Daftar Masuk
Iklan

 

 

 
Menu Utama
Muka Depan
Berita
Pengumuman
Hebahan
Info PERSAMA
Mengenai Persatuan
Ahli Jawatankuasa
Senarai Ahli Institusi PERSAMA
Pendaftaran Ahli PERSAMA
Warkah Berita PERSAMA
Kemaskini Maklumat Pengguna
Senarai Ahli PERSAMA Seumur Hidup
Info OMK 2017
Surat Hebahan OMK 2017
Borang Bayaran OMK
Info OMK
Keputusan OMK 2016
Keputusan Terdahulu
Contoh Soalan - OMK 2013
Contoh Soalan - OMK 2014
Contoh Soalan - OMK 2015



 
Senarai Pemenang Kumpulan Kategori Bongsu 2016
Monday, 17 October 2016
KEDUDUKAN
NEGERI
NAMA SEKOLAH
PERTAMA
PULAU PINANG
SMJK SIN MIN
KEDUA
PULAU PINANG
SMJK CHUNG LING
KETIGA
JOHOR
SM FOON YEW, JOHOR BAHRU

 

KEDUDUKAN
SEKOLAH
NAMA PELAJAR
PERTAMA
SMJK SIN MIN
LIM CHUEN TEK
LIM LE YING
STUART HENG FU YU
TAN YANXIAN
KEDUA
SMJK CHUNG LING
CHAI ZHI YAN
ELVIX YEAP GIM CHEN
EUAN LIM
LEE CARE GENE
KETIGA
SM FOON YEW, JOHOR BAHRU
HO JIN CHI
HOON FAN JING
LAI JIA JIN
TAY QI YANG
 
Senarai Pemenang Individu Kategori Sulong 2016
Monday, 17 October 2016
< < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < <
BIL
KEDUDUKAN
NAMA
NAMA SEKOLAH
NEGERI
1
PERTAMA
 TAN BING CHIEH
SMJK PEREMPUAN CHINA PULAU PINANG
PULAU PINANG
2
KEDUA
 HO WEI LAM
KUEN CHENG HIGH SCHOOL
KUALA LUMPUR
3
KETIGA
 SIEW RUI-XIAN
TAYLOR'S COLLEGE SRI HARTAMAS
KUALA LUMPUR
4
SAGUHATI
 JOEL TAN WAN RONG
TAYLOR'S COLLEGE SDN BHD
KUALA LUMPUR
5
SAGUHATI
 KHOR KHAI SHYEN
SUNWAY COLLEGE
KUALA LUMPUR
6
SAGUHATI
 KOW PU ERN
CHUNG HUA HIGH SCHOOL SEREMBAN
SELANGOR
7
SAGUHATI
 LOW KHAI JER
SUNWAY COLLEGE
KUALA LUMPUR
8
SAGUHATI
 LYE YU XUAN
KUEN CHENG HIGH SCHOOL
KUALA LUMPUR
9
SAGUHATI
 NUSAIBAH JANNAH BINTI ADNAN
SM ISLAM HIDAYAH
JOHOR
10
SAGUHATI
 SIA JIAN EN
TAYLOR'S COLLEGE SDN BHD
KUALA LUMPUR
11
SAGUHATI
 TAN WAH KEN
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL
KUALA LUMPUR
12
SAGUHATI
 TAN ZI CHEN
TSUN JIN HIGH SCHOOL
KUALA LUMPUR
13
SAGUHATI
 TEH KUAN TING
SMJK SIN MIN
PULAU PINANG
14
SAGUHATI
 WONG YUNG SHEN
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL
KUALA LUMPUR
15
SAGUHATI
 YAP WAI HONG
SEKOLAH MENENGAH FOON YEW-KULAI
JOHOR
16
SK
 ABDUL RAHMAN BIN ABDUL RAHIM
MRSM KOTA PUTRA
KELANTAN
17
SK
 AHMAD AFIQ BIN MOHAMMED AMAN ULLAH
MRSM MUAR
MELAKA
18
SK
 AHMAD ZHAFIR BIN YAHAYA
MRSM TUN GHAFAR BABA
MELAKA
19
SK
 ALVIN TING HENG HUNG
PAY FONG MIDDLE SCHOOL
MELAKA
20
SK
 AMAR ZARIF BIN AZAMIN
MRSM TUN GHAFAR BABA
MELAKA
21
SK
 AMIR AHMAD IZZUDIN BIN ANUAR
SBPI RAWANG
KUALA LUMPUR
22
SK
 ANG CHIN YAO
CHINESE HIGH SCHOOL, BATU PAHAT
JOHOR
