jln Bukit Keluang, Kg. Raja, 22200 Besut, Terengganu
Nik NurFatin Nik Mohd Fad’llah Suhaimi - MRSM Kota Putra, Jln Bukit Keluang, Kg. Raja, 22200 Besut, T’ganu
Nur Aznida Mohd Khadri - MRSM Gerik, Bukit Nassah, Kenayat, Daerah Ulu Perak, 33300 Gerik, Perak
Nur Syazwani Mokhtar - Sek. Berasrama Penug Integrasi Jempol, 72200 Batu Kikir, NS
Nurul Aifa Zahari - SMK Padang Midin, Jln Kuala Berang, 21400 Kuala Terengganu, Terengganu
Nurul Ajeemah Khalid - MRSM Kota Putra, Jln Bukit Keluang, Kg. Raja, 22200 Besut, Terengganu
Nurul Athirah Sulong - SMK Padang Midin, Jln Kuala Berang, 21400 Kuala Terengganu, Terengganu
Oh Coyin - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St.Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL 
Ong Cheong Wei - SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim Sultan, 80300 JB, Johor
Ong Keng Chai - Sek. Tinggi Muar, Jln Meriam, 84000 Muar, Johor
Sheela Ratnam - SMK Convent Bukit Nanas, Jln Bukit Nanas, 50250 KL
Siew Peng Mun - SMK St. John, Jln Bukit Nanas, 50250 KL
Simran Kaur A/P Sarjeet Singh - SMK Sultanah Asma, jln Langgar, 05460 Alor Setar, Kedah
Soon Yin Wei - SMJK Keat Hwa, Jln Kuala Kedah, 05400 Alor Setar, Kedah
Stacy Simai Reginald Iggan - SMK Kapit No. 2, PS 117 Jln Bleteh, 96807 Kapit, Sarawak
Tan Chung Hong - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St.Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL
Tan Zhen Tak - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St.Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL 
Tay Ki Fui - SM Chong Hwa, Jln Sekolah Chong Hwa, 86000 Kluang, Johor
Thivya Wishnamohanan - MRSM Serting, Bandar Seri Jempol, 72120 Bahau, NS
Wan Ahmad Farid Wan Abd Rahman - SM Sains Kuala Terengganu, Jln Pasir Panjang, 21100 KT, Terengganu
Wee Li Khuan - SMK Tengku Mahmud, 22200 Besut, Terengganu
Wong Jun Hao - SMK Gajah Berang, Jln Gajah Berang, 75200 Melaka
Wong Syn Yung - Sabah Tshung Tsin Secondary School, PO Box 11135, 88812 KK, Sabah
Wong Wen Kai - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St.Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL 
Wong Yi Yang - SM Lodge, PS 882 Tabuan Desa, 93718 Kuching, Sarawak
Yap Wei Xin - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St.Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL 
Yeoh Hui Wen - SMJK Keat Hwa, Jln Kuala Kedah, 05400 Alor Setar, Kedah
Zuriati Afifah Mohamad - SMK A Tok Jiring, 21060 Kuala Terengganu


PERINGKAT SULONG (INDIVIDU)


Pertama: Chuah Weijian 
SMJK Keat Hwa, Jln Kuala Kedah, 05400 Alor Setar, Kedah
Kedua: Teoh Wan Ying 
INTEC, UiTM Section 17 Campus, 40200 Shah Alam, Selangor
Ketiga: Lim Chern Han 
Taylor’s College, Subang Jaya, No.1, Jln SS15/8, 47500 Subang Jaya, Selangor


PERINGKAT SULONG (KUMPULAN)


Pertama: SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3½ , Jln Ipoh, 51100 KL
Leong Yen Siang
Liew Chuin Ching
Ng Yao Zhong
Woo Chia Wei
Kedua: SMJK Jit Sin Bkt Mertajam, Jln Binjai, Tmn Sri Rambai, 14000 Bkt Mertajam, PP
Goo Yik Wen
Ooi Yuan Shyong
Sim Yee Jian
Tan Chong It
Ketiga: SM Chong Hwa, Jln Sekolah Chong Hwa, 86000 Kluang, Johor
Gan Yew Siong
Hon Siong Ter
Lim Yong Tzer
Low Jin Huat


PERINGKAT SULONG (HADIAH SAGUHATI)


Chin Kok Ken - Sabah Chinese High School, Jln Chong Thien Vun, 91000 Tawau, Sabah
Koay Jun Hong - INTEC, UiTM Section 17 Campus, 40200 Shah Alam, Selangor
Muhammad Afiq Muhammad - SM Sains Alam Shah, Jln Yaacob Latif, Bandar Tun Razak, 56000 KL
Ng Chin Hen - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St.Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL
Tan Bee Theng - SM Hin Hua, 141, Persiaran Raja Muda Musa, 41200 Klang, Selangor
Tan Jun Wong - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St.Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL
Tey Sze Chai - SMK Sultan Ismail, Jln Abdul Samad, 80100 JB, Johor


PERINGKAT SULONG (SIJIL SANJUNGAN KEHORMAT)


