Daftar Masuk
Iklan

 

 

 
Menu Utama
Muka Depan
Berita
Pengumuman
Hebahan
Info PERSAMA
Mengenai Persatuan
Ahli Jawatankuasa
Senarai Ahli Institusi PERSAMA 2012
Pendaftaran Ahli PERSAMA
Warkah Berita PERSAMA
Senarai Ahli PERSAMA Seumur Hidup
Kemaskini Maklumat Pengguna
Info OMK 2014
Surat Hebahan OMK 2014
Borang Bayaran OMK
Info OMK
Keputusan 2013
Keputusan Terdahulu
Contoh Soalan - OMK 2010
Contoh Soalan - OMK 2011



 

Keputusan OMK 2005

PERINGKAT BONGSU (INDIVIDU)

Pertama:
Lai Jian Hang
SMJK Sam Tet, No. 5 Jalan Gereja, 30300 Ipoh, Perak
Kedua: Tang Kui Sung
Catholic High School, PS 383, 96007 Sibu, Sarawak
Ketiga: Poh Yong Fei
SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½, Jln Ipoh, 51100 KL

PERINGKAT BONGSU (BERPASUKAN)

Pertama:
SMJK Sin Min, Jalan Pegawai, 08000 Sungai Petani, Kedah
Lynton Edviano Loo
Soon Roon Sheng
Lim Choon Chung
Chow Hon Wai
Kedua: SMK USJ 12 Subang Jaya, Persiaran Setia, 47630 Subang Jaya, Selangor
How Peng Hui
Saw Yihui
Lee Peck Fen
Jonathan Yang Quok Hoong
Ketiga: SMJK Keat Hwa, Jalan Kuala Kedah, 05400 Alor Setar, Kedah
Koay Jun Ming
Ooi Wei Xiang
Lim Yu Wei
Lui Jin Xiang

HADIAH SAGUHATI (PERINGKAT BONGSU)

Bong Shan Yi - SMJK Keat Hwa, Jalan Kuala Kedah, 05400 Alor Setar, Kedah
Cheng Shan Chuan - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½, Jln Ipoh, 51100 KL
Hanna Sofia Bt Salehuddin - MRSM Gerik, Peti Surat No. 78 Bukit Nasah, Kenayat, 33300 Gerik, Perak
Muhammad Ikram B. Norhan - Sek. Dato' Abdul Razak, Sungai Gadut, 71450 Seremban, NS
Siti Fatimah Khamis - SM Sains Tuanku Jaafar, 72000 Kuala Pilah, NS
Yii Ee Ming - SMK Chung Hua, P.O. Box 116, Jalan Brighton, 98007 Miri, Sarawak

SIJIL SANJUNGAN KEHORMAT (PERINGKAT BONGSU)

