Daftar Masuk
Iklan

 

 

 
Menu Utama
Muka Depan
Berita
Pengumuman
Hebahan
Info PERSAMA
Mengenai Persatuan
Ahli Jawatankuasa
Senarai Ahli Institusi PERSAMA
Pendaftaran Ahli PERSAMA
Warkah Berita PERSAMA
Kemaskini Maklumat Pengguna
Senarai Ahli PERSAMA Seumur Hidup
Info OMK 2017
Surat Hebahan OMK 2017
Borang Bayaran OMK
Info OMK
Keputusan OMK 2016
Keputusan Terdahulu
Contoh Soalan - OMK 2013
Contoh Soalan - OMK 2014
Contoh Soalan - OMK 2015



 

KEPUTUSAN OMK 2003


KATEGORI BONGSU (INDIVIDU)

Pertama: Mo Jin Ee
Sekolah Tinggi Chung Hua, Jalan Tun Dr Ismail, 70200 Seremban
Kedua: Chuah Wei Jian
SMJK Keat Hwa, Jln Kuala Kedah, 05400 Alor Setar
Ketiga: Ang Ju Li
SMK Sultan Ismail, Johor Bahru

KATEGORI BONGSU (BERPASUKAN)

Pertama:
Sekolah Men Foon Yew, Jalan Ibrahim Sultan, JB
Choo Ming Ken
Lai Yin Chang
Cheng Jian Yuan
Yeo Wei Sheng
Kedua: SM Persendirian Chong Hwa, Jln St Thomas, Bt 3½ Jln Ipoh, 51100 KL
Tang Yip Hon
Lee Jong Chin
Shia Ze Xin
Lim Heng Ruz
Ketiga: SMJK Katholik, Jln 10/3, 46000 P Jaya, Selangor
Tan Jing Xuan
Ooi Wyn Yau
Soon Yu Xiang
Chuah Wooi Joe

KATEGORI BONGSU (HADIAH SAGUHATI)

Chong Qing Joel SMK Penggawa Barat, Jln Parit Masjid, Pontian
Alvin Chew Junjie SM Persendirian Chong Hwa, Jln St Thomas, Bt 3½ Jln Ipoh, 51100 KL
Heng Zhee Chuan SMK Ibrahim, Jalan Kolam air, 08000 Sg Petani, Kedah
Teh Yow Seng SM Persendirian Chong Hwa, Jln St Thomas, Bt 3½ Jln Ipoh, 51100 KL
Adil Husni Ismail MRSM Kuala Klawang Jln Titi 71600 K Klawang NS

KATEGORI BONGSU (SIJIL SANJUNGAN KEHORMAT)

Loo Ye Qi Penang Chinese Girl's Private Sch, 2 Gottlieb Rd, 10350 Pulau Pinang
Lim Ming Wei SMJK Keat Hwa, Jln Kuala Kedah, 05400 Alor Setar
Tan Hanjian SMK Penggawa Barat, Jln Parit Masjid, Pontian
Chong Hua May SM Persendirian Chong Hwa, Jln St Thomas, Bt 3½ Jln Ipoh, 51100 KL
Liew Jia Hao SM Persendirian Chong Hwa, Jln St Thomas, Bt 3½ Jln Ipoh, 51100 KL
Tan Jing Xuan MJK Katholik, Jln 10/3, 46000 P Jaya, Selangor
Lee Jong Chin SM Persendirian Chong Hwa, Jln St Thomas, Bt 3½ Jln Ipoh, 51100 KL
Lim Khey Jeng SMJK Keat Hwa, Jln Kuala Kedah, 05400 Alor Setar
Ching Kin Keong SMJK Chung Ling, Kg Baru, 11400 Air Itam, Pulau Pinang
Tan Pei Ying SM Pay Fong, 40 Jalan Tan Chay Yan, 75300 Kubu, Melaka
Tan Shuie Min SM Pay Fong, 40 Jalan Tan Chay Yan, 75300 Kubu, Melaka
Chong Yong Sheng SM Foon Yew Jln Sultan Ibrahim, JB
Tay Han wei SM Foon Yew Jln Sultan Ibrahim, JB
Muhamad Azrin b Zakaria SM Sains Tun Syed Sheh Shahabudin 14000 BM, Penang
Benjamin Seow Jun Jie SMJK Chung Hwa Confucian, No2 Psr Tembaga, Penang
Cheng Jian Yuan Sekolah Men Foon Yew, Jln Sultan Ibrahim, JB
Chung Yin Hui SMK Ibrahim, Jalan Kolam air, 08000 Sg Petani, Kedah
Au Zhe You Sekolah Tinggi Chung Hua, Jalan Tun Dr Ismail, 70200 Seremban
Chia Seng SM Persendirian Chong Hwa, Jln St Thomas, Bt 3½ Jln Ipoh, 51100 KL
Too Wen Shin SMK (Per) Kuen Cheng, Jln Syed Putra, 50460 KL
Chengo Chen Khan Sekolah Tinggi Chung Hua, Jalan Tun Dr Ismail, 70200 Seremban
Ling Siang Sheng SM Persendirian Chong Hwa, Jln St Thomas, Bt 3½ Jln Ipoh, 51100 KL
Aidan Chan Tiing Eyong SM Lodge PS 882 Tabuan Desa 93718 Kuching
Jevendra Naidu A/LRagubathy Kolej Sultan Abdul Hamid, 05460 Jln Lannggar Alor Setar
Nurul Fariha bt Che Hasnan SMK Maahad Hamidiah Kajang, Jln Sg Ramal Luar, 43000 Kajang, Sel
Azizi B Azhar MRSM PDRM, Batalion Ke 2 Jln Junjong 09000 Kulim
Muhammad Syazwan b Saari MRSM PDRM, Batalion Ke 2 Jln Junjong 09000 Kulim
Amir Aizat Amsah SM Agama Persekutuan, Km 11, Jln Labu, 71900 Labu, N Sembilan
Mohd Ajwad Azizan SM Agama Persekutuan, Km 11, Jln Labu, 71900 Labu, N Sembilan
Muhamad Zubair SMK Agama Baling 09100 Baling Kedah
Muhammad Idraki Mohd Khalil Kolej Melayu Kuala Kangsar, 33000 Kuala Kangsar, Perak


