Daftar Masuk
Iklan

 

 

 
Menu Utama
Muka Depan
Berita
Pengumuman
Hebahan
Info PERSAMA
Mengenai Persatuan
Ahli Jawatankuasa
Senarai Ahli Institusi PERSAMA
Pendaftaran Ahli PERSAMA
Warkah Berita PERSAMA
Kemaskini Maklumat Pengguna
Senarai Ahli PERSAMA Seumur Hidup
Info OMK 2017
Surat Hebahan OMK 2017
Borang Bayaran OMK
Info OMK
Keputusan OMK 2016
Keputusan Terdahulu
Contoh Soalan - OMK 2013
Contoh Soalan - OMK 2014
Contoh Soalan - OMK 2015



 
Senarai Pemenang Individu Kategori Bongsu 2016
Monday, 17 October 2016
BIL
KEDUDUKAN
NAMA
NAMA SEKOLAH
NEGERI
1 PERTAMA WAN ZHIYANG SMK (L) METHODIST KUALA LUMPUR
2 KEDUA ONG JING KAI PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA SELANGOR
3 KETIGATEH ZHI REN SMK IBRAHIM KEDAH
4
SAGUHATI
AHMAD DARWISY B SHAIFUZAIN
SM SAINS TENGKU MUHAMMAD FARIS PETRA
KELANTAN
5
SAGUHATI
ALI HYDAR BIN HAFIZI
MAAHAD TAHFIZ NEGERI PAHANG
PAHANG
6
SAGUHATI
BENJAMIN LOH ZE MIN
KUEN CHENG HIGH SCHOOL
KUALA LUMPUR
7
SAGUHATI
CHONG REN HAO
SMJK JIT SIN
PULAU PINANG
8
SAGUHATI
GO JUN XING
SMK (L) METHODIST
KUALA LUMPUR
9
SAGUHATI
KRISHNAN A/L SELVARAJAH
MALAYSIAN COMMUNITY AND EDUCATION FOUNDATION
SELANGOR
10
SAGUHATI
KUAN KWOK YONG
SEKOLAH MENENGAH HIN HUA
SELANGOR
11
SAGUHATI
LING WEI JIET
CHUNG HUA HIGH SCHOOL SEREMBAN
SELANGOR
12
SAGUHATI
MUHAMMAD AMIR BIN MUHAMAD GHAZALY
SBPI RAWANG
KUALA LUMPUR
13
SAGUHATI
MUHAMMAD WAJIHUDDIN
PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA
SELANGOR
14
SAGUHATI
RAYMAND TEY JIA CHENG
PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA
SELANGOR
15
SAGUHATI
TANG KAR LOK
SMK BAGAN JAYA
PULAU PINANG
16
SK
AAYAT BINTI KHALID
MRSM TERENDAK
MELAKA
17
SK
ABD LATIF FIRDAUS BIN ABD MALIK
SMK TINGGI KLUANG
JOHOR
18
SK
ADAM B MOHD ASRI
MRSM PASIR TUMBOH
KELANTAN
19
SK
AHMAD IRFAN BIN AHMAD JA`AFARUDDIN
MRSM BATU PAHAT
JOHOR
20
SK
AHMAD SYAZUAN
SMK USJ12
SELANGOR
21
SK
ARIF SHAMIM BIN CHE SAFIE
MRSM MUAR
MELAKA
22
SK
BRYAN LU WE-ZHERN
SM CHUNG HUA NO.1 KUCHING
SARAWAK
23
SK
CHARMAINE SAK HAO-YEAN
SMJK JIT SIN
PULAU PINANG
24
SK
CHOW MIN
SMJK AVE MARIA CONVENT IPOH
PERAK
25
SK
DANIEL LOOI JUN JIE
SMJK CHIO MIN
PULAU PINANG
26
SK
FATIN HAZIQAH BT RAMLAN
SEK MEN SAINS PASIR PUTEH
KELANTAN
27
SK
GAJAVADANEN A/L THIRUGNANA SELVAN
SMK PEKAN BARU
PERAK
28
SK
GAN QI QUAN
SMK BAGAN JAYA
PULAU PINANG
29
SK
GAVIN CHONG JIA HAO
SMK TUN ABDUL RAZAK
SARAWAK
30
SK
GUAN KHANG RYUNG
SM CHUNG HUA NO.1 KUCHING
SARAWAK
31
SK
HENG MING CHIUN
SMK BAGAN JAYA
PULAU PINANG
32
SK
HOR YE HONG
SMJK KEAT HWA 1 (CF)
PERLIS
33
SK
HOUNG JUN HONG
SMK CHUNG HUA MIRI (CF)
SARAWAK
34
SK
HOW YING JUN