23
SK
 ANG JIA JIUNN
PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA 
SELANGOR
24
SK
 ANIS SAHIRA BINTI ROSLEY
SMK DATO PENGGAWA BARAT
JOHOR
25
SK
 AYME AIMAN BIN SHUHAIMI
SM SAINS SEMBRONG
JOHOR
26
SK
 CHAN XIAN YANG
KUEN CHENG HIGH SCHOOL
KUALA LUMPUR
27
SK
 CHANG SHUN WEI
SM CHUNG HUA NO.1 KUCHING
SARAWAK
28
SK
 CHIN YUNG SENG
SABAH CHINESE HIGH SCHOOL
SABAH
29
SK
 CHONG YUAN SHING
KUEN CHENG HIGH SCHOOL
KUALA LUMPUR
30
SK
 CHOONG MUN KIT
SMJK(C) SAM TET
PERAK
31
SK
 ENG WEE LIM
SMJK SIN MIN
PULAU PINANG
32
SK
 EVONNE LEE PEI CHEN
INTI INERNATIONAL COLLEGE PENANG
PULAU PINANG
33
SK
 FOO YANG
KDU PENANG UNIVERSITY COLLEGE
PULAU PINANG
34
SK
 GOH JUN LONG
TAYLOR'S COLLEGE SRI HARTAMAS
KUALA LUMPUR
35
SK
 GOH PEI XUAN
SMJK TSUNG WAH 
PERAK
36
SK
 GOO YU XUAN
SM FOON YEW, JOHOR BAHRU
JOHOR
37
SK
 HILMAN HADI BIN MOHD HOESMEE
MRSM JOHOR BAHRU
JOHOR
38
SK
 KENNETH LOH JIA JUIN
SMJK KATHOLIK PJ
KUALA LUMPUR
39
SK
 KHAIRUL FAHMI BIN MOHD YUSOF
MAKTAB SULTAN ISMAIL 
KELANTAN
40
SK
 KHALID HARITH BIN MOHD DUSUKI
MAKTAB SULTAN ISMAIL 
KELANTAN
41
SK
 KHOR SHU PEI
SMJK PHOR TAY
PULAU PINANG
42
SK
 KOH KAI SIANG
SMJK SIN MIN
PULAU PINANG
43
SK
 KOH XIN YI
SMK SERI ALAM 2
JOHOR
44
SK
 KOK KAR YING
SMJK PEREMPUAN CHINA PULAU PINANG
PULAU PINANG
45
SK
 LAW YOKE JYE
SMJK HENG EE
PULAU PINANG
46
SK
 LEE YIH HAUR
SMK SEKSYEN 19, SHAH ALAM
SELANGOR
47
SK
 LEE YUHANG
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL
KUALA LUMPUR
48
SK
 LEONG KOK WEI
SMK COCHRANE
KUALA LUMPUR
49
SK
 LIM CHEE YUEN
SEKOLAH MENENGAH FOON YEW-KULAI
JOHOR
50
SK
 LIM EN MAY
METHODIST COLLEGE KUALA LUMPUR
KUALA LUMPUR
51
SK
 LIM HONG ZHEC
DISTED COLLEGE
PULAU PINANG
52
SK
 LIM WEI HAU
KOLEJ SULTAN ABDUL HAMID
PERLIS
53
SK
 LO CHEE YUNG
TSUN JIN HIGH SCHOOL
KUALA LUMPUR
54
SK
 LOH SZE HOU
SMK SEAFIELD
KUALA LUMPUR
55
SK
 MAGDALENE TOH YOU JUN
SMK SERI BINTANG SELATAN
KUALA LUMPUR
56
SK
 MARYAM KARIMAH BINTI MOHD ADAM
SM ISLAM HIDAYAH
JOHOR
57
SK
 MOHAMAD NAJMI FAHMI BIN MAT ISA
MRSM PENGKALAN HULU 
PERAK
58
SK
 MOHAMAD SHAZWAN YAZID BIN MOHAMED SHUKRI
SM SAINS TENGKU ABDULLAH  
PAHANG
59
SK
 MOHAMED FARIS AKMAL BIN ABD. RAHMAN
MRSM LANGKAWI
PERLIS
60
SK
 MOHAMMAD IKHWAN BIN CHE AZAMI
KOLEJ MARA SEREMBAN
SELANGOR
61
SK
 MOHD TIBRONI BIN AZHAR
MRSM PENDANG
PERLIS
62
SK
 MOK SIAO CHI
SUNWAY COLLEGE
KUALA LUMPUR
63
SK
 MOO ZI HAO
SMJK JIT SIN
PULAU PINANG
64
SK
 MUAZ BIN BURHANUDIN
INTEC EDUCATION COLLEGE
KUALA LUMPUR
65
SK
 MUHAMAD DANIEL BIN ZAKUAN
MRSM BESUT
KELANTAN
66
SK
 MUHAMMAD ALIF BIN MUHAMAD