KATEGORI MUDA (INDIVIDU)


Pertama: Toe Wen Jun
SMJK Sin Min, Sg Petani
Kedua: Tan Chong It
SMJK Jit Sin
Ketiga: Woo Chia Wei
Chung Hwa Ind HS, KL

KATEGORI MUDA (BERPASUKAN)

Pertama: SMK Damansara Jaya, PJ
Darren Ong
Tee Shern Ren
Kang Kean Lee
Andrew Loh Zhu An

Kedua: SMJK Keat Hwa, K Kedah
Yeoh Thean Jern
Jasmine Yow
Ch'ng Ming Loong
Koay Jun Hong
Ketiga: Chung Hwa Ind HS, KL
Ang Shan Zheng
Marvin Lee
Chong Kah Shin
Ngu Huey You

KATEGORI MUDA (HADIAH SAGUHATI)

Ow Kuok Jein Chung Hwa Ind HS, KL
Lim Chern Han SMJK Katholik PJ
Syafiq Anuar Ahyak SMS Muzaffar Shah, Mlk
Nurul Ashiqin Zainal MRSM Langkawi

KATEGORI MUDA (SIJIL SANJUNGAN KEHORMAT)

Lo Si Gan SM St Joseph Papar
Liew Chuin Ching Chung Hwa Ind HS, KL
Yong Yik Cai Chung Hwa Ind HS, KL
Tan Yee Sern SM Pay Fong
Lee Chong Yih SM Pay Fong
Hew Wei Loon SM Pay Fong
sijil sanjungan kehormat
Ooi Wyn Yan SMJK Katholik PJ
Cheng Cong Rong SMJK Keat Hwa, K Kedah
Jonathan Lum Huey Ming SMK Penggawa Barat,Pontian
Kueh Tung Boon SM Chung Hua No 1 Kuching
Ho Jeng Wing SMJK Keat Hwa, K Kedah
Ooi Yuan Shyong SMJK Jit Sin
Puah Seng Kiat Confucian Private Sec Sc
Edmund Ng Syang Yao SM Pay Fong
Kong Kian Shing Tshung Tsin Sec Sc, KK
Teoh Wee Lee SMJK Keat Hwa, K Kedah
Khor Zi Jian SMJK Sin Min, Sg Petani
Koay Chie Min SMJK (P) China Pulau Pinang
Tang Khai Sheng SMJK Jit Sin
Ng Yao Zhong Chung Hwa Ind HS, KL
Lim Zhi Xuan Chung Hwa Ind HS, KL
Moo Seow Ying SMJK Kepong Baru
Lee Jian Wei Maktab Sultan Abu Bakar
Lee Jian Wei Foon Yew HS
Tey Lee Keey Foon Yew HS
Haw Jing Yang Sabah Chinese HS
Chen Tzy Wen SM Lodge
Muhammad Faruq b Arba'in SMK Alam Shah
Mohd Azerulazree Jamilan SMK Arshad, Kota Belud
Ariff Izzuddin Mohammad Redzuan SMKA Persekutuan Kajang
Cassandra Anne Abot SMK Labuan
Nadiatul Shima Md Aziz SMS Pokok Sena, Kedah
Abdul Hamid b. Akbal Ali Penang Free HS
Siti Faezah Mansor SMS Tun Syed Sheh Shahabuddin
M.Nasruddin Mat Yusof SMS Tg Abdullah Raub
Muhammad Firdhaus b Abu Mansor SMKA Baling
Zul Fadzli b Zainul Abidin MRSM PDRM, Kulim
Dalila Atiqah b Hashim SMS Raja Tun Azlan Shah Taiping
Mohd Amir Moslim SMK Seksyen 9
Muhamad Fariq Karim SMK King George, Sbn
Kamarulzama Kamarudin Sekolah Dato' Abdul Razak
Mohd Iqbal Hassan SMKA Persekutuan Labu
Dzuhailah Yusoff Kolej Tunku Kurshiah
Qamarus Salikin Salem Salim SMK Penggawa Barat,Pontian
Norazilah Abdullah SMK Lokman Hakim, KT