SERI OMEGA PRIVATE ANDINTERNATIONAL SCHOOL
JOHOR
35
SK
JASPER CHONG KAI SONG
SABAH CHINESE HIGH SCHOOL
SABAH
36
SK
JONATHAN CHAN FOONG AUN
SERI OMEGA PRIVATE ANDINTERNATIONAL SCHOOL
JOHOR
37
SK
KOH ZHAO XIANG
SMJK YOK BIN
MELAKA
38
SK
KONG YUE XUAN
SEKOLAH MENENGAH HIN HUA
SELANGOR
39
SK
KRISHANT A/L SIVAKUMAR
ST JOHN'S INSTITUTION
KUALA LUMPUR
40
SK
KUGENDRAN A/L BALA MURUGAN
SMK JALAN 4 BANDAR BARU BANGI
SELANGOR
41
SK
LAW ZHE HONG
SMJK KEAT HWA 1 (CF)
PERLIS
42
SK
LEE CHEONG ZHIN
SMK BANDAR UTAMA DAMANSARA (3)
KUALA LUMPUR
43
SK
LEE YONG BIN
SMK TAWAU
SABAH
44
SK
LEE ZONG YU HENRY
SMK (L) METHODIST
KUALA LUMPUR
45
SK
LI JIAEN
SMJK CHUNG LING , PULAU PINANG
PULAU PINANG
46
SK
LIM BOON HIAN
KLUANG CHONG HWA HIGH SCHOOL
JOHOR
47
SK
LIM JIAN XUAN
SMJK CHAN WA ,SEREMBAN
SELANGOR
48
SK
LIM JIE HAN
SMK KOTA KEMUNING
SELANGOR
49
SK
LIM LI XIANG
SEKOLAH MENENGAH HIN HUA
SELANGOR
50
SK
LIM ZHENG YU
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL
KUALA LUMPUR
51
SK
LINUS DENGAH
HELP INTERNATIONAL SCHOOL
SELANGOR
52
SK
LOO KAR KUAN
SMK CONVENT TAIPING
PERAK
53
SK
LOW ZHEN XUEN, BRANDON
SMJK CHUNG LING , PULAU PINANG
PULAU PINANG
54
SK
LUCIUS KHOR ZHE YI
SMK SEAFIELD
KUALA LUMPUR
55
SK
MAISARAH BINTI KHAIRUL AZLI
MRSM LANGKAWI
PERLIS
56
SK
MOHAMAD ARIFEE B MOHD ZAKI
SM SAINS TENGKU MUHAMMAD FARIS PETRA
KELANTAN
57
SK
MOHD FARHAN BIN MOHD FAIRUSHAM
SEKOLAH MENENGAH INTEGRASI SAINS TAHFIZ
KUALA LUMPUR
58
SK
MUHAMMAD ARIF BIN MUHAMAD GHAZALY
SBPI RAWANG
KUALA LUMPUR
59
SK
MUHAMMAD FAQIH BIN AMINUDDIN
PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA
SELANGOR
60
SK
MUHAMMAD FARHAN SHAH BIN MOHD AKHBAL
SMKA MAAHAD HAMIDIAH
SELANGOR
61
SK
MUHAMMAD FIRDAUS BIN SAPI'EE
MRSM BATU PAHAT
JOHOR
62
SK
MUHAMMAD HAFIZUDDIN AKHTAR BIN MOHD ZAINAL ABIDIN
PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA
SELANGOR
63
SK
MUHAMMAD KAMAR HAZIM B. CHE HAMZAH
SM IMTIAZ YT DUNGUN
TERENGGANU
64
SK
MUHD NUQMAN NUSAIR BIN ZAILANI
MRSM KOTA PUTRA
KELANTAN
65
SK
MUIZZUDIN BIN SAIFULREHAN
SMK TENGKU MAHMUD
KELANTAN
66
SK
NATHELBERT BANTA ANAK SANADA
SMK BATU LINTANG
SARAWAK
67
SK
NG JING YANG
CHUNG HUA HIGH SCHOOL SEREMBAN
SELANGOR
68
SK
NOR IRA SHAHIRA BT HAZZAHARI
MRSM MUADZAM SHAH
PAHANG
69
SK
NUR AISHYSAH BT MAHIDIN
MRSM BETONG
SARAWAK
70
SK
NUR ATIYAH NAJWA BT MOHD DARUL HAMDAN
SM SAINS TENGKU MUHAMMAD FARIS PETRA
KELANTAN
71
SK
NUR LIYANA BATRISYIA BINTI ALFIAN
MRSM KOTA PUTRA
KELANTAN
72
SK
NUR MASITAH BINTI KATAY
SM SAINS KUCHING UTARA
SARAWAK
73
SK
NUR ZAHIRAH BINTI MAHDZIR
MRSM PENGKALAN HULU
PERAK
74
SK
NURUL ADLINA BINTI SHAMSUL KAMAL
MRSM TUN ABDUL RAZAK