MRSM BATU PAHAT
JOHOR
67
SK
 MUHAMMAD AMIR HAKIM BIN ROSMAN
KOLEJ MARA SEREMBAN
SELANGOR
68
SK
 MUHAMMAD AZRAEI HADI BIN BAHARUL AIZAL
MRSM BATU PAHAT
JOHOR
69
SK
 MUHAMMAD FAID BIN MOHD RIZAL
MRSM TUN GHAFAR BABA
MELAKA
70
SK
 MUHAMMAD HAIKAL BIN HAMIR
MRSM TERENDAK
MELAKA
71
SK
 MUHAMMAD HAZIQ BIN SHAHARUDDIN
MRSM PENGKALAN HULU 
PERAK
72
SK
 MUHAMMAD IQBAL HAMIDULLAH BIN MOHD NOOR
SM IMTIAZ YT BESUT TERENGGANU
KELANTAN
73
SK
 MUHD HAZIQ BIN KHALID
KOLEJ DPAH ABDILLAH
SARAWAK
74
SK
 NAQIB AZFAR BIN AZMI
SM SAINS TENGKU ABDULLAH  
PAHANG
75
SK
 NG JIAQI
SMK GURUN
PERLIS
76
SK
 NG JING HONG
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL
KUALA LUMPUR
77
SK
 NG KEN KIT
SMK SULTAN BADLISHAH
PULAU PINANG
78
SK
 NG MIN XIAN
SMJK KEAT HWA 1 (CF)
PERLIS
79
SK
 OOI TENG SHAWN
SMK KOTA KEMUNING
SELANGOR
80
SK
 PHOEBE CHONG YIN QI
SEKOLAH MENENGAH HIN HUA
SELANGOR
81
SK
 PO KIAN EE
SMK BATU LINTANG
SARAWAK
82
SK
 PRABOOGANESH A/L SURIA KUMARAN
SMK KOTA KEMUNING
SELANGOR
83
SK
 RAYMEN ARVIIN CHANDRASAGRAN
TAYLOR'S COLLEGE SDN BHD
KUALA LUMPUR
84
SK
 SATHYANARAYANAN RAAMAMURTHY
TAYLOR'S COLLEGE SDN BHD
KUALA LUMPUR
85
SK
 SUHASAN KANAGASABAPATHY
TAYLOR'S COLLEGE SDN BHD
KUALA LUMPUR
86
SK
 TAN HONG GUAN
INTEC EDUCATION COLLEGE
KUALA LUMPUR
87
SK
 TAN YEE SIANG
 SMK BAGAN JAYA  
 PULAU PINANG    
88
SK
 TEH SIANG WEN
SMJK CHUNG HWA CONFUCIAN
PULAU PINANG
89
SK
 TEH YU XUAN
SMJK CHUNG LING , PULAU PINANG
PULAU PINANG
90
SK
 TEO HAU TIAN
SEKOLAH TINGGI CHUNG HWA MUAR
MELAKA
91
SK
 TEW JING JONG
SMK ABDUL RAHMAN TALIB
PAHANG
92
SK
 THEY SAU SHIEN
SMK DATO PENGGAWA BARAT
JOHOR
93
SK
 TIW PEK JUN
CHUNG HUA HIGH SCHOOL SEREMBAN
SELANGOR
94
SK
 VETHALINGAM A/L SIVA SHANMUGAM
TAYLOR'S COLLEGE SDN BHD
KUALA LUMPUR
95
SK
 WAN MUHAMMAD DIHYA'UDDIN BIN MAZLAN
MRSM TUMPAT
KELANTAN
96
SK
 YEOH LI TIAN
SMJK KATHOLIK PJ
KUALA LUMPUR
97
SK
 YEOW MEI SZE
SEKOLAH MENENGAH HIN HUA
SELANGOR
98
SK
 YIHANN CHAN
SEKOLAH MENENGAH CONFUCIAN (PERSENDIRIAN)
KUALA LUMPUR
99
SK
 YONG CHEE HOONG
SMK BUKIT MERTAJAM
PULAU PINANG
100
SK
 YONG JIA QUAN
SEKOLAH MENENGAH FOON YEW-KULAI
JOHOR
 
Senarai Pemenang Individu Kategori Muda 2016
Monday, 17 October 2016
BIL
KEDUDUKAN
NAMA
NAMA SEKOLAH
NEGERI
1
PERTAMA
 TEA YEE HERN
SEKOLAH MENENGAH FOON YEW-KULAI
JOHOR
2
KEDUA
 YAP SHAW BIN
KLUANG CHONG HWA HIGH SCHOOL
JOHOR
3
KETIGA
 TEOR YU HANG
SMK SULTAN ABU BAKAR
PAHANG
4
SAGUHATI
 CHOW YONG LAM
KUEN CHENG HIGH SCHOOL
KUALA LUMPUR
5
SAGUHATI
 HEW SHYN YI
SEKOLAH MENENGAH HIN HUA
SELANGOR
6