KATEGORI SULONG (INDIVIDU)


Pertama: KIAM JANE JEAN
SM(PER) CHONG HUA, KL
Kedua: TANG LEK HUO
SMK HORLEY METHODIST, PK
Ketiga: SOONG MING FOONG
SMJK KATHOLIK, PJ

KATEGORI SULONG (BERPASUKAN)

Pertama: SM(PER) CHONG HWA, KL
LEE JIAN HAU
GAO SAY TAR
LIU ZHUO BIN
SIOW TIING YEE
Kedua: SM PAY FONG
LEE YUN KIT
TAN SOO TECK
LOW CHENG LONG
ONG SZE WUN
Ketiga: SMJK KEAT HWA , A. SETAR
YEW CHANG YANG
TANG AIK YONG
CHAN CHUNG MING
SEE SAU FONG

KATEGORI SULUNG (HADIAH SAGUHATI)

HO PENG HOU SM(PER) CHONG HUA, KL
LEE JEN YEE INTI INT. COLLEGE, Pulau Pinang
LIM SHIN JENG SM(PER) CHONG HUA, KL
CHONG CHEE LOONG SMK JINJANG, KL
MOHD AZMAN MOHD ISMAIL INTEC, SHAH ALAM

KATEGORI MUDA (SIJIL SANJUNGAN KEHORMAT)

LIM KOK SING SMK KEPONG BARU, KL
CHUA GEK FONG SMK TELOK AIR TAWAR, PP
VERNON TAN SZE YUEN SM CHUNG HUA NO.1, SRWK
RANJEEV KUMAR A/L NANTA KUMAR SMK IBRAHIM, SG PETANI
AIZZAT SAZALI YAHAYA RASHID MRSM BALIK PULAU, PP
LEM BIING LIN KOL. S. S. HAMID, KDH
RANJEEV KUMAR A/L NANTA KUMAR SMK IBRAHIM, SG PETANI
CHANG CHEE WEI SMJK CHUNG LIN, PP
TAN BO CHUAN SMJK CHUNG LIN, PP
SAW KAI FEI SMJK CHUNG LIN, PP
CHEONG LIN LEE SMJK CHUNG LIN, PP
EE YUIN SUEN SMJK CHUNG LIN, PP
AIZZAT SAZALI YAHAYA RASHID MRSM B. PULAU, PP
VIKNESK KUMARR A/L MUNIANDY SMK ST XAVIER, PP
WONG WAI LOON SMK BUYUNG ADIL, TAPAH
SHE KIN WAI SMJK NAN HWA
LEE SHEAN MING SM(PER) CHONG HUA, KL
TONG YEE HONG SM(PER) CHONG HUA, KL
KHAO SOO KAE SM(PER) CHONG HUA, KL
CHAI CHUAN YAO SM(PER) CHONG HUA, KL
CHEN HOI KEN SM(PER) CHONG HUA, KL
TAN SHIOW JIN SM(PER) CHONG HUA, KL
KHONG WENG FOONG SM(PER) CHONG HUA, KL
SOONG JING CHYUAN SMJK KATHOLIK, PJ
NG KIN LIK SMK TINGGI KAJANG
QUA KIAT TAT MAK. SULT. ABU BAKAR, JB
PANG CHAI LING SM FOON YEW, JB
SENG CHIEN YEAH SM TSUNG TSIN, KK
IVY CHONG PEI CHING SM CHUNG HUA NO.1, SRWK
SIM YIHNJIE SMB ST JOSEPH, SRWK
TOH WEI MING INTI INT. COLL., PP
CHIN YIT YOON SEK TINGGI CHUNG HUA
CHANG SET HUI SMK ST MARY
DIANA TAN CHIA HUA SM CHUNG HUA NO.1, SRWK
M. IKHWAN AZLAN KOLEJ MARA BANTING
SIVANESAN A/L SOCKALINGAM SMK SULT. ABU BAKAR, KTN
MOHAMAD FARIZ FITRI KOLEJ MARA , BANTING
AMIR ARIFF M. HASSAN KOLEJ MARA , BANTING
MOHD ILYAS MUSTAFA SEK MEN DATO' RAZAK
MOHD ZUKNI IBRAHIM MRSM BALIK PULAU
WAN MD AIMRAN WAN MD KAMIL KOLEJ MARA , BANTING
SAIFUL ANWAR ZAINUDDIN KOLEJ MARA , BANTING
SITI NORATIKAH MD YUSOFF SEK SERI PUTERI, C'JAYA
IRWAN IQBAL IHSANUDDIN KOLEJ MARA SEREMBAN
ASRIMAN B. UNGGAP SMK ARSHAD, KOTA BELUD
RIZOH B. BOSORANG SMK ARSHAD, KOTA BELUD
 
a site by Aidan    
admin

© 2007 PERSAMA