Ahmad Shah B Abdul Gaboor - SMK Tinggi B. Mertajam, 77 Jalan Seri Bukit, 14000 B. Mertajam, PP
Amalina Zakariah - Sekolah Tun Fatimah, Jalan Tun Abdul Razak, 80000 J. Bahru, Johor
Andrea Tan Yin Lin - SMK (P) Sultan Ibrahim, Jln Bendahara, 80100 J. Bahru, Johor
Au Shet Yee - SMK Sung Siew, Peti Surat 12, 90700 Sandakan, Sabah
Chan Yen - SMK Seafield, Jln USJ 2/5, 47600 Subang Jaya, Selangor
Cheah Keat Loong - SMK Jalan Empat, Jln 4/10, Seksyen 4, 43650 BBBangi, Selangor
Cheah Kit Ho, Derek - Garden International School, No.16 Jln Kiara 3, Off Jln Bukit Kiara, 50480 KL
Chew Li Li - SMK Pandan, 25150 Kuantan, Pahang
Chew Wuan Yee - Sabah Tshung Tsin Secondary School, PO Box 11135, 88812 KK, Sabah
Chin Da-Xing - SMK Tinggi Bukit Mertajam, 77 Jln Seri Bukit, 14000 B. Mertajam, PP
Ching Pek Chyun - SMJK Keat Hwa, Jalan Kuala Kedah, 05400 Alor Setar, Kedah
Choon Zhee Soong, Addie - Sabah Tshung Tsin Secondary School, PO Box 11135, 88812 KK Sabah
Chua Kit - Sabah Tshung Tsin Secondary School, PO Box 11135, 88812 KK, Sabah
Chuah Chian Yeong - SMK Ibrahim, 08000 Sg. Petani, Kedah
Cristal Tan Pek Lynn - SMK(P) Methodist, 440-B Jln Tengkera, 75200 Melaka
Danny Chang Liang Sheng - Catholic High School, PS 383, 96007 Sibu Sarawak
Eccleston Kendrik ak Meramat - MRSM Kuching, Jalan Sultan Tengah 93050 Petra Jaya, Sarawak
Farihin Mohd Raihan - SMK Ayer Keroh, Taman Tasik Utama, 75450 Ayer Keroh Melaka
Han Ming Show - Maktab Sultan Abu Bakar, Jln Sg. Chat, 80100 J.Bahru, Johor
Heng Peng Wei - SMJK Keat Hwa, Jalan Kuala Kedah, 05400 Alor Setar, Kedah
Hobart Lim Zi Ying - SMJK Chung Ling, P.P Kampung Baru, 11400 Ayer Itam, PP
Hong Tshun Hung - Sabah Tshung Tsin Secondary School, PO Box 11135, 88812 KK, Sabah
Justin Choong Wen Jian - SMK St. Francis, Jln Parameswara, 75000 Melaka
Koay Jean Nette - SMK(P) Methodist, PP, 42, Jln Anson, 10400 PP
Lam Xin Yee - SM Foon Yew, 59-C, Jalan Ibrahim Sultan, 80300 J. Bahru, Johor
Lee En Shang - SMJK Yuk Choy, No. 6 Jln Kuala Kangsar, 30010 Ipoh, Perak
Lee Sizian - SMK Sultan Ismail, Jln Abdul Samad, 80100 J. Bahru, Johor
Lee Yuen Bo - Sabah Chinese High School, Jln Chong Thien Vun, Miles 2.5, Tawau, Sabah
Lim Jhin Jieh - SMK Chung Hua, PO Box 116, Jln Brighton, 98007 Miri Sarawak
Lim Xin Ling - SMK Sultan Abu Bakar, Jln Beserah, 25300 Kuantan, Pahang
Low Hui En - SMK Bukit Kemuning, Kota Kemuning, Seksyen 31, 40460 Shah Alam, Selangor
Low Ying Fan - SMK Gurun, 08300 Gurun, Kedah
Lye Jia Zhen - SMK Tunku Ismail, 08000 Sg. Petani, Kedah
Mohd Ifran B Shamsudin - Kolej Sultan Abdul Hamid, Jalan Langgar, 05460 Alor Setar, Kedah
Mohd Ikram B Mohd Zukri - SMK Bachok, 16300 Bachok, Kelantan