PAHANG
75
SK
NURUL FATHIAH AUNI BINTI AHMAD FAUZI
MRSM JOHOR BAHRU
JOHOR
76
SK
ONG ZI QIAN
TSUN JIN HIGH SCHOOL
KUALA LUMPUR
77
SK
OOI SIU PEI
SMK CONVENT GREEN LANE
PULAU PINANG
78
SK
PANG SHU HAN
SEKOLAH MENENGAH FOON YEW-KULAI
JOHOR
79
SK
QUAH XIN YI
SMK INFANT JESUS CONVENT
JOHOR
80
SK
R.EMMANUELAN SIRACH
SMK SULTAN BADLISHAH
PULAU PINANG
81
SK
SASVINI SIVARATNAM
SMK IBRAHIM
PULAU PINANG
82
SK
SEM JIA LE
SEKOLAH TINGGI CHUNG HWA MUAR
MELAKA
83
SK
SINEGAA A/P MOHAN
SMK PENGGAWA TIMUR
JOHOR
84
SK
SOH WEI MENG
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL
KUALA LUMPUR
85
SK
SOO JIN YEE
SMK DATO PENGGAWA BARAT
JOHOR
86
SK
SYED AHMAD SUNAN B SD AGIL
SM SAINS TENGKU MUHAMMAD FARIS PETRA
KELANTAN
87
SK
TAN JUN
SMK BANDAR PUTRA
JOHOR
88
SK
TAN JUN HOONG
SMJK CHUNG LING BUTTERWORTH
PULAU PINANG
89
SK
TAN ZE XI
TSUN JIN HIGH SCHOOL
KUALA LUMPUR
90
SK
TAN ZHE XUAN
SMK (L) METHODIST
KUALA LUMPUR
91
SK
TEH KAI YANG
SMJK KATHOLIK PJ
KUALA LUMPUR
92
SK
TEY KE YANG
SM FOON YEW, JOHOR BAHRU
JOHOR
93
SK
UTEH ARIANNA BT ABDUL JALIL
SMK SULTAN BADLISHAH
PULAU PINANG
94
SK
VEYRROSHEN BARATHIDASAN
SMK USJ12
SELANGOR
95
SK
WAN MOHAMAD SYUKRI BIN WAN ADREE
MAAHAD TAHFIZ NEGERI PAHANG
PAHANG
96
SK
WONG ZI YING
SMK CHUNG HUA MIRI (CF)
SARAWAK
97
SK
YAP JIAN YANG
SMK SERI BINTANG SELATAN
KUALA LUMPUR
98
SK
YONG KAI XIANG
SMK KOTA KEMUNING
SELANGOR
99
SK
YONG ZHI YI
KUEN CHENG HIGH SCHOOL
KUALA LUMPUR
100
SK
YUKHAGANESH A/L T LOGANATHAN
SMK AMINUDDIN BAKI
KUALA LUMPUR
 
Pemenang Individu Kategori Muda 2016
Sunday, 16 October 2016
BIL
KEDUDUKAN
NAMA
NAMA SEKOLAH
NEGERI
1 PERTAMA TEA YEE HERN SEKOLAH MENENGAH FOON YEW-KULAI JOHOR
2 KEDUA YAP SHAW BIN KLUANG CHONG HWA HIGH SCHOOL JOHOR
3 KETIGA TEOR YU HANG SMK SULTAN ABU BAKAR PAHANG
4 SAGUHATI CHOW YONG LAM KUEN CHENG HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
5 SAGUHATI HEW SHYN YI SEKOLAH MENENGAH HIN HUA SELANGOR
6 SAGUHATI LIM HAN SHENG SMJK SIN MIN PULAU PINANG
7 SAGUHATI LIM MING YEAN SMJK KATHOLIK PJ KUALA LUMPUR
8 SAGUHATI LIM QING REN SMK BANDAR UTAMA DAMANSARA (3) KUALA LUMPUR
9 SAGUHATI LOW PEI ZUO SMJK CHUNG HWA CONFUCIAN PULAU PINANG
10 SAGUHATI MUHAMMAD ARMAN AIZAT BIN NORAZHAM HAKIM PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA SELANGOR
11 SAGUHATI MUHAMMAD IMRAN BIN MOHD RADZI SEKOLAH MENENGAH SETIABUDI KUALA LUMPUR
12 SAGUHATI MUHAMMAD ZULNASRI BIN MOHD SAID MRSM TUN GHAFAR BABA MELAKA
13 SAGUHATI OOI ZHE REN CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
14 SAGUHATI TAN YIN XIANG SMJK CHUNG LING BUTTERWORTH PULAU PINANG