Ahmad Fadhil Abdul Rahman - SM Sains Seremban, Jln Sikamat, 70400 Seremban, NS
Aidan Chan Tiong Eyong - SM Lodge, PS 882 Tabuan Desa, 93718 Kuching, Sarawak
Azlikha Azmi - MRSM Tun Ghafar Baba, 77000 Jasin Melaka
Chan Chee Siang - SMJK Keat Hwa, Jln Kuala Kedah, 05400 Alor Setar, Kedah
Chan Yin Fly - Persendirian Chong Hwa, Jln St.Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL
Cheng Kok Cheong - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St.Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL
Chong Chin Hao - SM Chong Hwa, Jln Sek. Chong Hwa, 86000 Kluang, Johor
Eddy Hiew - SMK Mantin, 71700 Mantin, NS
Gan Yu Hock - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St.Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL 
Goh Boon Chong - SMJK Chung Ling PP, Kampung Baru, 11400 Ayer Itam PP
Haw Jing Yan - Sabah Tsung Tsin Secondary School, PO. Box 11135, 88812 Kota Kinabalu, Sabah
Heimanath Naidu A/L Narainasamy - SMK Sultan Badlishah, 09000 Kulim, Kedah
Heong Xin Yi - SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim Sultan, 80300 JB, Johor
Ho Aik Hui - SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim Sultan, 80300 JB, Johor
How Hsiao Hui - INTI International College Penang, 10 Persiaran Bkt Jambul, 11900 PP
Khoo Tatt Ee - SMJK Chung Ling PP, Kampung Baru, 11400 Ayer Itam PP
Khoo Yi Shien - SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim Sultan, 80300 JB, Johor
Khor Fwu Woei - SMJK Jit Sin Bkt Mertajam, Jln Binjai, Tmn Sri Rambai, 14000 Bkt Mertajam, PP
Lee Kung Yen - SMJK Nan Hwa, Jln Raja Omar, 32000 Sitiawan, Perak
Lee Yong Tat - SMJK Jit Sin Bkt Mertajam, Jln Binjai, Tmn Sri Rambai, 14000 Bkt Mertajam, PP
Liau Yung Siang - SM Chong Hwa, Jln Sek. Chong Hwa, 86000 Kluang, Johor
Lim Yan Chong - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St.Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL
Lin Wee Khang - Sabah Tsung Tsin Secondary School, PO. Box 11135, 88812 Kota Kinabalu, Sabah
Loh Liang Wen - SMK Dato’ Penggawa Barat, Jln Parit Mesjid, 82000 Pontian, Johor
Loo Yien Bin - SMK St. Mary, PS 482, 90705 Sandakan, Sabah
Low William - SM Chong Hwa, Jln Sek. Chong Hwa, 86000 Kluang, Johor
Maerzad Mohd Nazmi Mohd Nasir - SM Sains Tuanku Jaafar, 72000 Kuala Pilah, NS
Mohd Faiz Abdul Aziz - MRSM Serting Bandar Seri Jempol, 72120 Bahau, NS
Mohd Hanis Hanisab - SM Sains Seremban, Jln Sikamat, 70400 Seremban, NS
Mohd Syafiq Roslan - SM Sains Alam Shah, Jln Yaacob Latif, Bandar Tun Razak, 56000 KL
Mohd Ubaidillah Norzihan - SM Sains Alam Shah, Jln Yaacob Latif, Bandar Tun Razak, 56000 KL
Muhamad Kairul Amri Abdullah - MRSM Kuala Lipis KM7, Jln Kuala Lipis-Kerambit, 27200 Kuala Lipis, Pahang
Muhammad Ilias Mohamed Ibrahim - MRSM Serting, Bandar Seri Jempol, 72120 Bahau, NS
Nabil Zhafri Yahaya - MRSM Langkawi, Lot PT 2146, Jln Air Hangat, Mkm Kuah, 07000 Langkawi, Kedah
Najiyah Rusli - MRSM Tun Ghafar Baba, 77000 Jasin, Melaka
Neow Hwei Yen - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St.Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL
Ng Chean Yeaw - INTEC, UiTM Section 17 Campus, 40200 Shah Alam, Selangor
Ng Teng Yik - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St.Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL
Norzawani Yassin - INTEC, UiTM Section 17 Campus, 40200 Shah Alam, Selangor
Oh Chong Yee - SMJK Jit Sin Bkt Mertajam, Jln Binjai, Tmn Sri Rambai, 14000 Bkt Mertajam, PP
Ong Jing Ying - SMJK Chung Ling PP, Kampung Baru, 11400 Ayer Itam PP
Patrick Chin Jun Hua - SMK Chung Hua, PS 116, Jln Brighton, 98007 Miri, Sarawak
Phang Kuan Lim - SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim Sultan, 80300 JB, Johor
Poon Kai Ming - SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim Sultan, 80300 JB, Johor
Prusothman A/L Sina Raja - SMK Laki-laki Methodist, Jln Hang Jebat, 50150 KL
Raja Arina Safra Raja Arif - Sek. Tun Fatimah, Jln Tun Abd Razak, 80000 JB, Johor
Soh Yu Xian - SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim Sultan, 80300 JB, Johor
Soo Chock Ying - SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim Sultan, 80300 JB, Johor
Tan Chou Xie - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St.Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL
Tan Hwong Yong - SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim Sultan, 80300 JB
Tan Jeng Kae - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St.Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL
Tan Kok Chew - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St.Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL
Tan Yong Leng - SMK Tuanku Ismail, 08000 Sungai Petani, Kedah
Tang Weng Kern - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St.Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL
Tang Yip Hon - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St.Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL
Teoh Wei Ming - SM Sains Alam Shah, Jln Yaacob Latif, Bandar Tun Razak, 56000 KL
Tong Wee Sian - SM Chong Hwa, Jln Sek. Chong Hwa, 86000 Kluang, Johor
Tracey Chia Ai Quin - SMK Bukit Kemuning, Kota Kemuning, 40460 Shah Alam, Selangor
Wong Caan Ee - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St.Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL
Wong Ji Yi - Taylor’s College, Subang Jaya, No.1, Jln SS15/8, 47500 Subang Jaya, Selangor
Wong Meng Yan - SMJK Chong Hwa, Jln Gombak. KL
Wong Siaw Tze, Jackie - Sabah Tsung Tsin Secondary School, PO. Box 11135, 88812 Kota Kinabalu, Sabah
Wong Zhen Zhon - SM Chong Hwa, Jln Sek. Chong Hwa, 86000 Kluang, Johor
Yan Kian Sang - SMK Sultan Ismail, Jln Abdul Samad, 80100 JB, Johor
Yeo Jun Hau - SMJK Katholik, Jln 10/3, 46000 PJ, Selangor
Yong Yik Chi - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St.Thomas, Batu 3½, Jln Ipoh, 51100 KL
Zulkifli Abdul Aziz - INTEC, UiTM Section 17 Campus, 40200 Shah Alam, Selangor

Keputusan OMK 2005

PERINGKAT BONGSU (INDIVIDU)


Pertama: Lai Jian Hang 
SMJK Sam Tet, No. 5 Jalan Gereja, 30300 Ipoh, Perak
Kedua: Tang Kui Sung 
Catholic High School, PS 383, 96007 Sibu, Sarawak
Ketiga: Poh Yong Fei 
SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½, Jln Ipoh, 51100 KL
PERINGKAT BONGSU (BERPASUKAN)


Pertama: SMJK Sin Min, Jalan Pegawai, 08000 Sungai Petani, Kedah
Lynton Edviano Loo 
Soon Roon Sheng
Lim Choon Chung 
Chow Hon Wai
Kedua: SMK USJ 12 Subang Jaya, Persiaran Setia, 47630 Subang Jaya, Selangor
How Peng Hui 
Saw Yihui 
Lee Peck Fen 
Jonathan Yang Quok Hoong
Ketiga: SMJK Keat Hwa, Jalan Kuala Kedah, 05400 Alor Setar, Kedah
Koay Jun Ming 
Ooi Wei Xiang 
Lim Yu Wei 
Lui Jin Xiang 

HADIAH SAGUHATI (PERINGKAT BONGSU)


Bong Shan Yi - SMJK Keat Hwa, Jalan Kuala Kedah, 05400 Alor Setar, Kedah
Cheng Shan Chuan - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½, Jln Ipoh, 51100 KL 
Hanna Sofia Bt Salehuddin - MRSM Gerik, Peti Surat No. 78 Bukit Nasah, Kenayat, 33300 Gerik, Perak
Muhammad Ikram B. Norhan - Sek. Dato' Abdul Razak, Sungai Gadut, 71450 Seremban, NS
Siti Fatimah Khamis - SM Sains Tuanku Jaafar, 72000 Kuala Pilah, NS
Yii Ee Ming - SMK Chung Hua, P.O. Box 116, Jalan Brighton, 98007 Miri, Sarawak

SIJIL SANJUNGAN KEHORMAT (PERINGKAT BONGSU)