Muhammad Asyraf Bazilin B. Abdul Aziz - SMK Sultan Abd Aziz Shah, KM 22, Jalan Cheras 43000 Kajang, Selangor
Muhammad Farid B Azmi - Sek. Dato' Abdul Razak, Sungai Gadut 71450 Seremban, NS
Muhammad Ikhwanul Ashraf B. Manja - Kolej Melayu Kuala Kangsar, 33000 K. Kangsar, Perak
Muhammad Syahmi B Ahmad - Sek. Tuanku Abdul Rahman, Jln Sultan Azlan Shah, 31499 Ipoh, Perak
Muhammad Zufayri Azmil - MRSM PDRM, Batalion 2 Psk. Gerakan AM, Jln Junjong 09000 Kulim, Kedah
Muneswaran A/L Ganesan - SMK Ibrahim, 08000 Sungai Petani, Kedah
Natalie Loh - The Alice Smith Schools Association, No. 2 Jln Bellamy, 50460 KL
Neal Tan - SMK Damansara Jaya, Jln SS22A/1, 47400 PJ, Selangor
Ng Jin Yee - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½, Jln Ipoh, 51100 KL
Ng Ray Min - Sek. Methodist Wesley, Lot 185, Jln Lima, Off Jln Sentul, 51000 KL
Nicholas Merican - The Alice Smith Schools Association, No. 2 Jln Bellamy, 50460 KL
Noel Wan Heng Leon - SMK(L) Bukit Bintang, Kuala Lumpur
Nor Fatehah Mohammad - SM Sains Pasir Puteh, 16800 Pasir Puteh, Kelantan
Norhasnida Bt Zainudin - SMK Raja Jumaat, KM 5 Jalan Seremban 71007 Port Dickson, NS
Nur Amira Abd Malek - Sekolah Seri Puteri, Persiaran Tasik, 63000 Cyberjaya, Selangor
Nurul Aini Bt Mad Isa - SMK Sultanah Asma, Jalan Langgar, 05460 Alor Setar, Kedah
Ooi Lean Lee - SMK Perlis, Jln Raja Syed Alwi, 01000 Kangar, Perlis
Pranay Sharma - Garden International School, No. 16 Jln Kiara 3, Off Jln Bukit Kiara, 50480 KL
Sayed Azrin B Sayed Ali - SM Sains Machang, 18500 Machang, Kelantan
Siti Fadhilah Bt Roslizan - SMK Ahmad Boestamam, 32000 Sitiawan, Perak
Siti Fatimah Ili Omar - SMA Persekutuan Kajang, Batu 13, Jalan Cheras, 43000 Kajang, Selangor
Siti Juwariyah Bt Rozali - SMKA(P) AL Mashoor, Medan Lim Cheng Teik, 10250 Jln Burma, Penang
Song Wai Kit - SMK Anderson, Jln Hospital, P. Surat 140, 30450 Ipoh, Perak
Tan Jing Tao - Sek. Methodist Wesley, Lot 185, Jln Lima, Off Jln Sentul, 51000 KL
Tan Jun Shing, Edmund - SMJK Katholik, Jln 10/3, 46000 PJ, Selangor
Teh Siao Pin - SMK Sultan Badlishah, 09000 Kulim, Kedah
Teng Te Xuan - SMJK Sam Tet, No. 5 Jalan Gereja, 30300 Ipoh, Perak
Teoh Zi Ying - Kolej Sultan Abdul Hamid, Jalan Langgar, 05460 Alor Setar, Kedah
Tey Chee Cub - Kolej Sultan Abdul Hamid, Jalan Langgar, 05460 Alor Setar, Kedah
Wah Pei Leay - Sabah Tshung Tsin Secondary School, PO Box 11135, 88812 KK, Sabah
William Phang Jak Soon - SM Chung Hua No.1, Jln Pending, 93450 Kuching, Sarawak
Wong Zhi Hao - Sabah Tshung Tsin Secondary School, PO Box 11135, 88812 KK, Sabah
Yen Wei Shiang - Penang Free School, Jln Mesjid Negeri, 11600 PP