15 SAGUHATI WAN SOFEA BALQIS WAN MOHD RAZIN SM IMTIAZ YT BESUT TERENGGANU KELANTAN
16 SK ADAM BIN KHAIRIL ANWAR ST JOHN'S INSTITUTION KUALA LUMPUR
17 SK AHMAD HARIZ BIN AHMAD AZAM SEKOLAH MENENGAH SAINS REMBAU MELAKA
18 SK AISYAH AWANIS BINTI MUHAMAD REZE MRSM KOTA PUTRA KELANTAN
19 SK ALAGENDRAN A/L SUPARAMANI SMK PUCHONG UTAMA 1 SELANGOR
20 SK AMANI NAJIHAH BT DULBAHRI SM SAINS TENGKU MUHAMMAD FARIS PETRA KELANTAN
21 SK AMIRAH BT MOHAMAD YUSRI ASIA PACIFIC SMART SCHOOL KUALA LUMPUR
22 SK ANG ZHEN CHEN SMK SULTAN ABU BAKAR PAHANG
23 SK BRIAN LOH JIAJUN SEKOLAH MENENGAH HIN HUA SELANGOR
24 SK CHAI RUO QI KLUANG CHONG HWA HIGH SCHOOL JOHOR
25 SK CHAN MING XIAN SMJK(C) SAM TET PERAK
26 SK CHAN TIN PING CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
27 SK CHEONG KHA MAN PAY FONG MIDDLE SCHOOL MELAKA
28 SK CHERN PEI YING MRSM KUALA KUBU BHARU KUALA LUMPUR
29 SK CHIN JEONG-HIN SMK SULTAN BADLISHAH PULAU PINANG
30 SK CHOO KHAI JUN SMK TUN HUSSEIN ONN PULAU PINANG
31 SK FIRDAUS BIN AHMAD FAROOK ASIA PACIFIC SMART SCHOOL KUALA LUMPUR
32 SK FOO YEU QING HENRY SMJK PHOR TAY PULAU PINANG
33 SK GAN HONG YAO SEKOLAH MENENGAH FOON YEW-KULAI JOHOR
34 SK GOH ZHI XIAN SMJK CHIO MIN PULAU PINANG
35 SK HAN HYON IL HELP INTERNATIONAL SCHOOL SELANGOR
36 SK HO JIN XI KUEN CHENG HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
37 SK HOR YE HENG SMJK KEAT HWA 1 (CF) PERLIS
38 SK INTAN SHAFINAZ BINTI AZIZAN MRSM TAIPING PERAK
39 SK ISAAC CHUNG DE WEI SMK BATU LINTANG SARAWAK
40 SK IVAN TE WEI JUN PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA SELANGOR
41 SK JAMES TOK CHUN SEAN SMJK CHUNG LING , PULAU PINANG PULAU PINANG
42 SK JOSHUA ELIJAH MAH SOON QHAI SMK SEAFIELD KUALA LUMPUR
43 SK KAN EUGENE TSUN JIN HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
44 SK KEESHA NAVENA K.D. SMK USJ12 SELANGOR
45 SK KENNETH JONG FO WEI SMK KUCHING HIGH SARAWAK
46 SK LEE CI HUI SMJK PEREMPUAN CHINA PULAU PINANG PULAU PINANG
47 SK LEE JIA JUN CHUNG HUA HIGH SCHOOL SEREMBAN SELANGOR
48 SK LEE JIA NIAN CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
49 SK LEE KAI BO SMK IBRAHIM PULAU PINANG
50 SK LEE ZONG YU SMJK CHUNG HWA CONFUCIAN PULAU PINANG
51 SK LIM CHAI JIN SABAH CHINESE HIGH SCHOOL SABAH
52 SK LIM GAO TEK SMJK SIN MIN PULAU PINANG
53 SK LIM JUN KEAT SMK MOHD KHALID JOHOR
54 SK LIM LI YEN SMK(P) SULTAN IBRAHIM JOHOR
55 SK LOH GUO JUN SEKOLAH MENENGAH HIN HUA SELANGOR
56 SK LOH QIAN KAI CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
57 SK LOI ZONG YE SMJK YOK BIN MELAKA
58 SK MARSYA IRDINA BINTI MOHAMAD KARIM MRSM KUBANG PASU KEDAH