Ahmad Shah B Abdul Gaboor - SMK Tinggi B. Mertajam, 77 Jalan Seri Bukit, 14000 B. Mertajam, PP 
Amalina Zakariah - Sekolah Tun Fatimah, Jalan Tun Abdul Razak, 80000 J. Bahru, Johor 
Andrea Tan Yin Lin - SMK (P) Sultan Ibrahim, Jln Bendahara, 80100 J. Bahru, Johor
Au Shet Yee - SMK Sung Siew, Peti Surat 12, 90700 Sandakan, Sabah
Chan Yen - SMK Seafield, Jln USJ 2/5, 47600 Subang Jaya, Selangor
Cheah Keat Loong - SMK Jalan Empat, Jln 4/10, Seksyen 4, 43650 BBBangi, Selangor
Cheah Kit Ho, Derek - Garden International School, No.16 Jln Kiara 3, Off Jln Bukit Kiara, 50480 KL
Chew Li Li - SMK Pandan, 25150 Kuantan, Pahang
Chew Wuan Yee - Sabah Tshung Tsin Secondary School, PO Box 11135, 88812 KK, Sabah
Chin Da-Xing - SMK Tinggi Bukit Mertajam, 77 Jln Seri Bukit, 14000 B. Mertajam, PP
Ching Pek Chyun - SMJK Keat Hwa, Jalan Kuala Kedah, 05400 Alor Setar, Kedah
Choon Zhee Soong, Addie - Sabah Tshung Tsin Secondary School, PO Box 11135, 88812 KK Sabah
Chua Kit - Sabah Tshung Tsin Secondary School, PO Box 11135, 88812 KK, Sabah
Chuah Chian Yeong - SMK Ibrahim, 08000 Sg. Petani, Kedah
Cristal Tan Pek Lynn - SMK(P) Methodist, 440-B Jln Tengkera, 75200 Melaka
Danny Chang Liang Sheng - Catholic High School, PS 383, 96007 Sibu Sarawak
Eccleston Kendrik ak Meramat - MRSM Kuching, Jalan Sultan Tengah 93050 Petra Jaya, Sarawak
Farihin Mohd Raihan - SMK Ayer Keroh, Taman Tasik Utama, 75450 Ayer Keroh Melaka
Han Ming Show - Maktab Sultan Abu Bakar, Jln Sg. Chat, 80100 J.Bahru, Johor
Heng Peng Wei - SMJK Keat Hwa, Jalan Kuala Kedah, 05400 Alor Setar, Kedah
Hobart Lim Zi Ying - SMJK Chung Ling, P.P Kampung Baru, 11400 Ayer Itam, PP
Hong Tshun Hung - Sabah Tshung Tsin Secondary School, PO Box 11135, 88812 KK, Sabah
Justin Choong Wen Jian - SMK St. Francis, Jln Parameswara, 75000 Melaka
Koay Jean Nette - SMK(P) Methodist, PP, 42, Jln Anson, 10400 PP
Lam Xin Yee - SM Foon Yew, 59-C, Jalan Ibrahim Sultan, 80300 J. Bahru, Johor
Lee En Shang - SMJK Yuk Choy, No. 6 Jln Kuala Kangsar, 30010 Ipoh, Perak
Lee Sizian - SMK Sultan Ismail, Jln Abdul Samad, 80100 J. Bahru, Johor
Lee Yuen Bo - Sabah Chinese High School, Jln Chong Thien Vun, Miles 2.5, Tawau, Sabah
Lim Jhin Jieh - SMK Chung Hua, PO Box 116, Jln Brighton, 98007 Miri Sarawak
Lim Xin Ling - SMK Sultan Abu Bakar, Jln Beserah, 25300 Kuantan, Pahang 
Low Hui En - SMK Bukit Kemuning, Kota Kemuning, Seksyen 31, 40460 Shah Alam, Selangor
Low Ying Fan - SMK Gurun, 08300 Gurun, Kedah
Lye Jia Zhen - SMK Tunku Ismail, 08000 Sg. Petani, Kedah
Mohd Ifran B Shamsudin - Kolej Sultan Abdul Hamid, Jalan Langgar, 05460 Alor Setar, Kedah
Mohd Ikram B Mohd Zukri - SMK Bachok, 16300 Bachok, Kelantan
Muhammad Asyraf Bazilin B. Abdul Aziz - SMK Sultan Abd Aziz Shah, KM 22, Jalan Cheras 43000 Kajang, Selangor
Muhammad Farid B Azmi - Sek. Dato' Abdul Razak, Sungai Gadut 71450 Seremban, NS
Muhammad Ikhwanul Ashraf B. Manja - Kolej Melayu Kuala Kangsar, 33000 K. Kangsar, Perak
Muhammad Syahmi B Ahmad - Sek. Tuanku Abdul Rahman, Jln Sultan Azlan Shah, 31499 Ipoh, Perak
Muhammad Zufayri Azmil - MRSM PDRM, Batalion 2 Psk. Gerakan AM, Jln Junjong 09000 Kulim, Kedah
Muneswaran A/L Ganesan - SMK Ibrahim, 08000 Sungai Petani, Kedah
Natalie Loh - The Alice Smith Schools Association, No. 2 Jln Bellamy, 50460 KL
Neal Tan - SMK Damansara Jaya, Jln SS22A/1, 47400 PJ, Selangor
Ng Jin Yee - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½, Jln Ipoh, 51100 KL 
Ng Ray Min - Sek. Methodist Wesley, Lot 185, Jln Lima, Off Jln Sentul, 51000 KL
Nicholas Merican - The Alice Smith Schools Association, No. 2 Jln Bellamy, 50460 KL
Noel Wan Heng Leon - SMK(L) Bukit Bintang, Kuala Lumpur 
Nor Fatehah Mohammad - SM Sains Pasir Puteh, 16800 Pasir Puteh, Kelantan
Norhasnida Bt Zainudin - SMK Raja Jumaat, KM 5 Jalan Seremban 71007 Port Dickson, NS
Nur Amira Abd Malek - Sekolah Seri Puteri, Persiaran Tasik, 63000 Cyberjaya, Selangor
Nurul Aini Bt Mad Isa - SMK Sultanah Asma, Jalan Langgar, 05460 Alor Setar, Kedah
Ooi Lean Lee - SMK Perlis, Jln Raja Syed Alwi, 01000 Kangar, Perlis
Pranay Sharma - Garden International School, No. 16 Jln Kiara 3, Off Jln Bukit Kiara, 50480 KL
Sayed Azrin B Sayed Ali - SM Sains Machang, 18500 Machang, Kelantan 
Siti Fadhilah Bt Roslizan - SMK Ahmad Boestamam, 32000 Sitiawan, Perak
Siti Fatimah Ili Omar - SMA Persekutuan Kajang, Batu 13, Jalan Cheras, 43000 Kajang, Selangor
Siti Juwariyah Bt Rozali - SMKA(P) AL Mashoor, Medan Lim Cheng Teik, 10250 Jln Burma, Penang
Song Wai Kit - SMK Anderson, Jln Hospital, P. Surat 140, 30450 Ipoh, Perak
Tan Jing Tao - Sek. Methodist Wesley, Lot 185, Jln Lima, Off Jln Sentul, 51000 KL
Tan Jun Shing, Edmund - SMJK Katholik, Jln 10/3, 46000 PJ, Selangor
Teh Siao Pin - SMK Sultan Badlishah, 09000 Kulim, Kedah
Teng Te Xuan - SMJK Sam Tet, No. 5 Jalan Gereja, 30300 Ipoh, Perak 
Teoh Zi Ying - Kolej Sultan Abdul Hamid, Jalan Langgar, 05460 Alor Setar, Kedah
Tey Chee Cub - Kolej Sultan Abdul Hamid, Jalan Langgar, 05460 Alor Setar, Kedah
Wah Pei Leay - Sabah Tshung Tsin Secondary School, PO Box 11135, 88812 KK, Sabah
William Phang Jak Soon - SM Chung Hua No.1, Jln Pending, 93450 Kuching, Sarawak
Wong Zhi Hao - Sabah Tshung Tsin Secondary School, PO Box 11135, 88812 KK, Sabah
Yen Wei Shiang - Penang Free School, Jln Mesjid Negeri, 11600 PP

PERINGKAT MUDA (INDIVIDU)


Pertama: Choo Ming Ken
SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim Sultan, 80300 J. Bahru, Johor
Kedua: Henry Yap Chew Whuai
SM Chung Hua No. 1, Jln Pending, 93450 Kuching, Sarawak
Ketiga: Cheong Zhi Hao
SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim Sultan, 80300 J. Bahru, Johor

PERINGKAT MUDA (BERPASUKAN)


Pertama: Sabah Tshung Tsin Secondary School, PO Box 11135, 88812 Kota Kinabalu, Sabah
Lee Yung Fatt 
Yip Beng Yeem 
Wong Siaw Tze, Jackie 
Wee Chu Chee
Kedua: SM Lodge, PS 882 Tabuan Desa, 93718 Kuching, Sarawak
Sim Sing Yue 
Choo Kok Ming 
Aidan Chan Tiong Eyong 
Sarajane Charlotte Ting Xuan Ru 
Ketiga: SM Persendirian Chong Hwa, Jalan St. Thomas, Batu 3 ½, Jalan Ipoh, 51100 KL
Addy Herg Ee Hau 
Lee Gin Yi 
Tan Kok Chew 
Liew Jia Hao