PERINGKAT MUDA (INDIVIDU)

Pertama:
Choo Ming Ken
SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim Sultan, 80300 J. Bahru, Johor
Kedua: Henry Yap Chew Whuai
SM Chung Hua No. 1, Jln Pending, 93450 Kuching, Sarawak
Ketiga: Cheong Zhi Hao
SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim Sultan, 80300 J. Bahru, Johor

PERINGKAT MUDA (BERPASUKAN)

Pertama: Sabah Tshung Tsin Secondary School, PO Box 11135, 88812 Kota Kinabalu, Sabah
Lee Yung Fatt
Yip Beng Yeem
Wong Siaw Tze, Jackie
Wee Chu Chee
Kedua: SM Lodge, PS 882 Tabuan Desa, 93718 Kuching, Sarawak
Sim Sing Yue
Choo Kok Ming
Aidan Chan Tiong Eyong
Sarajane Charlotte Ting Xuan Ru
Ketiga: SM Persendirian Chong Hwa, Jalan St. Thomas, Batu 3 ½, Jalan Ipoh, 51100 KL
Addy Herg Ee Hau
Lee Gin Yi
Tan Kok Chew
Liew Jia Hao

HADIAH SAGUHATI (PERINGKAT MUDA)

Joseph Lau Chih Hin - SMK Bintulu, PS 97, 97007 Bintulu Sarawak
Kuhaneswari A/P Ezhumalai - SMK Munshi Abdullah, Batu Berendam, 75350 Melaka
Lee Yuan Huang - SMK Gajah Berang, Jln Gajah Berang, 75200 Melaka
Matthew Lim Yew Phei - SMK Jalan Bukit, 43000 Kajang, Selangor
Nor Hidayah Misran - SPBI Temerloh Kerdau, 28010 Temerloh, Pahang
Wan Muhammad Loqman Sazali - MRSM Pengkalan Chepa, 16100 Kota Bharu, Kelantan