SAGUHATI
 LIM HAN SHENG
SMJK SIN MIN
PULAU PINANG
7
SAGUHATI
 LIM MING YEAN
SMJK KATHOLIK PJ
KUALA LUMPUR
8
SAGUHATI
 LIM QING REN
SMK BANDAR UTAMA DAMANSARA (3)
KUALA LUMPUR
9
SAGUHATI
 LOW PEI ZUO
SMJK CHUNG HWA CONFUCIAN
PULAU PINANG
10
SAGUHATI
 MUHAMMAD ARMAN AIZAT BIN NORAZHAM HAKIM
PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA 
SELANGOR
11
SAGUHATI
 MUHAMMAD IMRAN BIN MOHD RADZI
SEKOLAH MENENGAH SETIABUDI
KUALA LUMPUR
12
SAGUHATI
 MUHAMMAD ZULNASRI BIN MOHD SAID
MRSM TUN GHAFAR BABA
MELAKA
13
SAGUHATI
 OOI ZHE REN
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL
KUALA LUMPUR
14
SAGUHATI
 TAN YIN XIANG
SMJK CHUNG LING BUTTERWORTH
 PULAU PINANG    
15
SAGUHATI
 WAN SOFEA BALQIS WAN MOHD RAZIN
SM IMTIAZ YT BESUT TERENGGANU
KELANTAN
16
SK
 ADAM BIN KHAIRIL ANWAR
ST JOHN'S INSTITUTION
KUALA LUMPUR
17
SK
 AHMAD HARIZ BIN AHMAD AZAM
SEKOLAH MENENGAH SAINS REMBAU
MELAKA
18
SK
 AISYAH AWANIS BINTI MUHAMAD REZE
MRSM KOTA PUTRA
KELANTAN
19
SK
 ALAGENDRAN A/L SUPARAMANI
SMK PUCHONG UTAMA 1
SELANGOR
20
SK
 AMANI NAJIHAH BT DULBAHRI
SM SAINS TENGKU MUHAMMAD FARIS PETRA  
KELANTAN
21
SK
 AMIRAH BT MOHAMAD YUSRI
ASIA PACIFIC SMART SCHOOL
KUALA LUMPUR
22
SK
 ANG ZHEN CHEN
SMK SULTAN ABU BAKAR
PAHANG
23
SK
 BRIAN LOH JIAJUN
SEKOLAH MENENGAH HIN HUA
SELANGOR
24
SK
 CHAI RUO QI
KLUANG CHONG HWA HIGH SCHOOL
JOHOR
25
SK
 CHAN MING XIAN
SMJK(C) SAM TET
PERAK
26
SK
 CHAN TIN PING
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL
KUALA LUMPUR
27
SK
 CHEONG KHA MAN
PAY FONG MIDDLE SCHOOL
MELAKA
28
SK
 CHERN PEI YING
MRSM KUALA KUBU BHARU
KUALA LUMPUR
29
SK
 CHIN JEONG-HIN
SMK SULTAN BADLISHAH
PULAU PINANG
30
SK
 CHOO KHAI JUN
SMK TUN HUSSEIN ONN 
 PULAU PINANG    
31
SK
 FIRDAUS BIN AHMAD FAROOK
ASIA PACIFIC SMART SCHOOL
KUALA LUMPUR
32
SK
 FOO YEU QING HENRY
SMJK PHOR TAY
PULAU PINANG
33
SK
 GAN HONG YAO
SEKOLAH MENENGAH FOON YEW-KULAI
JOHOR
34
SK
 GOH ZHI XIAN
SMJK CHIO MIN
PULAU PINANG
35
SK
 HAN HYON IL
HELP INTERNATIONAL SCHOOL
SELANGOR
36
SK
 HO JIN XI
KUEN CHENG HIGH SCHOOL
KUALA LUMPUR
37
SK
 HOR YE HENG
SMJK KEAT HWA 1 (CF)
PERLIS
38
SK
 INTAN SHAFINAZ BINTI AZIZAN                   
MRSM TAIPING
PERAK
39
SK
 ISAAC CHUNG DE WEI
SMK BATU LINTANG
SARAWAK
40
SK
 IVAN TE WEI JUN
PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA 
SELANGOR
41
SK
 JAMES TOK CHUN SEAN
SMJK CHUNG LING , PULAU PINANG
PULAU PINANG
42
SK
 JOSHUA ELIJAH MAH SOON QHAI
SMK SEAFIELD
KUALA LUMPUR
43
SK
 KAN EUGENE
TSUN JIN HIGH SCHOOL
KUALA LUMPUR
44
SK
 KEESHA NAVENA K.D.