59 SK MOHAMAD AMIRUN MOHAMAD DAUD SM IMTIAZ YT BESUT TERENGGANU KELANTAN
60 SK MOHAMAD SHAHIR IMRAN BIN SHARIZAN MRSM PENDANG PERLIS
61 SK MOHAMMAD AIMAN HAKEEM BIN MOHAMMAD AZIZI MRSM JOHOR BAHRU JOHOR
62 SK MOHAMMAD ZAIDIKAMAL BIN FAUZI MRSM MUKAH SARAWAK
63 SK MUAHAMMAD IKMAL HAKIM BIN ZAINUDDIN MRSM TUN GHAFAR BABA MELAKA
64 SK MUHAMMAD ADAM BIN MOHD ZAHIR MRSM KUBANG PASU KEDAH
65 SK MUHAMMAD AFHAM BIN AWISUL ISLAH PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA SELANGOR
66 SK MUHAMMAD ALIF FARHAN BIN RUZLAN MRSM PENGKALAN HULU PERAK
67 SK MUHAMMAD ARIF FAHMY BIN ROZIMY MRSM SERTING MELAKA
68 SK MUHAMMAD HARIS BIN KAMARUL ZAMAN MRSM TAIPING PERAK
69 SK MUHAMMAD IKMAL HAZEEM BIN OTHMAN MRSM PENDANG PERLIS
70 SK MUHAMMAD LUKMAN BIN JAMALUDIN MRSM KOTA PUTRA KELANTAN
71 SK MUHAMMAD MUNIR MUHAIMIN BIN SABTU SM IMTIAZ YT DUNGUN TERENGGANU
72 SK NELLY CHIA YEE TENG SM SUNG SIEW SABAH
73 SK NG SAU TING SMK PENGGAWA TIMUR JOHOR
74 SK NG YI HAN SMK COCHRANE KUALA LUMPUR
75 SK NICHOLAS LOH YUAN-HAO SMK TAMAN EHSAN KUALA LUMPUR
76 SK NUR AUNI IZZATI BINTI MOHD RUSHDI MRSM BESUT KELANTAN
77 SK NURUL JANNAH BINTI ROSLI MRSM GERIK PERAK
78 SK OOI SHIHUI SMJK PHOR TAY PULAU PINANG
79 SK RAHIMI BIN MOHD RIDZAL MRSM KUBANG PASU KEDAH
80 SK RYAN YAU CHUN CHIEN SMK SEAFIELD KUALA LUMPUR
81 SK SARAH AFIQAH BT AZIM SEKOLAH MENENGAH INTEGRASI SAINS TAHFIZ KUALA LUMPUR
82 SK SARAH YASMIN BT ABDUL LATIFF SMK USJ12 SELANGOR
83 SK SEAN NG XIANG PENG SEKOLAH TINGGI MUAR MELAKA
84 SK SIM YEE SHUANG SMJK KEAT HWA 1 (CF) PERLIS
85 SK SOH HUI YU KUEN CHENG HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
86 SK SONG TINGYI SM FOON YEW, JOHOR BAHRU JOHOR
87 SK SYAFIQAH ATHIRAH BINTI MOHAMED SAIFULAMAN MRSM KOTA PUTRA KELANTAN
88 SK SYED ZIAD BIN ZULKARNAIN ALJUNID MRSM SERTING MELAKA
89 SK TAN SHU MEI GRACE SMK TINGGI ST.DAVID MELAKA
90 SK TAN SZE YIN SM FOON YEW, JOHOR BAHRU JOHOR
91 SK TAN XIN E SMK SERI ALAM 2 JOHOR
92 SK TAN XIN WEI SMJK JIT SIN PULAU PINANG
93 SK TANG HUI LING SMK CONVENT GREEN LANE PULAU PINANG
94 SK TANG SHAN YUAN SMK CHUNG HUA MIRI (CF) SARAWAK
95 SK TAY YIN SAN SMK(P) METHODIST PULAU PINANG
96 SK WANG YI JUN SM CHUNG HUA NO.1 KUCHING SARAWAK
97 SK WONG JUN RONG SMK MOHD KHALID JOHOR
98 SK WONG YONG HAN SMJK KATHOLIK PJ KUALA LUMPUR
99 SK WONG ZHI YONG SMK (L) METHODIST KUALA LUMPUR
100 SK YEW CHI ZHENG SABAH CHINESE HIGH SCHOOL SABAH
 
Pemenang Individu Kategori Bongsu 2016
Sunday, 16 October 2016
BIL
KEDUDUKAN
NAMA
NAMA SEKOLAH
NEGERI
1 PERTAMA WAN ZHIYANG SMK (L) METHODIST KUALA LUMPUR
2 KEDUA ONG JING KAI PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA SELANGOR