SIJIL SANJUNGAN KEHORMAT (PERINGKAT MUDA)

Abdul Rahim Ab. Ghani - MRSM Kota Putra Besut, Jln Bukit Keluang, 22200 Besut, Terengganu
Abu Ubaidah Amir Ab. Maalek - SMS Tengku Muhammad Faris Petra, 16100 P. Chepa, Kelantan
Aiman Zakwan Zahari - MRSM Mersing KM 6, Jln Jemaluang, 86800 Mersing, Johor
Andrian Lim Lok Kuan - SMK St. Francis, Jln Parameswara, 75000 Melaka
Ang Ju Li - SMK Sultan Ismail, Jln Abdul Samad, 80100 J. Bharu, Johor
Anis Syuhada Azizol Rahman - MRSM Pengkalan Chepa, 16100 Kota Bharu, Kelantan
Ashwinthan A/L Nagayaindran - SMK Jalan Empat, Jln 4/10, Seksyen 4, 43650 BBBangi, Selangor
Azlan Musyabri Abdul Mutallib - SMKA Al-Mashoor (L), Jln Air Itam, 10460 PP
Cheah Kit Hwa - SMJK Keat Hwa, Jln Kuala Kedah, 05400 Alor Setar, Kedah
Cheong Yee Fwa - SM Pay Fong, 40, Jln Tan Chay Yan, 75300 Melaka
Chin Woon Yee - SMK Sung Siew, PS 12, 90700 Sandakan, Sabah
Chiow Ya Kan - SMK Mantin, 71700 Mantin, NS
Chong Jia Xi - SMK Tinggi St. David, 75150 Bukit Baru Melaka
Chong Kah Weng - SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim Sultan, 80300 J. Bahru, Johor
Chong Qing Joel - SMK Dato' Penggawa Barat, Jln Parit Mesjid, 82000 Pontian, Johor
Chong Shyue Xian - SMJK Chung Hwa, Jln Atas Bonggol, 15300 Kota Bharu, Kelantan
Fatin Fathiah Azman - SPBI Temerloh Kerdau, 28010 Temerloh, Pahang
Grace Eng Hui Jiun - SMK Dato' Ali Haji Ahmad, Jln Parit Masjid, 82000 Pontian, Johor
Halimatun Sadiah Ahmad - SMKA Al-Irshad, Pokok Sena, Kepala Batas, SPU, 13220 PP
Hasmira Sumbiar - SMS Tuanku Jaafar, 72000 Kuala Pilah, NS
Hor Pui Chean - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½, Jln Ipoh, 51100 KL
Ibra Adeni Ahmad Jelani - SMKA Al-Mashoor (L), Jln Air Itam, 10460 PP
Ilmi Najwa Mohamad - SMK Zainab (1), Jln Telipot, 15150 Kota Bharu, Kelantan
Jackie Ho Chit Khong - SM Ken Hwa, Peti Surat 55, 89007 Keningau, Sabah
Jacqueline Huan Chie Sze - SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim Sultan, 80300 J. Bahru, Johor
Javendra Naidu A/L Ragupathy - Kolej Sultan Abdul Hamid, Jln Langgar, 05460 Alor Setar, Kedah
Jessica Siow Kai Ling - SMK (P) Sultan Ibrahim, Jln Bendahara, 80100 J. Bharu, Johor
Lee Guojun - SMK St. Patrick Tawau, PS 124, 91007 Tawau, Sabah
Lee Zhi Xing - SMK Dato' Ali Haji Ahmad, Jln Parit Masjid, 82000 Pontian, Johor
Lilyanti Azmi - SMK Taman S.E.A, Jln 21/37, 46300 PJ, Selangor
Lim Kang Chun - SMK Hwa Lian, 28400 Mentakab, Pahang
Lim Tien Jun - SM Chong Hwa, Jln Sekolah Chong Hwa, 86000 Kluang, Johor
Lo Pei Jen, Florence - Sabah Tshung Tsin Secondary School, PO Box 11135, 88812 KK, Sabah
Lu Yung Terd - SM All Saints, PO Box 10520, 88805 Kota Kinabalu, Sabah
Maezad Mohamed Nazmi - SMS Tuanku Jaafar, 72000 Kuala Pilah, NS
Mastura Bardon - SMKA Maahad Hamidiah, Jln Sg. Ramal Luar, 43000 Kajang, Selangor
Mohd Amir Haffiz Marzuki - SM Sains Sultan Mahmud, 21300 K. Terengganu
Mohd Firdaus Ismail - SM Sains Sultan Hj. Ahmad Shah Pekan, 26600 Pekan, Pahang
Mohd Syakir Khalid - SM Sains Tengku Muhammad Faris Petra, 16100 Pengkalan Chepa, Kelantan
Muhammad Dzarfan Muhaiyudin - Sek. Tunku Abdul Rahman, Jln Sultan Azlan Shah, 31499 Ipoh, Perak
Muhammad Irsyaduddin Rozali - SMK Agama Sheikh Abdul Malek, Jln Budiman, 20400 K. Terengganu
Muhammad Haziq Izzat Jaafar - MRSM Taiping, Jln Bukit Larut, 34000 Taiping, Perak
Muhammad Zaid Mohamed Rashid - SMK Skudai, Tmn Sri Skudai, 81300 Skudai, Johor
Muhammad Zubair Mohammad Suhaimi - SMK Agama Baling, 09100 Baling, Kedah
Nadiatul Haswin Hassan Merican - SM Sains Pokok Sena, Jln K. Nerang, 06400 Pok. Sena, Kedah
Nik Ahmad Shazni Nik Mohamad Pena - MRSM Pengkalan Chepa, 16100 Kota Bharu, Kelantan
Noor Leena Bt Haniffah - SMK Convent Green Lane, Jln Masjid Negeri, 11600 PP
Noor Liyana Zakaria - SMK Seksyen 9, Jln Tengku Ampuan Rahimah 9/20, 40100 Shah Alam, Selangor
Nur Aini Md Sharif - SMK Sultanah Asma, Jln Langgar, 05460 Alor Setar, Kedah
Nurul Syarilah Hasim - SMK Dato' Penggawa Barat, Jln Parit Mesjid, 82000 Pontian, Johor
Nurulassikin Sulong A. Rahman - MRSM Kuching, Jln Sultan Tengah, 93050 Petra Jaya, Sarawak
Poh Suan - SMJK Keat Hwa, Jln Kuala Kedah, 05400 Alor Setar, Kedah
Ramzi Ramli - SM Sains Alam Shah, Jln Yaacob Latif, Bandar Tun Razak, 56000 KL
Ruban A/L Dayalan - SM Sains Seremban, Jln Sikamat, 70400 Seremban, NS
Shanmugam A/L Somasundaram - Kolej Sultan Abdul Hamid, Jln Langgar, 05460 Alor Setar, Kedah
Siti Zulaikha Zulkifli - SMKA Maahad Hamidiah, Jln Sg. Ramal Luar, 43000 Kajang, Selangor
Sureindra Kumar A/L Oothayer Kumar - SMS Seremban, Jln Sikamat, 70400 Seremban, NS
Tan Chou Xie - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½, Jln Ipoh, 51100 KL
Tan Seow Loh - SMK Dato' Penggawa Barat, Jln Parit Mesjid, 82000 Pontian, Johor
Teh Yow Seng - SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½, Jln Ipoh, 51100 KL
Teo Dong Sheng - SMJK Yu Hua, Jln Low Ti Kok, 43000 Kajang, Selangor
Yee Cang Ling - SMJK Keat Hwa, Jln Kuala Kedah, 05400 Alor Setar, Kedah
Yeo Wei Sheng - SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim Sultan, 80300 J. Bahru, Johor
Yeow Xin Yi - SMK Tinggi St. David, 75150 Bukit Baru, Melaka