SMK USJ12
SELANGOR
45
SK
 KENNETH JONG FO WEI
SMK KUCHING HIGH
SARAWAK
46
SK
 LEE CI HUI
SMJK PEREMPUAN CHINA PULAU PINANG
PULAU PINANG
47
SK
 LEE JIA JUN
CHUNG HUA HIGH SCHOOL SEREMBAN
SELANGOR
48
SK
 LEE JIA NIAN
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL
KUALA LUMPUR
49
SK
 LEE KAI BO
SMK IBRAHIM
PULAU PINANG
50
SK
 LEE ZONG YU
SMJK CHUNG HWA CONFUCIAN
PULAU PINANG
51
SK
 LIM CHAI JIN
SABAH CHINESE HIGH SCHOOL
SABAH
52
SK
 LIM GAO TEK
SMJK SIN MIN
PULAU PINANG
53
SK
 LIM JUN KEAT
SMK MOHD KHALID
JOHOR
54
SK
 LIM LI YEN
SMK(P) SULTAN IBRAHIM
JOHOR
55
SK
 LOH GUO JUN
SEKOLAH MENENGAH HIN HUA
SELANGOR
56
SK
 LOH QIAN KAI
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL
KUALA LUMPUR
57
SK
 LOI ZONG YE
SMJK YOK BIN
MELAKA
58
SK
 MARSYA IRDINA BINTI MOHAMAD KARIM
MRSM KUBANG PASU
KEDAH 
59
SK
 MOHAMAD AMIRUN MOHAMAD DAUD
SM IMTIAZ YT BESUT TERENGGANU
KELANTAN
60
SK
 MOHAMAD SHAHIR IMRAN BIN SHARIZAN
MRSM PENDANG
PERLIS
61
SK
 MOHAMMAD AIMAN HAKEEM BIN MOHAMMAD AZIZI
MRSM JOHOR BAHRU
JOHOR
62
SK
 MOHAMMAD ZAIDIKAMAL BIN FAUZI
MRSM MUKAH 
SARAWAK
63
SK
 MUAHAMMAD IKMAL HAKIM BIN ZAINUDDIN
MRSM TUN GHAFAR BABA
MELAKA
64
SK
 MUHAMMAD ADAM BIN MOHD ZAHIR
MRSM KUBANG PASU
KEDAH 
65
SK
 MUHAMMAD AFHAM BIN AWISUL ISLAH
PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA 
SELANGOR
66
SK
 MUHAMMAD ALIF FARHAN BIN RUZLAN
MRSM PENGKALAN HULU  
PERAK
67
SK
 MUHAMMAD ARIF FAHMY BIN ROZIMY
MRSM SERTING
MELAKA
68
SK
 MUHAMMAD HARIS BIN KAMARUL ZAMAN   
MRSM TAIPING
PERAK
69
SK
 MUHAMMAD IKMAL HAZEEM BIN OTHMAN
MRSM PENDANG
PERLIS
70
SK
 MUHAMMAD LUKMAN BIN JAMALUDIN
MRSM KOTA PUTRA
KELANTAN
71
SK
 MUHAMMAD MUNIR MUHAIMIN BIN SABTU
SM IMTIAZ YT DUNGUN
TERENGGANU
72
SK
 NELLY CHIA YEE TENG
SM SUNG SIEW
SABAH
73
SK
 NG SAU TING  
SMK PENGGAWA TIMUR
JOHOR
74
SK
 NG YI HAN
SMK COCHRANE
KUALA LUMPUR
75
SK
 NICHOLAS LOH YUAN-HAO
SMK TAMAN EHSAN
KUALA LUMPUR
76
SK
 NUR AUNI IZZATI BINTI MOHD RUSHDI
MRSM BESUT
KELANTAN
77
SK
 NURUL JANNAH BINTI ROSLI
MRSM GERIK
PERAK
78
SK
 OOI SHIHUI
SMJK PHOR TAY
PULAU PINANG
79
SK
 RAHIMI BIN MOHD RIDZAL
MRSM KUBANG PASU
KEDAH 
80
SK
 RYAN YAU CHUN CHIEN
SMK SEAFIELD
KUALA LUMPUR
81
SK
 SARAH AFIQAH BT AZIM
SEKOLAH MENENGAH INTEGRASI SAINS TAHFIZ
KUALA LUMPUR
82
SK
 SARAH YASMIN BT ABDUL LATIFF
SMK USJ12
SELANGOR
83
SK
 SEAN NG XIANG PENG
SEKOLAH TINGGI MUAR
MELAKA
84
SK
 SIM YEE SHUANG
SMJK KEAT HWA 1 (CF)
PERLIS
85
SK
 SOH HUI YU
KUEN CHENG HIGH SCHOOL
KUALA LUMPUR
86
SK
 SONG TINGYI