HADIAH SAGUHATI (PERINGKAT MUDA)


Joseph Lau Chih Hin - SMK Bintulu, PS 97, 97007 Bintulu Sarawak
Kuhaneswari A/P Ezhumalai - SMK Munshi Abdullah, Batu Berendam, 75350 Melaka
Lee Yuan Huang - SMK Gajah Berang, Jln Gajah Berang, 75200 Melaka
Matthew Lim Yew Phei - SMK Jalan Bukit, 43000 Kajang, Selangor
Nor Hidayah Misran - SPBI Temerloh Kerdau, 28010 Temerloh, Pahang
Wan Muhammad Loqman Sazali - MRSM Pengkalan Chepa, 16100 Kota Bharu, Kelantan

SIJIL SANJUNGAN KEHORMAT (PERINGKAT MUDA)


Abdul Rahim Ab. Ghani - MRSM Kota Putra Besut, Jln Bukit Keluang, 22200 Besut, Terengganu
Abu Ubaidah Amir Ab. Maalek - SMS Tengku Muhammad Faris Petra, 16100 P. Chepa, Kelantan
Aiman Zakwan Zahari - MRSM Mersing KM 6, Jln Jemaluang, 86800 Mersing, Johor
Andrian Lim Lok Kuan - SMK St. Francis, Jln Parameswara, 75000 Melaka
Ang Ju Li - SMK Sultan Ismail, Jln Abdul Samad, 80100 J. Bharu, Johor
Anis Syuhada Azizol Rahman - MRSM Pengkalan Chepa, 16100 Kota Bharu, Kelantan
Ashwinthan A/L Nagayaindran - SMK Jalan Empat, Jln 4/10, Seksyen 4, 43650 BBBangi, Selangor
Azlan Musyabri Abdul Mutallib - SMKA Al-Mashoor (L), Jln Air Itam, 10460 PP
Cheah Kit Hwa - SMJK Keat Hwa, Jln Kuala Kedah, 05400 Alor Setar, Kedah
Cheong Yee Fwa - SM Pay Fong, 40, Jln Tan Chay Yan, 75300 Melaka 
Chin Woon Yee - SMK Sung Siew, PS 12, 90700 Sandakan, Sabah
Chiow Ya Kan - SMK Mantin, 71700 Mantin, NS
Chong Jia Xi - SMK Tinggi St. David, 75150 Bukit Baru Melaka
Chong Kah Weng - SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim Sultan, 80300 J. Bahru, Johor
Chong Qing Joel - SMK Dato' Penggawa Barat, Jln Parit Mesjid, 82000 Pontian, Johor
Chong Shyue Xian - SMJK Chung Hwa, Jln Atas Bonggol, 15300 Kota Bharu, Kelantan
Fatin Fathiah Azman - SPBI Temerloh Kerdau, 28010 Temerloh, Pahang 
Grace Eng Hui Jiun - SMK Dato' Ali Haji Ahmad, Jln Parit Masjid, 82000 Pontian, Johor
Halimatun Sadiah Ahmad - SMKA Al-Irshad, Pokok Sena, Kepala Batas, SPU, 13220 PP
Hasmira Sumbiar - SMS Tuanku Jaafar, 72000 Kuala Pilah, NS
Hor Pui Chean - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½, Jln Ipoh, 51100 KL 
Ibra Adeni Ahmad Jelani - SMKA Al-Mashoor (L), Jln Air Itam, 10460 PP
Ilmi Najwa Mohamad - SMK Zainab (1), Jln Telipot, 15150 Kota Bharu, Kelantan
Jackie Ho Chit Khong - SM Ken Hwa, Peti Surat 55, 89007 Keningau, Sabah
Jacqueline Huan Chie Sze - SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim Sultan, 80300 J. Bahru, Johor
Javendra Naidu A/L Ragupathy - Kolej Sultan Abdul Hamid, Jln Langgar, 05460 Alor Setar, Kedah
Jessica Siow Kai Ling - SMK (P) Sultan Ibrahim, Jln Bendahara, 80100 J. Bharu, Johor
Lee Guojun - SMK St. Patrick Tawau, PS 124, 91007 Tawau, Sabah 
Lee Zhi Xing - SMK Dato' Ali Haji Ahmad, Jln Parit Masjid, 82000 Pontian, Johor
Lilyanti Azmi - SMK Taman S.E.A, Jln 21/37, 46300 PJ, Selangor
Lim Kang Chun - SMK Hwa Lian, 28400 Mentakab, Pahang
Lim Tien Jun - SM Chong Hwa, Jln Sekolah Chong Hwa, 86000 Kluang, Johor
Lo Pei Jen, Florence - Sabah Tshung Tsin Secondary School, PO Box 11135, 88812 KK, Sabah
Lu Yung Terd - SM All Saints, PO Box 10520, 88805 Kota Kinabalu, Sabah
Maezad Mohamed Nazmi - SMS Tuanku Jaafar, 72000 Kuala Pilah, NS
Mastura Bardon - SMKA Maahad Hamidiah, Jln Sg. Ramal Luar, 43000 Kajang, Selangor
Mohd Amir Haffiz Marzuki - SM Sains Sultan Mahmud, 21300 K. Terengganu
Mohd Firdaus Ismail - SM Sains Sultan Hj. Ahmad Shah Pekan, 26600 Pekan, Pahang
Mohd Syakir Khalid - SM Sains Tengku Muhammad Faris Petra, 16100 Pengkalan Chepa, Kelantan
Muhammad Dzarfan Muhaiyudin - Sek. Tunku Abdul Rahman, Jln Sultan Azlan Shah, 31499 Ipoh, Perak
Muhammad Irsyaduddin Rozali - SMK Agama Sheikh Abdul Malek, Jln Budiman, 20400 K. Terengganu
Muhammad Haziq Izzat Jaafar - MRSM Taiping, Jln Bukit Larut, 34000 Taiping, Perak
Muhammad Zaid Mohamed Rashid - SMK Skudai, Tmn Sri Skudai, 81300 Skudai, Johor
Muhammad Zubair Mohammad Suhaimi - SMK Agama Baling, 09100 Baling, Kedah
Nadiatul Haswin Hassan Merican - SM Sains Pokok Sena, Jln K. Nerang, 06400 Pok. Sena, Kedah
Nik Ahmad Shazni Nik Mohamad Pena - MRSM Pengkalan Chepa, 16100 Kota Bharu, Kelantan
Noor Leena Bt Haniffah - SMK Convent Green Lane, Jln Masjid Negeri, 11600 PP
Noor Liyana Zakaria - SMK Seksyen 9, Jln Tengku Ampuan Rahimah 9/20, 40100 Shah Alam, Selangor
Nur Aini Md Sharif - SMK Sultanah Asma, Jln Langgar, 05460 Alor Setar, Kedah
Nurul Syarilah Hasim - SMK Dato' Penggawa Barat, Jln Parit Mesjid, 82000 Pontian, Johor
Nurulassikin Sulong A. Rahman - MRSM Kuching, Jln Sultan Tengah, 93050 Petra Jaya, Sarawak
Poh Suan - SMJK Keat Hwa, Jln Kuala Kedah, 05400 Alor Setar, Kedah
Ramzi Ramli - SM Sains Alam Shah, Jln Yaacob Latif, Bandar Tun Razak, 56000 KL
Ruban A/L Dayalan - SM Sains Seremban, Jln Sikamat, 70400 Seremban, NS
Shanmugam A/L Somasundaram - Kolej Sultan Abdul Hamid, Jln Langgar, 05460 Alor Setar, Kedah
Siti Zulaikha Zulkifli - SMKA Maahad Hamidiah, Jln Sg. Ramal Luar, 43000 Kajang, Selangor
Sureindra Kumar A/L Oothayer Kumar - SMS Seremban, Jln Sikamat, 70400 Seremban, NS
Tan Chou Xie - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½, Jln Ipoh, 51100 KL 
Tan Seow Loh - SMK Dato' Penggawa Barat, Jln Parit Mesjid, 82000 Pontian, Johor
Teh Yow Seng - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½, Jln Ipoh, 51100 KL 
Teo Dong Sheng - SMJK Yu Hua, Jln Low Ti Kok, 43000 Kajang, Selangor 
Yee Cang Ling - SMJK Keat Hwa, Jln Kuala Kedah, 05400 Alor Setar, Kedah
Yeo Wei Sheng - SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim Sultan, 80300 J. Bahru, Johor
Yeow Xin Yi - SMK Tinggi St. David, 75150 Bukit Baru, Melaka