PERINGKAT SULONG (INDIVIDU)

Pertama:
Chia Chuan Ping, Ernest
Garden International School, No. 16 Jalan Kiara 3, Off Jln Bukit Kiara, 50480 KL
Kedua: Liew Chuin Ching
SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½, Jln Ipoh 51100 KL
Ketiga: Woo Chia Wei
SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½, Jln Ipoh 51100 KL

PERINGKAT SULONG (BERKUMPULAN)

Pertama:
SM Persendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½, Jln Ipoh, 51100 KL
Ngu Huey You Ng Kah Fee
Chong Kah Shin Marvin Lee
Kedua: SMJK Chung Ling, P.P Kampung Baru, 11400 Ayer Itam, Penang
Lor Choon Yee Lim Chun Ping
Koay Soo Teng Yeo See Tatt
Ketiga: SMJK Katholik, Jalan 10/3, Off Jalan Gasing, 46000 Petaling Jaya, Selangor
Soong Ming Foong Phang Swee King
Lim Chern Han Ooi Wyn Yan

HADIAH SAGUHATI (PERINGKAT SULONG)

Arun Thillaisundaram - Taylor's College, Subang Jaya, Selangor
Ashok Thillaisundaram - Taylor's College, Subang Jaya, Selangor
Mohd Ilyas Mustaza - International Education Centre, Section 17, Shah Alam, Selangor
Muhammad Ilyas Mohd Ramdzan - SMKA Al-Mashoor(L), Jln Air Itam, 10460 PP
Ong Tze Chon - SMJK Chung Ling, P.P Kampung Baru, 11400 Ayer Itam, Penang
Pang Boon Inn - Sekolah Tinggi Muar, Jln Meriam, 84000 Muar, Johor

SIJIL SANJUNGAN KEHORMAT (PERINGKAT SULONG)