SM FOON YEW, JOHOR BAHRU
JOHOR
87
SK
 SYAFIQAH ATHIRAH BINTI MOHAMED SAIFULAMAN
MRSM KOTA PUTRA
KELANTAN
88
SK
 SYED ZIAD BIN ZULKARNAIN ALJUNID
MRSM SERTING
MELAKA
89
SK
 TAN SHU MEI GRACE
SMK TINGGI ST.DAVID
MELAKA
90
SK
 TAN SZE YIN
SM FOON YEW, JOHOR BAHRU
JOHOR
91
SK
 TAN XIN E
SMK SERI ALAM 2
JOHOR
92
SK
 TAN XIN WEI
SMJK JIT SIN
PULAU PINANG
93
SK
 TANG HUI LING
SMK CONVENT GREEN LANE
PULAU PINANG
94
SK
 TANG SHAN YUAN
SMK CHUNG HUA MIRI (CF) 
SARAWAK
95
SK
 TAY YIN SAN
SMK(P) METHODIST
PULAU PINANG
96
SK
 WANG YI JUN
SM CHUNG HUA NO.1 KUCHING
SARAWAK
97
SK
 WONG JUN RONG
SMK MOHD KHALID
JOHOR
98
SK
 WONG YONG HAN
SMJK KATHOLIK PJ
KUALA LUMPUR
99
SK
 WONG ZHI YONG
SMK (L) METHODIST
KUALA LUMPUR
100
SK
 YEW CHI ZHENG
SABAH CHINESE HIGH SCHOOL
SABAH
 
Senarai Pemenang Individu Kategori Bongsu 2016
Monday, 17 October 2016
BIL
KEDUDUKAN
NAMA
NAMA SEKOLAH
NEGERI
1 PERTAMA WAN ZHIYANG SMK (L) METHODIST KUALA LUMPUR
2 KEDUA ONG JING KAI PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA SELANGOR
3 KETIGATEH ZHI REN SMK IBRAHIM KEDAH
4
SAGUHATI
AHMAD DARWISY B SHAIFUZAIN
SM SAINS TENGKU MUHAMMAD FARIS PETRA
KELANTAN
5
SAGUHATI
ALI HYDAR BIN HAFIZI
MAAHAD TAHFIZ NEGERI PAHANG
PAHANG
6
SAGUHATI
BENJAMIN LOH ZE MIN
KUEN CHENG HIGH SCHOOL
KUALA LUMPUR
7
SAGUHATI
CHONG REN HAO
SMJK JIT SIN
PULAU PINANG
8
SAGUHATI
GO JUN XING
SMK (L) METHODIST
KUALA LUMPUR
9
SAGUHATI
KRISHNAN A/L SELVARAJAH
MALAYSIAN COMMUNITY AND EDUCATION FOUNDATION
SELANGOR
10
SAGUHATI
KUAN KWOK YONG
SEKOLAH MENENGAH HIN HUA
SELANGOR
11
SAGUHATI
LING WEI JIET
CHUNG HUA HIGH SCHOOL SEREMBAN
SELANGOR
12
SAGUHATI
MUHAMMAD AMIR BIN MUHAMAD GHAZALY
SBPI RAWANG
KUALA LUMPUR
13
SAGUHATI
MUHAMMAD WAJIHUDDIN
PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA
SELANGOR
14
SAGUHATI
RAYMAND TEY JIA CHENG
PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA
SELANGOR
15
SAGUHATI
TANG KAR LOK
SMK BAGAN JAYA
PULAU PINANG
16
SK
AAYAT BINTI KHALID
MRSM TERENDAK
MELAKA
17
SK
ABD LATIF FIRDAUS BIN ABD MALIK
SMK TINGGI KLUANG
JOHOR
18
SK
ADAM B MOHD ASRI
MRSM PASIR TUMBOH
KELANTAN
19
SK
AHMAD IRFAN BIN AHMAD JA`AFARUDDIN
MRSM BATU PAHAT
JOHOR
20
SK
AHMAD SYAZUAN
SMK USJ12
SELANGOR
21
SK
ARIF SHAMIM BIN CHE SAFIE
MRSM MUAR
MELAKA
22
SK
BRYAN LU WE-ZHERN
SM CHUNG HUA NO.1 KUCHING
SARAWAK
23
SK
CHARMAINE SAK HAO-YEAN
SMJK JIT SIN
PULAU PINANG
24
SK
CHOW MIN
SMJK AVE MARIA CONVENT IPOH
PERAK
25
SK
DANIEL LOOI JUN JIE
SMJK CHIO MIN
PULAU PINANG
26
SK
