KEPUTUSAN OMK 2001


KATEGORI BONGSU (INDIVIDU)

Pertama: Darren Ong Chung Lee
SMK Damansara Jaya, Petaling Jaya
Kedua: Ooi Wyn Yan
SMJK Katholik, Petaling Jaya
Ketiga: Jasmine Yow
SMJK Keat Hwa, Alor Setar

KATEGORI BONGSU (BERPASUKAN)

Pertama:
Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
(i) Ng Kah Fee
(ii) How Hock Sang
(iii) Keok Lee Hong
(iv) Fong Mun Hoe
Kedua: Sekolah Menengah (P) Kuen Cheng, Kuala Lumpur
(i) Kwan Pui Chi
(ii) Erh Jun Hui
(iii) Soong Wern Bing
(iv) Lee Wan Ying
Ketiga: Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
(i) Chong Lim Hon
(ii) Deong Tea Kai
(iii) Ang Shan Zheng
(iv) Kuah Hooi Ching

KATEGORI BONGSU (SAGUHATI)

(i) Hwa Yue-Yi, SMK(P) Methodist, Melaka
(ii) Chin Cheau Wern, SM Sultan Ismail, Johor Bahru
(iii) Khor Ze Jian, SM Sin Min, Sungai Petani
(iv) Ang Shan Zheng, ST Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
(v) Mohd Suhaimi Uzir, SMS Dungun, Terengganu


KATEGORI MUDA (INDIVIDU)

Pertama:
Siow Tiing Yee
Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
Kedua: Goh Say Tar
Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
Ketiga: Ng Yee Chern
SMK Taman SEA, Petaling Jaya

KATEGORI MUDA (BERPASUKAN)
Pertama:
Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
(i) Tong Yee Hong
(ii) Lau Jey Han
(iii) Lee Hong Lim
(iv) Lee Yew Chuen
Kedua: Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
(i) Lee Shean Ming
(ii) Loh Chan Pern
(iii) Low Chong Guan
(iv) Ng Sinn Yao
Ketiga: Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
(i) Yong Sin Yuan
(ii) Ho Peng Hou
(iii) Chew Kok Huan
(iv) Wan Chee Lup

KATEGORI MUDA (SAGUHATI)

(i) Chin Kai Sin, SMK Kepong Baru, Kuala Lumpur
(ii) Yap Sui Lin, SM(P) Kuen Cheng, Kuala Lumpur


KATEGORI SULONG (INDIVIDU)

Pertama:
Suryani Lukman
Sekolah Menengah (P) Kuen Cheng, Kuala Lumpur
Kedua: Sean Lip Zhao Wen
SMK Damansara Jaya, Petaling Jaya
Ketiga: Yap Huei Ee
Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur

KATEGORI SULONG (BERPASUKAN)

Pertama:
Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
(i) Kok Yen Hau
(ii) Hiew Litt Pang
(iii) Ong Guang Hong
(iv) Ang Wooi Boon
Kedua: Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
(i) Lee Sze Chong
(ii) Yong Chen Pung
(iii) Low Kok Wah
(iv) Teo Han Hui
Ketiga: Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
(i) Hee Yew Ping
(ii) Siow Ting Fong
(iii) Tau Yeou Jian
(iv) Lim Wen Loong

KATEGORI SULONG (SAGUHATI)

(i) Tan Leng Wee, SMC Tg. Labuh
(ii) Phua Sie Jie, SM Foon Yew, Johor Bahru
(iii) Tan Khing Hong, SMK Pay Fong
(iv) Fong Kah Kin, SMJK Chung Ling, Pulau Pinang
(v) Amir Ariff, MRSM Langkawi

 
a site by Aidan    
admin

© 2007 PERSAMA