Adibah Mohd Jobri - SM Sains Raja Tun Azlan Shah, Jln Taman Tasek, 34009 Taiping, Perak
Ahmad Nasri mohd Shafie - International Education Centre, Section 17, Shah Alam, Selangor
Ajmal Nabil Jamal - SMA Persekutuan Kajang, Batu 13, Jln Cheras, 43000 Kajang, Selangor
Amir Husaini Azahan - SMS Tun Syed Sheh Shahabudin, 14000 B. Mertajam, PP
Azidi Nawawi - SMA Persekutuan Kajang, Batu 13, Jln Cheras, 43000 Kajang, Selangor
Chai Min San - SM Confucian (Persendirian), Lorong Hang Jebat, 50150 KL
Cheng Kok Cheong - SM Pensendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½, Jln Ipoh, 51100 KL
Chin Jun-Xing - Kolej Disted-Stamford, 340 Jln Macalister, 10350 PP
Chin Xiang-Xing - Kolej Disted-Stamford, 340 Jln Macalister, 10350 PP
Chiu Choon Hong - SM Confucian (Persendirian), Lorong Hang Jebat, 50150 KL
Chong Tet Wei - SMJK Chung Ling, P.P Kampung Baru, 11400 Ayer Itam, PP
Danis Choo Khai Min - SMJK Chung Ling, P.P Kampung Baru, 11400 Ayer Itam, PP
Ee Wee Poh - SM Foon Yew, 59-C, Jln Ibrahim Sultan, 80300 J. Bahru, Johor
Fatimah Zaharah Yusof @ Mamat - SMK Agama Sheikh Abdul Malek, Jln Budiman, 20400 K. Terengganu, Terengganu
Fong Mun Hoe - SM Pensendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½, Jln Ipoh, 51100 KL
Goh Se Chang - SMK Mentakab, Jln Pekeliling, 28400 Mentakab, Pahang
Hafizullah Mat Yunos - SMK Kubang Kerian 1, 16150 Kota Bahru, Kelantan
Ho Ying Yi - Inti International College Penang, 10 Persiaran Bukit Jambul, 11900 PP
Hong Yih Piao - SMJK Heng Ee, 99, Jln Hamilton, 11600 PP
Imran Razali - Kolej Mara Banting, Jln Labohan Dagang, Bukit Changgang, 42700 Banting, Selangor
Kantha Rao A/L Simanjalam - SMK SS 17, Subang Jaya, Selangor
Koay Chee Tatt - SMJK Chung Ling, P.P Kampung Baru, 11400 Ayer Itam, PP
Koay Yi Ling - SMK Tinggi Bukit Mertajam, 77, Jln Seri Bukit, 14000 B. Mertajam, PP
Krishnan A/L Ayasamy - SMK Seri Ampangan, Jln K. Pilah, Ampangan 70400 Seremban, NS
Leong Yen Siang - SM Pensendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½, Jln Ipoh, 51100 KL
Leow Neng Juan - Kolej Disted-Stamford, 340 Jln Macalister, 10350 PP
Lim Paul Young - SMJK Chung Ling, P.P Kampung Baru, 11400 Ayer Itam, PP
Lim Yi Chuan - SMJK Chung Ling B'worth, Jln Ong Yi How, 13400 B'worth, PP
Mohammad Husaimi Ujang - MRSM Kuala Kubu Bharu, Selangor
Mohd Faisal Hadi Mohamad - Kolej Mara Banting, Jln Labohan Dagang, Bukit Changgang, 42700 Banting, Selangor
Mohd Farhan Mohd Jafri - MRSM Kuala Kubu Bharu, Selangor
Mohd Farouk Mohd Saad - Kolej Melayu Kuala Kangsar, 33000 Kuala Kangsar, Perak
Muhammad Alif Mohammed Satari - MRSM Jasin, Jln Simpang Kerayong, 77000 Jasin, Melaka
Muhammad Fahmi Zulkeflee - Sek. Dato' Abdul Razak, Sg. Gadut, 71450 Seremban, NS
Muhammad Kamal Mustadza - SM Sains Muzaffar Shah, Ayer Keroh, 75450 Melaka
Muhammad Safwan Abdullah - SM Sains Alam Shah, Jln Yaacob Latif, Bandar Tun Razak, 56000 KL
Ng Yoke Kei - Inti International College Penang, 10 Persiaran Bukit Jambul, 11900 PP
Nik Ahmad Hilmi Nik Mohd Zaid - Kolej Islam Sultan Alam Shah, Klang, Selangor
Nik Muhammad Hanif Nik Hassan - SM Teknik Bachok, 16300 Bachok, Kelantan
Nurul Atiqah Zaaba - SMK Agama Kerian, Jln Kg. Selamat, Spg. Empat, 34430 Semanggol, Perak
Ooi Poh Siang - SMJK Chung Ling, P.P Kampung Baru, 11400 Ayer Itam, PP
Radzi Abdul Rasih - MRSM Pontian, Jln Benut Jelutong, Ayer Baloi, 82100 Pontian, Johor
Riham Hanim Mohsen - MRSM Jasin, Jln Simpang Kerayong, 77000 Jasin Melaka
Saharudin Kamardzaman - International Education Centre, Section 17, Shah Alam, Selangor
Saifullah Muzakir Yusop - SM Sains Seremban, Jln Sikamat, 70400 Seremban, NS
Siti Nur Hanisah Umar - SMKA (P) Al-Mashoor, Medan Lim Cheng Teik, 10250 Jln Burma, PP
Sue Wye Kitt - SMK Sultan Abdul Samad, Petaling Jaya, Selangor
Tan Khoon Yu - International Education Centre, Section 17, Shah Alam, Selangor
Tee Syin Ying - SMK Dato' Bentara Luar, Jln Lim Yew Liong, 83007 Batu Pahat, Johor
Teo Mou Zheng - Inti International College Penang, 10 Persiaran Bukit Jambul, 11900 PP
Teoh Wan Ying - Kolej Disted-Stamford, 340 Jln Macalister, 10350 PP
Tho Shirley - SMJK Heng Ee, 99, Jln Hamilton, 11600 PP
Titus Tang Jia Jie - Inti International College Penang, 10 Persiaran Bukit Jambul, 11900 PP
Victor Chong Xing Dao - SM Pensendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½, Jln Ipoh, 51100 KL
Vilasini Devi A/P Magalingam - SMK Tinggi Kajang, Jln Semenyih, 43000 Kajang, Selangor
Wiven Chang Wei Woon - SM Pensendirian Chong Hwa, Jln St. Thomas, Batu 3 ½, Jln Ipoh, 51100 KL
Wong Choon Seng - SMJK Heng Ee, 99, Jln Hamilton, 11600 PP
Yana Mazlan - International Education Centre, Section 17, Shah Alam, Selangor
Yau Ching Koon - SMK La Salle, Jln Chantek, 46000 PJ, Selangor
Yeoh Si Ling - SMJK (P) China PP, 2, Jln Gottlieb, 10350 PP
Yip Henry - Taylor's College Subang Jaya, Selangor
Yong Chun Yuen - SM Confucian (Persendirian), Lorong Hang Jebat, 50150 KL
Zulfahmi Zulhasni - SMS Muar, Tanjung Agas, 84009 Muar, Johor
 
a site by Aidan    
admin

© 2007 PERSAMA