3 KETIGA TEH ZHI REN SMK IBRAHIM KEDAH
4 SAGUHATI AHMAD DARWISY B SHAIFUZAIN SM SAINS TENGKU MUHAMMAD FARIS PETRA KELANTAN
5 SAGUHATI ALI HYDAR BIN HAFIZI MAAHAD TAHFIZ NEGERI PAHANG PAHANG
6 SAGUHATI BENJAMIN LOH ZE MIN KUEN CHENG HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
7 SAGUHATI CHONG REN HAO SMJK JIT SIN PULAU PINANG
8 SAGUHATI GO JUN XING SMK (L) METHODIST KUALA LUMPUR
9 SAGUHATI KRISHNAN A/L SELVARAJAH MALAYSIAN COMMUNITY AND EDUCATION FOUNDATION SELANGOR
10 SAGUHATI KUAN KWOK YONG SEKOLAH MENENGAH HIN HUA SELANGOR
11 SAGUHATI LING WEI JIET CHUNG HUA HIGH SCHOOL SEREMBAN SELANGOR
12 SAGUHATI MUHAMMAD AMIR BIN MUHAMAD GHAZALY SBPI RAWANG KUALA LUMPUR
13 SAGUHATI MUHAMMAD WAJIHUDDIN PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA SELANGOR
14 SAGUHATI RAYMAND TEY JIA CHENG PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA SELANGOR
15 SAGUHATI TANG KAR LOK SMK BAGAN JAYA PULAU PINANG
16 SK AAYAT BINTI KHALID MRSM TERENDAK MELAKA
17 SK ABD LATIF FIRDAUS BIN ABD MALIK SMK TINGGI KLUANG JOHOR
18 SK ADAM B MOHD ASRI MRSM PASIR TUMBOH KELANTAN
19 SK AHMAD IRFAN BIN AHMAD JA`AFARUDDIN MRSM BATU PAHAT JOHOR
20 SK AHMAD SYAZUAN SMK USJ12 SELANGOR
21 SK ARIF SHAMIM BIN CHE SAFIE MRSM MUAR MELAKA
22 SK BRYAN LU WE-ZHERN SM CHUNG HUA NO.1 KUCHING SARAWAK
23 SK CHARMAINE SAK HAO-YEAN SMJK JIT SIN PULAU PINANG
24 SK CHOW MIN SMJK AVE MARIA CONVENT IPOH PERAK
25 SK DANIEL LOOI JUN JIE SMJK CHIO MIN PULAU PINANG
26 SK FATIN HAZIQAH BT RAMLAN SEK MEN SAINS PASIR PUTEH KELANTAN
27 SK GAJAVADANEN A/L THIRUGNANA SELVAN SMK PEKAN BARU PERAK
28 SK GAN QI QUAN SMK BAGAN JAYA PULAU PINANG
29 SK GAVIN CHONG JIA HAO SMK TUN ABDUL RAZAK SARAWAK
30 SK GUAN KHANG RYUNG SM CHUNG HUA NO.1 KUCHING SARAWAK
31 SK HENG MING CHIUN SMK BAGAN JAYA PULAU PINANG
32 SK HOR YE HONG SMJK KEAT HWA 1 (CF) PERLIS
33 SK HOUNG JUN HONG SMK CHUNG HUA MIRI (CF) SARAWAK
34 SK HOW YING JUN SERI OMEGA PRIVATE AND  INTERNATIONAL SCHOOL JOHOR
35 SK JASPER CHONG KAI SONG SABAH CHINESE HIGH SCHOOL SABAH
36 SK JONATHAN CHAN FOONG AUN SERI OMEGA PRIVATE AND  INTERNATIONAL SCHOOL JOHOR
37 SK KOH ZHAO XIANG SMJK YOK BIN MELAKA
38 SK KONG YUE XUAN SEKOLAH MENENGAH HIN HUA SELANGOR
39 SK KRISHANT A/L SIVAKUMAR ST JOHN'S INSTITUTION KUALA LUMPUR
40 SK KUGENDRAN A/L BALA MURUGAN SMK JALAN 4 BANDAR BARU BANGI SELANGOR
41 SK LAW ZHE HONG SMJK KEAT HWA 1 (CF) PERLIS
42 SK LEE CHEONG ZHIN SMK BANDAR UTAMA DAMANSARA (3) KUALA LUMPUR
43 SK LEE YONG BIN SMK TAWAU SABAH
44 SK LEE ZONG YU HENRY SMK (L) METHODIST KUALA LUMPUR