PERINGKAT SULONG (INDIVIDU)


Pertama: Chia Chuan Ping, Ernest
Garden International School, No. 16 Jalan Kiara 3, Off Jln Bukit Kiara, 50480 KL
Kedua: Liew Chuin Ching
SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½, Jln Ipoh 51100 KL
Ketiga: Woo Chia Wei
SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½, Jln Ipoh 51100 KL

PERINGKAT SULONG (BERKUMPULAN)


Pertama: SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½, Jln Ipoh, 51100 KL
Ngu Huey You Ng Kah Fee 
Chong Kah Shin Marvin Lee
Kedua: SMJK Chung Ling, P.P Kampung Baru, 11400 Ayer Itam, Penang
Lor Choon Yee Lim Chun Ping 
Koay Soo Teng Yeo See Tatt
Ketiga: SMJK Katholik, Jalan 10/3, Off Jalan Gasing, 46000 Petaling Jaya, Selangor
Soong Ming Foong Phang Swee King 
Lim Chern Han Ooi Wyn Yan 

HADIAH SAGUHATI (PERINGKAT SULONG)


Arun Thillaisundaram - Taylor's College, Subang Jaya, Selangor
Ashok Thillaisundaram - Taylor's College, Subang Jaya, Selangor
Mohd Ilyas Mustaza - International Education Centre, Section 17, Shah Alam, Selangor
Muhammad Ilyas Mohd Ramdzan - SMKA Al-Mashoor(L), Jln Air Itam, 10460 PP
Ong Tze Chon - SMJK Chung Ling, P.P Kampung Baru, 11400 Ayer Itam, Penang
Pang Boon Inn - Sekolah Tinggi Muar, Jln Meriam, 84000 Muar, Johor

SIJIL SANJUNGAN KEHORMAT (PERINGKAT SULONG)


Adibah Mohd Jobri - SM Sains Raja Tun Azlan Shah, Jln Taman Tasek, 34009 Taiping, Perak
Ahmad Nasri mohd Shafie - International Education Centre, Section 17, Shah Alam, Selangor
Ajmal Nabil Jamal - SMA Persekutuan Kajang, Batu 13, Jln Cheras, 43000 Kajang, Selangor
Amir Husaini Azahan - SMS Tun Syed Sheh Shahabudin, 14000 B. Mertajam, PP
Azidi Nawawi - SMA Persekutuan Kajang, Batu 13, Jln Cheras, 43000 Kajang, Selangor
Chai Min San - SM Confucian (Persendirian), Lorong Hang Jebat, 50150 KL
Cheng Kok Cheong - SM Pensendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½, Jln Ipoh, 51100 KL
Chin Jun-Xing - Kolej Disted-Stamford, 340 Jln Macalister, 10350 PP
Chin Xiang-Xing - Kolej Disted-Stamford, 340 Jln Macalister, 10350 PP
Chiu Choon Hong - SM Confucian (Persendirian), Lorong Hang Jebat, 50150 KL
Chong Tet Wei - SMJK Chung Ling, P.P Kampung Baru, 11400 Ayer Itam, PP
Danis Choo Khai Min - SMJK Chung Ling, P.P Kampung Baru, 11400 Ayer Itam, PP
Ee Wee Poh - SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim Sultan, 80300 J. Bahru, Johor
Fatimah Zaharah Yusof @ Mamat - SMK Agama Sheikh Abdul Malek, Jln Budiman, 20400 K. Terengganu, Terengganu
Fong Mun Hoe - SM Pensendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½, Jln Ipoh, 51100 KL
Goh Se Chang - SMK Mentakab, Jln Pekeliling, 28400 Mentakab, Pahang
Hafizullah Mat Yunos - SMK Kubang Kerian 1, 16150 Kota Bahru, Kelantan
Ho Ying Yi - Inti International College Penang, 10 Persiaran Bukit Jambul, 11900 PP
Hong Yih Piao - SMJK Heng Ee, 99, Jln Hamilton, 11600 PP
Imran Razali - Kolej Mara Banting, Jln Labohan Dagang, Bukit Changgang, 42700 Banting, Selangor
Kantha Rao A/L Simanjalam - SMK SS 17, Subang Jaya, Selangor
Koay Chee Tatt - SMJK Chung Ling, P.P Kampung Baru, 11400 Ayer Itam, PP
Koay Yi Ling - SMK Tinggi Bukit Mertajam, 77, Jln Seri Bukit, 14000 B. Mertajam, PP
Krishnan A/L Ayasamy - SMK Seri Ampangan, Jln K. Pilah, Ampangan 70400 Seremban, NS
Leong Yen Siang - SM Pensendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½, Jln Ipoh, 51100 KL
Leow Neng Juan - Kolej Disted-Stamford, 340 Jln Macalister, 10350 PP 
Lim Paul Young - SMJK Chung Ling, P.P Kampung Baru, 11400 Ayer Itam, PP
Lim Yi Chuan - SMJK Chung Ling B'worth, Jln Ong Yi How, 13400 B'worth, PP
Mohammad Husaimi Ujang - MRSM Kuala Kubu Bharu, Selangor
Mohd Faisal Hadi Mohamad - Kolej Mara Banting, Jln Labohan Dagang, Bukit Changgang, 42700 Banting, Selangor
Mohd Farhan Mohd Jafri - MRSM Kuala Kubu Bharu, Selangor
Mohd Farouk Mohd Saad - Kolej Melayu Kuala Kangsar, 33000 Kuala Kangsar, Perak
Muhammad Alif Mohammed Satari - MRSM Jasin, Jln Simpang Kerayong, 77000 Jasin, Melaka
Muhammad Fahmi Zulkeflee - Sek. Dato' Abdul Razak, Sg. Gadut, 71450 Seremban, NS 
Muhammad Kamal Mustadza - SM Sains Muzaffar Shah, Ayer Keroh, 75450 Melaka
Muhammad Safwan Abdullah - SM Sains Alam Shah, Jln Yaacob Latif, Bandar Tun Razak, 56000 KL
Ng Yoke Kei - Inti International College Penang, 10 Persiaran Bukit Jambul, 11900 PP
Nik Ahmad Hilmi Nik Mohd Zaid - Kolej Islam Sultan Alam Shah, Klang, Selangor
Nik Muhammad Hanif Nik Hassan - SM Teknik Bachok, 16300 Bachok, Kelantan
Nurul Atiqah Zaaba - SMK Agama Kerian, Jln Kg. Selamat, Spg. Empat, 34430 Semanggol, Perak
Ooi Poh Siang - SMJK Chung Ling, P.P Kampung Baru, 11400 Ayer Itam, PP
Radzi Abdul Rasih - MRSM Pontian, Jln Benut Jelutong, Ayer Baloi, 82100 Pontian, Johor
Riham Hanim Mohsen - MRSM Jasin, Jln Simpang Kerayong, 77000 Jasin Melaka
Saharudin Kamardzaman - International Education Centre, Section 17, Shah Alam, Selangor
Saifullah Muzakir Yusop - SM Sains Seremban, Jln Sikamat, 70400 Seremban, NS
Siti Nur Hanisah Umar - SMKA (P) Al-Mashoor, Medan Lim Cheng Teik, 10250 Jln Burma, PP
Sue Wye Kitt - SMK Sultan Abdul Samad, Petaling Jaya, Selangor
Tan Khoon Yu - International Education Centre, Section 17, Shah Alam, Selangor
Tee Syin Ying - SMK Dato' Bentara Luar, Jln Lim Yew Liong, 83007 Batu Pahat, Johor 
Teo Mou Zheng - Inti International College Penang, 10 Persiaran Bukit Jambul, 11900 PP
Teoh Wan Ying - Kolej Disted-Stamford, 340 Jln Macalister, 10350 PP
Tho Shirley - SMJK Heng Ee, 99, Jln Hamilton, 11600 PP
Titus Tang Jia Jie - Inti International College Penang, 10 Persiaran Bukit Jambul, 11900 PP
Victor Chong Xing Dao - SM Pensendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½, Jln Ipoh, 51100 KL
Vilasini Devi A/P Magalingam - SMK Tinggi Kajang, Jln Semenyih, 43000 Kajang, Selangor
Wiven Chang Wei Woon - SM Pensendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½, Jln Ipoh, 51100 KL
Wong Choon Seng - SMJK Heng Ee, 99, Jln Hamilton, 11600 PP
Yana Mazlan - International Education Centre, Section 17, Shah Alam, Selangor
Yau Ching Koon - SMK La Salle, Jln Chantek, 46000 PJ, Selangor
Yeoh Si Ling - SMJK (P) China PP, 2, Jln Gottlieb, 10350 PP
Yip Henry - Taylor's College Subang Jaya, Selangor
Yong Chun Yuen - SM Confucian (Persendirian), Lorong Hang Jebat, 50150 KL
Zulfahmi Zulhasni - SMS Muar, Tanjung Agas, 84009 Muar, Johor