FATIN HAZIQAH BT RAMLAN
SEK MEN SAINS PASIR PUTEH
KELANTAN
27
SK
GAJAVADANEN A/L THIRUGNANA SELVAN
SMK PEKAN BARU
PERAK
28
SK
GAN QI QUAN
SMK BAGAN JAYA
PULAU PINANG
29
SK
GAVIN CHONG JIA HAO
SMK TUN ABDUL RAZAK
SARAWAK
30
SK
GUAN KHANG RYUNG
SM CHUNG HUA NO.1 KUCHING
SARAWAK
31
SK
HENG MING CHIUN
SMK BAGAN JAYA
PULAU PINANG
32
SK
HOR YE HONG
SMJK KEAT HWA 1 (CF)
PERLIS
33
SK
HOUNG JUN HONG
SMK CHUNG HUA MIRI (CF)
SARAWAK
34
SK
HOW YING JUN
SERI OMEGA PRIVATE ANDINTERNATIONAL SCHOOL
JOHOR
35
SK
JASPER CHONG KAI SONG
SABAH CHINESE HIGH SCHOOL
SABAH
36
SK
JONATHAN CHAN FOONG AUN
SERI OMEGA PRIVATE ANDINTERNATIONAL SCHOOL
JOHOR
37
SK
KOH ZHAO XIANG
SMJK YOK BIN
MELAKA
38
SK
KONG YUE XUAN
SEKOLAH MENENGAH HIN HUA
SELANGOR
39
SK
KRISHANT A/L SIVAKUMAR
ST JOHN'S INSTITUTION
KUALA LUMPUR
40
SK
KUGENDRAN A/L BALA MURUGAN
SMK JALAN 4 BANDAR BARU BANGI
SELANGOR
41
SK
LAW ZHE HONG
SMJK KEAT HWA 1 (CF)
PERLIS
42
SK
LEE CHEONG ZHIN
SMK BANDAR UTAMA DAMANSARA (3)
KUALA LUMPUR
43
SK
LEE YONG BIN
SMK TAWAU
SABAH
44
SK
LEE ZONG YU HENRY
SMK (L) METHODIST
KUALA LUMPUR
45
SK
LI JIAEN
SMJK CHUNG LING , PULAU PINANG
PULAU PINANG
46
SK
LIM BOON HIAN
KLUANG CHONG HWA HIGH SCHOOL
JOHOR
47
SK
LIM JIAN XUAN
SMJK CHAN WA ,SEREMBAN
SELANGOR
48
SK
LIM JIE HAN
SMK KOTA KEMUNING
SELANGOR
49
SK
LIM LI XIANG
SEKOLAH MENENGAH HIN HUA
SELANGOR
50
SK
LIM ZHENG YU
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL
KUALA LUMPUR
51
SK
LINUS DENGAH
HELP INTERNATIONAL SCHOOL
SELANGOR
52
SK
LOO KAR KUAN
SMK CONVENT TAIPING
PERAK
53
SK
LOW ZHEN XUEN, BRANDON
SMJK CHUNG LING , PULAU PINANG
PULAU PINANG
54
SK
LUCIUS KHOR ZHE YI
SMK SEAFIELD
KUALA LUMPUR
55
SK
MAISARAH BINTI KHAIRUL AZLI
MRSM LANGKAWI
PERLIS
56
SK
MOHAMAD ARIFEE B MOHD ZAKI
SM SAINS TENGKU MUHAMMAD FARIS PETRA
KELANTAN
57
SK
MOHD FARHAN BIN MOHD FAIRUSHAM
SEKOLAH MENENGAH INTEGRASI SAINS TAHFIZ
KUALA LUMPUR
58
SK
MUHAMMAD ARIF BIN MUHAMAD GHAZALY
SBPI RAWANG
KUALA LUMPUR
59
SK
MUHAMMAD FAQIH BIN AMINUDDIN
PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA
SELANGOR
60
SK
MUHAMMAD FARHAN SHAH BIN MOHD AKHBAL
SMKA MAAHAD HAMIDIAH
SELANGOR
61
SK
MUHAMMAD FIRDAUS BIN SAPI'EE
MRSM BATU PAHAT
JOHOR
62
SK
MUHAMMAD HAFIZUDDIN AKHTAR BIN MOHD ZAINAL ABIDIN
PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA
SELANGOR
63
SK
MUHAMMAD KAMAR HAZIM B. CHE HAMZAH
SM IMTIAZ YT DUNGUN
TERENGGANU
64
SK
MUHD NUQMAN NUSAIR BIN ZAILANI
MRSM KOTA PUTRA
KELANTAN
65
SK
MUIZZUDIN BIN SAIFULREHAN
SMK TENGKU MAHMUD