45 SK LI JIAEN SMJK CHUNG LING , PULAU PINANG PULAU PINANG
46 SK LIM BOON HIAN KLUANG CHONG HWA HIGH SCHOOL JOHOR
47 SK LIM JIAN XUAN SMJK CHAN WA ,SEREMBAN SELANGOR
48 SK LIM JIE HAN SMK KOTA KEMUNING SELANGOR
49 SK LIM LI XIANG SEKOLAH MENENGAH HIN HUA SELANGOR
50 SK LIM ZHENG YU CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
51 SK LINUS DENGAH HELP INTERNATIONAL SCHOOL SELANGOR
52 SK LOO KAR KUAN SMK CONVENT TAIPING PERAK
53 SK LOW ZHEN XUEN,BRANDON SMJK CHUNG LING , PULAU PINANG PULAU PINANG
54 SK LUCIUS KHOR ZHE YI SMK SEAFIELD KUALA LUMPUR
55 SK MAISARAH BINTI KHAIRUL AZLI MRSM LANGKAWI PERLIS
56 SK MOHAMAD ARIFEE B MOHD ZAKI SM SAINS TENGKU MUHAMMAD FARIS PETRA KELANTAN
57 SK MOHD FARHAN BIN MOHD FAIRUSHAM SEKOLAH MENENGAH INTEGRASI SAINS TAHFIZ KUALA LUMPUR
58 SK MUHAMMAD ARIF BIN MUHAMAD GHAZALY SBPI RAWANG KUALA LUMPUR
59 SK MUHAMMAD FAQIH BIN AMINUDDIN PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA SELANGOR
60 SK MUHAMMAD FARHAN SHAH BIN MOHD AKHBAL SMKA MAAHAD HAMIDIAH SELANGOR
61 SK MUHAMMAD FIRDAUS BIN SAPI'EE MRSM BATU PAHAT JOHOR
62 SK MUHAMMAD HAFIZUDDIN AKHTAR BIN MOHD ZAINAL ABIDIN PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA SELANGOR
63 SK MUHAMMAD KAMAR HAZIM B. CHE HAMZAH SM IMTIAZ YT DUNGUN TERENGGANU
64 SK MUHD NUQMAN NUSAIR BIN ZAILANI MRSM KOTA PUTRA KELANTAN
65 SK MUIZZUDIN BIN SAIFULREHAN SMK TENGKU MAHMUD KELANTAN
66 SK NATHELBERT BANTA ANAK SANADA SMK BATU LINTANG SARAWAK
67 SK NG JING YANG CHUNG HUA HIGH SCHOOL SEREMBAN SELANGOR
68 SK NOR IRA SHAHIRA BT HAZZAHARI MRSM MUADZAM SHAH PAHANG
69 SK NUR AISHYSAH BT MAHIDIN MRSM BETONG SARAWAK
70 SK NUR ATIYAH NAJWA BT MOHD DARUL HAMDAN SM SAINS TENGKU MUHAMMAD FARIS PETRA KELANTAN
71 SK NUR LIYANA BATRISYIA BINTI ALFIAN MRSM KOTA PUTRA KELANTAN
72 SK NUR MASITAH BINTI KATAY SM SAINS KUCHING UTARA SARAWAK
73 SK NUR ZAHIRAH BINTI MAHDZIR MRSM PENGKALAN HULU PERAK
74 SK NURUL ADLINA BINTI SHAMSUL KAMAL MRSM TUN ABDUL RAZAK PAHANG
75 SK NURUL FATHIAH AUNI BINTI AHMAD FAUZI MRSM JOHOR BAHRU JOHOR
76 SK ONG ZI QIAN TSUN JIN HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
77 SK OOI SIU PEI SMK CONVENT GREEN LANE PULAU PINANG
78 SK PANG SHU HAN SEKOLAH MENENGAH FOON YEW-KULAI JOHOR
79 SK QUAH XIN YI SMK INFANT JESUS CONVENT JOHOR
80 SK R.EMMANUELAN SIRACH SMK SULTAN BADLISHAH PULAU PINANG
81 SK SASVINI SIVARATNAM SMK IBRAHIM PULAU PINANG
82 SK SEM JIA LE SEKOLAH TINGGI CHUNG HWA MUAR MELAKA
83 SK SINEGAA A/P MOHAN SMK PENGGAWA TIMUR JOHOR
84 SK SOH WEI MENG CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
85 SK SOO JIN YEE SMK DATO PENGGAWA BARAT JOHOR