Keputusan OMK 2003

KATEGORI BONGSU (INDIVIDU)


Pertama: Mo Jin Ee
Sekolah Tinggi Chung Hua, Jalan Tun Dr Ismail, 70200 Seremban
Kedua: Chuah Wei Jian 
SMJK Keat Hwa, Jln Kuala Kedah, 05400 Alor Setar
Ketiga: Ang Ju Li
SMK Sultan Ismail, Johor Bahru

KATEGORI BONGSU (BERPASUKAN)


Pertama: Sekolah Men Foon Yew, Jalan Ibrahim Sultan, JB
Choo Ming Ken 
Lai Yin Chang
Cheng Jian Yuan 
Yeo Wei Sheng
Kedua: SM Persendirian Chong Hwa, Jln St Thomas, Bt 3½ Jln Ipoh, 51100 KL
Tang Yip Hon 
Lee Jong Chin
Shia Ze Xin 
Lim Heng Ruz
Ketiga: SMJK Katholik, Jln 10/3, 46000 P Jaya, Selangor
Tan Jing Xuan 
Ooi Wyn Yau
Soon Yu Xiang 
Chuah Wooi Joe

KATEGORI BONGSU (HADIAH SAGUHATI)


Chong Qing Joel SMK Penggawa Barat, Jln Parit Masjid, Pontian
Alvin Chew Junjie SM Persendirian Chong Hwa, Jln St Thomas, Bt 3½ Jln Ipoh, 51100 KL
Heng Zhee Chuan SMK Ibrahim, Jalan Kolam air, 08000 Sg Petani, Kedah
Teh Yow Seng SM Persendirian Chong Hwa, Jln St Thomas, Bt 3½ Jln Ipoh, 51100 KL
Adil Husni Ismail MRSM Kuala Klawang Jln Titi 71600 K Klawang NS

KATEGORI BONGSU (SIJIL SANJUNGAN KEHORMAT)

Loo Ye Qi Penang Chinese Girl's Private Sch, 2 Gottlieb Rd, 10350 Pulau Pinang 
Lim Ming Wei SMJK Keat Hwa, Jln Kuala Kedah, 05400 Alor Setar
Tan Hanjian SMK Penggawa Barat, Jln Parit Masjid, Pontian
Chong Hua May SM Persendirian Chong Hwa, Jln St Thomas, Bt 3½ Jln Ipoh, 51100 KL
Liew Jia Hao SM Persendirian Chong Hwa, Jln St Thomas, Bt 3½ Jln Ipoh, 51100 KL
Tan Jing Xuan MJK Katholik, Jln 10/3, 46000 P Jaya, Selangor
Lee Jong Chin SM Persendirian Chong Hwa, Jln St Thomas, Bt 3½ Jln Ipoh, 51100 KL
Lim Khey Jeng SMJK Keat Hwa, Jln Kuala Kedah, 05400 Alor Setar
Ching Kin Keong SMJK Chung Ling, Kg Baru, 11400 Air Itam, Pulau Pinang
Tan Pei Ying SM Pay Fong, 40 Jalan Tan Chay Yan, 75300 Kubu, Melaka 
Tan Shuie Min SM Pay Fong, 40 Jalan Tan Chay Yan, 75300 Kubu, Melaka 
Chong Yong Sheng SM Foon Yew Jln Sultan Ibrahim, JB
Tay Han wei SM Foon Yew Jln Sultan Ibrahim, JB
Muhamad Azrin b Zakaria SM Sains Tun Syed Sheh Shahabudin 14000 BM, Penang
Benjamin Seow Jun Jie SMJK Chung Hwa Confucian, No2 Psr Tembaga, Penang
Cheng Jian Yuan Sekolah Men Foon Yew, Jln Sultan Ibrahim, JB
Chung Yin Hui SMK Ibrahim, Jalan Kolam air, 08000 Sg Petani, Kedah
Au Zhe You Sekolah Tinggi Chung Hua, Jalan Tun Dr Ismail, 70200 Seremban
Chia Seng SM Persendirian Chong Hwa, Jln St Thomas, Bt 3½ Jln Ipoh, 51100 KL
Too Wen Shin SMK (Per) Kuen Cheng, Jln Syed Putra, 50460 KL
Chengo Chen Khan Sekolah Tinggi Chung Hua, Jalan Tun Dr Ismail, 70200 Seremban
Ling Siang Sheng SM Persendirian Chong Hwa, Jln St Thomas, Bt 3½ Jln Ipoh, 51100 KL
Aidan Chan Tiing Eyong SM Lodge PS 882 Tabuan Desa 93718 Kuching
Jevendra Naidu A/LRagubathy Kolej Sultan Abdul Hamid, 05460 Jln Lannggar Alor Setar
Nurul Fariha bt Che Hasnan SMK Maahad Hamidiah Kajang, Jln Sg Ramal Luar, 43000 Kajang, Sel
Azizi B Azhar MRSM PDRM, Batalion Ke 2 Jln Junjong 09000 Kulim
Muhammad Syazwan b Saari MRSM PDRM, Batalion Ke 2 Jln Junjong 09000 Kulim
Amir Aizat Amsah SM Agama Persekutuan, Km 11, Jln Labu, 71900 Labu, N Sembilan
Mohd Ajwad Azizan SM Agama Persekutuan, Km 11, Jln Labu, 71900 Labu, N Sembilan
Muhamad Zubair SMK Agama Baling 09100 Baling Kedah
Muhammad Idraki Mohd Khalil Kolej Melayu Kuala Kangsar, 33000 Kuala Kangsar, Perak 

KATEGORI MUDA (INDIVIDU)


Pertama: Toe Wen Jun
SMJK Sin Min, Sg Petani
Kedua: Tan Chong It
SMJK Jit Sin
Ketiga: Woo Chia Wei
Chung Hwa Ind HS, KL

KATEGORI MUDA (BERPASUKAN)


