KEPUTUSAN OMK 2002


KATEGORI BONGSU (INDIVIDU)

Pertama: Yeoh Thean Jern
SMJK Keat Hwa, Alor Setar, Kedah
Kedua: Teo Wee Shen
SMK St. Francis, Melaka
Ketiga: Jasmine Yow
SMJK Keat Hwa, Alor Setar, Kedah

KATEGORI BONGSU (BERPASUKAN)

Pertama: Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
(i) Ng Tick Siang
(ii) Ong Sheng Ran Eric
(iii) Neow Hwei Yen
(iv) Ang Mei Ping
Kedua: Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
(i) Tan Kong Huat
(ii) Ng Yao Zhong
(iii) Tan Leong Hoo
(iv) Yong Yik Cai
Ketiga: Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
(i) Lee Yan Sheng
(ii) Elaine Koo Lai Yien
(iii) Ow Kuok Jein
(iv) Leong Chuen Wei

KATEGORI BONGSU (SAGUHATI)

(i) Lim Chern Han, SMJK Katholik, Petaling Jaya, Selangor
(ii) Khor Zi Jian, SM Sin Min, Sungai Petani
(iii) Aiman Asyraf B Ahmad Sukari, Kolej Melayu Kuala Kangsar, Perak
(iv) Muhd. Syazwan B Azman, SMS Tengku Muhamad Faris Petra, Pengkalan Chepa, Kelantan


KATEGORI MUDA (INDIVIDU)


Pertama: Chin Kok Ken
Sabah Chinese High School, Sabah
Kedua: Er Wee Jian
SM China, Johor
Ketiga: Tan Kuan Pern
SM Foon Yew, Johor Bahru, Johor

KATEGORI MUDA (BERPASUKAN)

Pertama:
SMK Damansara Jaya, Selangor
(i) Darren Ong Chang Lee
(ii) Tee Shern Ren
(iii) Jonathan Tan Ming Yu
(iv) Elbin The Min Yen
Kedua: Sabah Tshung Tsin Sec., Kota Kinabalu, Sabah
(i) Lo Hon Vun
(ii) Vun Shen Hwa
(iii) Anthony Chung Chin Fat
(iv) Ting Mei Sze
Ketiga: Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur
(i) Goh Say Tar
(ii) Liu Zhuo Bin
(iii) Phoon Han Quan
(iv) Siow Tiing Yee

KATEGORI MUDA (SAGUHATI)

(i) Chiang Khee Neng, SM Foon Yew, Johor Bahru, Johor
(ii) Chung Shin Kee, Sabah Tshung Tsin Sec., Kota Kinabalu, Sabah
(iii) Adib Mat Isa, MRSM Langkawi, Kedah
(iv) Ang Shan Zheng, Sekolah Tinggi Chong Hwa (Ind), Kuala Lumpur


KATEGORI SULONG (INDIVIDU)

Pertama:
Yew Chang Yang
SMJK Keat Hwa, Alor Setar, Kedah
Kedua: Jonathan A/L Ramachandran
SMK Tinggi Kajang, Kajang
Ketiga: Tang Lek Huo
SMK Horley Methodist, Teluk Intan, Perak

KATEGORI SULONG (BERPASUKAN)

Pertama: SMJK Chung Ling, Pulau Pinang
(i) Cheong Yu Chien
(ii) Beh Chai Terng
(iii) Lim Chun Yee
(iv) Low Khee Lam
Kedua: Sek Tinggi Segamat, Johor
(i) Lee Kian Keong
(ii) Loi Kai Weng
(iii) Chai Woon Fu
(iv) Ahmad Syukri B Mohd Nasir
Ketiga: SMK Heng Ee, Pulau Pinang
(i) Lim Boon Kheng
(ii) See Kok Wooi
(iii) Tung Chee Lim
(iv) Lau Chee Leong

KATEGORI SULONG (SAGUHATI)

(i) Lee Shean Ming, Sek Tinggi Chong Hwa(Ind), Kuala Lumpur
(ii) Kwong Chang Chi, SMJK Chung Ling, Pulau Pinang
(iii) Khur Boon Kgim, SMJK Jit Sin, Pulau Pinang
 
a site by Aidan    
admin

© 2007 PERSAMA