86 SK SYED AHMAD SUNAN B SD AGIL SM SAINS TENGKU MUHAMMAD FARIS PETRA KELANTAN
87 SK TAN JUN SMK BANDAR PUTRA JOHOR
88 SK TAN JUN HOONG SMJK CHUNG LING BUTTERWORTH PULAU PINANG
89 SK TAN ZE XI TSUN JIN HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
90 SK TAN ZHE XUAN SMK (L) METHODIST KUALA LUMPUR
91 SK TEH KAI YANG SMJK KATHOLIK PJ KUALA LUMPUR
92 SK TEY KE YANG SM FOON YEW, JOHOR BAHRU JOHOR
93 SK UTEH ARIANNA BT ABDUL JALIL SMK SULTAN BADLISHAH PULAU PINANG
94 SK VEYRROSHEN BARATHIDASAN SMK USJ12 SELANGOR
95 SK WAN MOHAMAD SYUKRI BIN WAN ADREE MAAHAD TAHFIZ NEGERI PAHANG PAHANG
96 SK WONG ZI YING SMK CHUNG HUA MIRI (CF) SARAWAK
97 SK YAP JIAN YANG SMK SERI BINTANG SELATAN KUALA LUMPUR
98 SK YONG KAI XIANG SMK KOTA KEMUNING SELANGOR
99 SK YONG ZHI YI KUEN CHENG HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
100 SK YUKHAGANESH A/L T LOGANATHAN SMK AMINUDDIN BAKI KUALA LUMPUR
 
Keputusan OMK 2016
Friday, 14 October 2016
Keputusan penuh pemenang-pemenang Hadiah Tempat Pertama, Kedua dan Ketiga (Kategori Individu dan Kumpulan) bagi setiap Peringkat (Bongsu, Muda, Sulong) serta Hadiah Saguhati dan Sijil Sanjungan Kehormat OMK 2016 adalah seperti berikut:

Diminta semua pemenang menyemak ejaan nama masing-masing. Jika ada pembetulan, sila maklumkan kepada Penyelaras OMK 2016 ( Alamat e-mail ini dilindungi dari spambot, anda harus memampukan JavaScript untuk melihatnya ) dengan segera. Sijil akan dicetak dua minggu selepas tarikh pengumuman ini. Terima kasih dan tahniah kepada semua pemenang.

 
Maklumat Terkini dan Pusat Pertandingan OMK 2016
Thursday, 14 July 2016
  1. Pertandingan OMK 2016 akan berlangsung serentak di seluruh Malaysia pada 23 Julai 2016 (Sabtu), Jam 10.00 pagi hingga 12.30 tengahari.
  2. Setiap peserta dari sekolah terlibat diminta berada di pusat pertandingan masing-masing selewat-lewatnya sejam sebelum waktu pertandingan untuk urusan pendaftaran. (Sila pastikan setiap pelajar membawa kad pengenalan atau kad pelajar)
  3. Pelajar tidak dibenarkan membawa dan menggunakan buku sifir dan mesin hitung (kalkulator) semasa pertandingan.
  4. Sila lihat lampiran untuk mengetahui Pusat Pertandingan OMK 2016 bagi sekolah masing-masing.
  5. Surat Panggilan Menyertai OMK 2016 (bagi tujuan permohonan penempahan bas sekolah dan lain-lain) boleh di cetak dari lampiran.
  6. Sebarang pertanyaan boleh hubungi 07-5534275 (Penyelaras OMK 2016)
Lampiran:

 
<< Awal < Sebelumnya 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Berikutnya > Akhir >>

Hasil 10 - 18 dari 110
a site by Aidan    
admin

© 2007 PERSAMA