Pertama: SMK Damansara Jaya, PJ
Darren Ong 
Tee Shern Ren
Kang Kean Lee 
Andrew Loh Zhu An
Kedua: SMJK Keat Hwa, K Kedah
Yeoh Thean Jern 
Jasmine Yow
Ch'ng Ming Loong 
Koay Jun Hong
Ketiga: Chung Hwa Ind HS, KL
Ang Shan Zheng 
Marvin Lee
Chong Kah Shin 
Ngu Huey You

KATEGORI MUDA (HADIAH SAGUHATI)


Ow Kuok Jein Chung Hwa Ind HS, KL
Lim Chern Han SMJK Katholik PJ
Syafiq Anuar Ahyak SMS Muzaffar Shah, Mlk
Nurul Ashiqin Zainal MRSM Langkawi

KATEGORI MUDA (SIJIL SANJUNGAN KEHORMAT)


Lo Si Gan SM St Joseph Papar
Liew Chuin Ching Chung Hwa Ind HS, KL
Yong Yik Cai Chung Hwa Ind HS, KL
Tan Yee Sern SM Pay Fong
Lee Chong Yih SM Pay Fong
Hew Wei Loon SM Pay Fong
sijil sanjungan kehormat 
Ooi Wyn Yan SMJK Katholik PJ
Cheng Cong Rong SMJK Keat Hwa, K Kedah
Jonathan Lum Huey Ming SMK Penggawa Barat,Pontian
Kueh Tung Boon SM Chung Hua No 1 Kuching
Ho Jeng Wing SMJK Keat Hwa, K Kedah
Ooi Yuan Shyong SMJK Jit Sin
Puah Seng Kiat Confucian Private Sec Sc
Edmund Ng Syang Yao SM Pay Fong
Kong Kian Shing Tshung Tsin Sec Sc, KK
Teoh Wee Lee SMJK Keat Hwa, K Kedah
Khor Zi Jian SMJK Sin Min, Sg Petani
Koay Chie Min SMJK (P) China Pulau Pinang
Tang Khai Sheng SMJK Jit Sin
Ng Yao Zhong Chung Hwa Ind HS, KL
Lim Zhi Xuan Chung Hwa Ind HS, KL
Moo Seow Ying SMJK Kepong Baru
Lee Jian Wei Maktab Sultan Abu Bakar
Lee Jian Wei Foon Yew HS
Tey Lee Keey Foon Yew HS
Haw Jing Yang Sabah Chinese HS
Chen Tzy Wen SM Lodge
Muhammad Faruq b Arba'in SMK Alam Shah
Mohd Azerulazree Jamilan SMK Arshad, Kota Belud
Ariff Izzuddin Mohammad Redzuan SMKA Persekutuan Kajang
Cassandra Anne Abot SMK Labuan
Nadiatul Shima Md Aziz SMS Pokok Sena, Kedah
Abdul Hamid b. Akbal Ali Penang Free HS
Siti Faezah Mansor SMS Tun Syed Sheh Shahabuddin
M.Nasruddin Mat Yusof SMS Tg Abdullah Raub
Muhammad Firdhaus b Abu Mansor SMKA Baling
Zul Fadzli b Zainul Abidin MRSM PDRM, Kulim
Dalila Atiqah b Hashim SMS Raja Tun Azlan Shah Taiping
Mohd Amir Moslim SMK Seksyen 9
Muhamad Fariq Karim SMK King George, Sbn
Kamarulzama Kamarudin Sekolah Dato' Abdul Razak
Mohd Iqbal Hassan SMKA Persekutuan Labu
Dzuhailah Yusoff Kolej Tunku Kurshiah
Qamarus Salikin Salem Salim SMK Penggawa Barat,Pontian
Norazilah Abdullah SMK Lokman Hakim, KT
KATEGORI SULONG (INDIVIDU)


Pertama: KIAM JANE JEAN 
SM(PER) CHONG HUA, KL
Kedua: TANG LEK HUO
SMK HORLEY METHODIST, PK
Ketiga: SOONG MING FOONG 
SMJK KATHOLIK, PJ

KATEGORI SULONG (BERPASUKAN)


Pertama: SM(PER) CHONG HWA, KL
LEE JIAN HAU 
GAO SAY TAR
LIU ZHUO BIN 
SIOW TIING YEE
Kedua: SM PAY FONG
LEE YUN KIT 
TAN SOO TECK
LOW CHENG LONG 
ONG SZE WUN
Ketiga: SMJK KEAT HWA , A. SETAR
YEW CHANG YANG 
TANG AIK YONG
CHAN CHUNG MING 
SEE SAU FONG

KATEGORI SULUNG (HADIAH SAGUHATI)


HO PENG HOU SM(PER) CHONG HUA, KL
LEE JEN YEE INTI INT. COLLEGE, Pulau Pinang
LIM SHIN JENG SM(PER) CHONG HUA, KL
CHONG CHEE LOONG SMK JINJANG, KL
MOHD AZMAN MOHD ISMAIL INTEC, SHAH ALAM

KATEGORI MUDA (SIJIL SANJUNGAN KEHORMAT)


LIM KOK SING SMK KEPONG BARU, KL
CHUA GEK FONG SMK TELOK AIR TAWAR, PP
VERNON TAN SZE YUEN SM CHUNG HUA NO.1, SRWK
RANJEEV KUMAR A/L NANTA KUMAR SMK IBRAHIM, SG PETANI
AIZZAT SAZALI YAHAYA RASHID MRSM BALIK PULAU, PP
LEM BIING LIN KOL. S. S. HAMID, KDH
RANJEEV KUMAR A/L NANTA KUMAR SMK IBRAHIM, SG PETANI
CHANG CHEE WEI SMJK CHUNG LIN, PP
TAN BO CHUAN SMJK CHUNG LIN, PP
SAW KAI FEI SMJK CHUNG LIN, PP
CHEONG LIN LEE SMJK CHUNG LIN, PP
EE YUIN SUEN SMJK CHUNG LIN, PP
AIZZAT SAZALI YAHAYA RASHID MRSM B. PULAU, PP
VIKNESK KUMARR A/L MUNIANDY SMK ST XAVIER, PP
WONG WAI LOON SMK BUYUNG ADIL, TAPAH
SHE KIN WAI SMJK NAN HWA
LEE SHEAN MING SM(PER) CHONG HUA, KL
TONG YEE HONG SM(PER) CHONG HUA, KL
KHAO SOO KAE SM(PER) CHONG HUA, KL
CHAI CHUAN YAO SM(PER) CHONG HUA, KL
CHEN HOI KEN SM(PER) CHONG HUA, KL
TAN SHIOW JIN SM(PER) CHONG HUA, KL
KHONG WENG FOONG SM(PER) CHONG HUA, KL
SOONG JING CHYUAN SMJK KATHOLIK, PJ
NG KIN LIK SMK TINGGI KAJANG
QUA KIAT TAT MAK. SULT. ABU BAKAR, JB
PANG CHAI LING SM FOON YEW, JB
SENG CHIEN YEAH SM TSUNG TSIN, KK
IVY CHONG PEI CHING SM CHUNG HUA NO.1, SRWK
SIM YIHNJIE SMB ST JOSEPH, SRWK
TOH WEI MING INTI INT. COLL., PP
CHIN YIT YOON SEK TINGGI CHUNG HUA
CHANG SET HUI SMK ST MARY
DIANA TAN CHIA HUA SM CHUNG HUA NO.1, SRWK
M. IKHWAN AZLAN KOLEJ MARA BANTING
SIVANESAN A/L SOCKALINGAM SMK SULT. ABU BAKAR, KTN
MOHAMAD FARIZ FITRI KOLEJ MARA , BANTING
AMIR ARIFF M. HASSAN KOLEJ MARA , BANTING
MOHD ILYAS MUSTAFA SEK MEN DATO' RAZAK
MOHD ZUKNI IBRAHIM MRSM BALIK PULAU
WAN MD AIMRAN WAN MD KAMIL KOLEJ MARA , BANTING
SAIFUL ANWAR ZAINUDDIN KOLEJ MARA , BANTING
SITI NORATIKAH MD YUSOFF SEK SERI PUTERI, C'JAYA
IRWAN IQBAL IHSANUDDIN KOLEJ MARA SEREMBAN
ASRIMAN B. UNGGAP SMK ARSHAD, KOTA BELUD
RIZOH B. BOSORANG SMK ARSHAD, KOTA BELUD

Keputusan OMK 2002

KATEGORI BONGSU (INDIVIDU)


Pertama: Yeoh Thean Jern
SMJK Keat Hwa, Alor Setar, Kedah
Kedua: Teo Wee Shen
SMK St. Francis, Melaka
Ketiga: Jasmine Yow
SMJK Keat Hwa, Alor Setar, Kedah

KATEGORI BONGSU (BERPASUKAN)

Pertama: Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
Ng Tick Siang
Ong Sheng Ran Eric
Neow Hwei Yen
Ang Mei Ping
Kedua: Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
Tan Kong Huat
Ng Yao Zhong
Tan Leong Hoo
Yong Yik Cai
Ketiga: Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
Lee Yan Sheng
Elaine Koo Lai Yien
Ow Kuok Jein
Leong Chuen Wei

KATEGORI BONGSU (SAGUHATI)


Lim Chern Han, SMJK Katholik, Petaling Jaya, Selangor
Khor Zi Jian, SM Sin Min, Sungai Petani
Aiman Asyraf B Ahmad Sukari, Kolej Melayu Kuala Kangsar, Perak
Muhd. Syazwan B Azman, SMS Tengku Muhamad Faris Petra, Pengkalan Chepa, Kelantan

KATEGORI MUDA (INDIVIDU)


Pertama: Chin Kok Ken
Sabah Chinese High School, Sabah
Kedua: Er Wee Jian
SM China, Johor
Ketiga: Tan Kuan Pern
SM Foon Yew, Johor Bahru, Johor

KATEGORI MUDA (BERPASUKAN)


Pertama: SMK Damansara Jaya, Selangor
Darren Ong Chang Lee
Tee Shern Ren
Jonathan Tan Ming Yu
Elbin The Min Yen
Kedua: Sabah Tshung Tsin Sec., Kota Kinabalu, Sabah
Lo Hon Vun
Vun Shen Hwa
Anthony Chung Chin Fat
Ting Mei Sze
Ketiga: Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
Goh Say Tar
Liu Zhuo Bin
Phoon Han Quan
Siow Tiing Yee

KATEGORI MUDA (SAGUHATI)


Chiang Khee Neng, SM Foon Yew, Johor Bahru, Johor
Chung Shin Kee, Sabah Tshung Tsin Sec., Kota Kinabalu, Sabah
Adib Mat Isa, MRSM Langkawi, Kedah
Ang Shan Zheng, Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
KATEGORI SULONG (INDIVIDU)


Pertama: Yew Chang Yang
SMJK Keat Hwa, Alor Setar, Kedah
Kedua: Jonathan A/L Ramachandran
SMK Tinggi Kajang, Kajang
Ketiga: Tang Lek Huo
SMK Horley Methodist, Teluk Intan, Perak

KATEGORI SULONG (BERPASUKAN)


Pertama: SMJK Chung Ling, Pulau Pinang
Cheong Yu Chien
Beh Chai Terng
Lim Chun Yee
Low Khee Lam
Kedua: Sek Tinggi Segamat, Johor
Lee Kian Keong
Loi Kai Weng
Chai Woon Fu
Ahmad Syukri B Mohd Nasir
Ketiga: SMK Heng Ee, Pulau Pinang
Lim Boon Kheng
See Kok Wooi
Tung Chee Lim
Lau Chee Leong

KATEGORI SULONG (SAGUHATI)


Lee Shean Ming, Sek Tinggi Chong Hwa(Ind), Kuala Lumpur
Kwong Chang Chi, SMJK Chung Ling, Pulau Pinang
Khur Boon Kgim, SMJK Jit Sin, Pulau Pinang

Keputusan OMK 2001

KATEGORI BONGSU (INDIVIDU)


Pertama: Darren Ong Chung Lee
SMK Damansara Jaya, Petaling Jaya
Kedua: Ooi Wyn Yan
SMJK Katholik, Petaling Jaya
Ketiga: Jasmine Yow
SMJK Keat Hwa, Alor Setar


KATEGORI BONGSU (BERPASUKAN)

Pertama: Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
(i) Ng Kah Fee
(ii) How Hock Sang
(iii) Keok Lee Hong
(iv) Fong Mun Hoe


Kedua: Sekolah Menengah (P) Kuen Cheng, Kuala Lumpur
(i) Kwan Pui Chi
(ii) Erh Jun Hui
(iii) Soong Wern Bing
(iv) Lee Wan Ying


Ketiga: Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
(i) Chong Lim Hon
(ii) Deong Tea Kai
(iii) Ang Shan Zheng
(iv) Kuah Hooi Ching



KATEGORI BONGSU (SAGUHATI)


(i) Hwa Yue-Yi, SMK(P) Methodist, Melaka
(ii) Chin Cheau Wern, SM Sultan Ismail, Johor Bahru
(iii) Khor Ze Jian, SM Sin Min, Sungai Petani
(iv) Ang Shan Zheng, ST Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
(v) Mohd Suhaimi Uzir, SMS Dungun, Terengganu


KATEGORI MUDA (INDIVIDU)

Pertama: Siow Tiing Yee
Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
Kedua: Goh Say Tar
Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
Ketiga: Ng Yee Chern
SMK Taman SEA, Petaling Jaya

KATEGORI MUDA (BERPASUKAN)
Pertama: Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
(i) Tong Yee Hong
(ii) Lau Jey Han
(iii) Lee Hong Lim
(iv) Lee Yew Chuen


Kedua: Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
(i) Lee Shean Ming
(ii) Loh Chan Pern
(iii) Low Chong Guan
(iv) Ng Sinn Yao


Ketiga: Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
(i) Yong Sin Yuan
(ii) Ho Peng Hou
(iii) Chew Kok Huan
(iv) Wan Chee Lup

KATEGORI MUDA (SAGUHATI)

(i) Chin Kai Sin, SMK Kepong Baru, Kuala Lumpur
(ii) Yap Sui Lin, SM(P) Kuen Cheng, Kuala Lumpur


KATEGORI SULONG (INDIVIDU)

Pertama: Suryani Lukman
Sekolah Menengah (P) Kuen Cheng, Kuala Lumpur
Kedua: Sean Lip Zhao Wen
SMK Damansara Jaya, Petaling Jaya
Ketiga: Yap Huei Ee
Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur

KATEGORI SULONG (BERPASUKAN)

Pertama: Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
(i) Kok Yen Hau
(ii) Hiew Litt Pang
(iii) Ong Guang Hong
(iv) Ang Wooi Boon

Kedua: Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
(i) Lee Sze Chong
(ii) Yong Chen Pung
(iii) Low Kok Wah
(iv) Teo Han Hui

Ketiga: Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
(i) Hee Yew Ping
(ii) Siow Ting Fong
(iii) Tau Yeou Jian
(iv) Lim Wen Loong

KATEGORI SULONG (SAGUHATI)

(i) Tan Leng Wee, SMC Tg. Labuh
(ii) Phua Sie Jie, SM Foon Yew, Johor Bahru
(iii) Tan Khing Hong, SMK Pay Fong
(iv) Fong Kah Kin, SMJK Chung Ling, Pulau Pinang
(v) Amir Ariff, MRSM Langkawi

Keputusan OMK 2000

KATEGORI SULONG (INDIVIDU)


Pertama: Mohd Suhaimi bin Ramly
Kedua: Ong Shien Jin
Ketiga: Khairul Anwar bin Mohamad Zaki