KELANTAN
66
SK
NATHELBERT BANTA ANAK SANADA
SMK BATU LINTANG
SARAWAK
67
SK
NG JING YANG
CHUNG HUA HIGH SCHOOL SEREMBAN
SELANGOR
68
SK
NOR IRA SHAHIRA BT HAZZAHARI
MRSM MUADZAM SHAH
PAHANG
69
SK
NUR AISHYSAH BT MAHIDIN
MRSM BETONG
SARAWAK
70
SK
NUR ATIYAH NAJWA BT MOHD DARUL HAMDAN
SM SAINS TENGKU MUHAMMAD FARIS PETRA
KELANTAN
71
SK
NUR LIYANA BATRISYIA BINTI ALFIAN
MRSM KOTA PUTRA
KELANTAN
72
SK
NUR MASITAH BINTI KATAY
SM SAINS KUCHING UTARA
SARAWAK
73
SK
NUR ZAHIRAH BINTI MAHDZIR
MRSM PENGKALAN HULU
PERAK
74
SK
NURUL ADLINA BINTI SHAMSUL KAMAL
MRSM TUN ABDUL RAZAK
PAHANG
75
SK
NURUL FATHIAH AUNI BINTI AHMAD FAUZI
MRSM JOHOR BAHRU
JOHOR
76
SK
ONG ZI QIAN
TSUN JIN HIGH SCHOOL
KUALA LUMPUR
77
SK
OOI SIU PEI
SMK CONVENT GREEN LANE
PULAU PINANG
78
SK
PANG SHU HAN
SEKOLAH MENENGAH FOON YEW-KULAI
JOHOR
79
SK
QUAH XIN YI
SMK INFANT JESUS CONVENT
JOHOR
80
SK
R.EMMANUELAN SIRACH
SMK SULTAN BADLISHAH
PULAU PINANG
81
SK
SASVINI SIVARATNAM
SMK IBRAHIM
PULAU PINANG
82
SK
SEM JIA LE
SEKOLAH TINGGI CHUNG HWA MUAR
MELAKA
83
SK
SINEGAA A/P MOHAN
SMK PENGGAWA TIMUR
JOHOR
84
SK
SOH WEI MENG
CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL
KUALA LUMPUR
85
SK
SOO JIN YEE
SMK DATO PENGGAWA BARAT
JOHOR
86
SK
SYED AHMAD SUNAN B SD AGIL
SM SAINS TENGKU MUHAMMAD FARIS PETRA
KELANTAN
87
SK
TAN JUN
SMK BANDAR PUTRA
JOHOR
88
SK
TAN JUN HOONG
SMJK CHUNG LING BUTTERWORTH
PULAU PINANG
89
SK
TAN ZE XI
TSUN JIN HIGH SCHOOL
KUALA LUMPUR
90
SK
TAN ZHE XUAN
SMK (L) METHODIST
KUALA LUMPUR
91
SK
TEH KAI YANG
SMJK KATHOLIK PJ
KUALA LUMPUR
92
SK
TEY KE YANG
SM FOON YEW, JOHOR BAHRU
JOHOR
93
SK
UTEH ARIANNA BT ABDUL JALIL
SMK SULTAN BADLISHAH
PULAU PINANG
94
SK
VEYRROSHEN BARATHIDASAN
SMK USJ12
SELANGOR
95
SK
WAN MOHAMAD SYUKRI BIN WAN ADREE
MAAHAD TAHFIZ NEGERI PAHANG
PAHANG
96
SK
WONG ZI YING
SMK CHUNG HUA MIRI (CF)
SARAWAK
97
SK
YAP JIAN YANG
SMK SERI BINTANG SELATAN
KUALA LUMPUR
98
SK
YONG KAI XIANG
SMK KOTA KEMUNING
SELANGOR
99
SK
YONG ZHI YI
KUEN CHENG HIGH SCHOOL
KUALA LUMPUR
100
SK
YUKHAGANESH A/L T LOGANATHAN
SMK AMINUDDIN BAKI
KUALA LUMPUR
 
Pemenang Individu Kategori Muda 2016
Sunday, 16 October 2016
BIL
KEDUDUKAN
NAMA
NAMA SEKOLAH
NEGERI
1 PERTAMA TEA YEE HERN SEKOLAH MENENGAH FOON YEW-KULAI JOHOR
2 KEDUA YAP SHAW BIN KLUANG CHONG HWA HIGH SCHOOL JOHOR
3 KETIGA TEOR YU HANG SMK SULTAN ABU BAKAR PAHANG
4 SAGUHATI CHOW YONG LAM KUEN CHENG HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
5 SAGUHATI HEW SHYN YI SEKOLAH MENENGAH HIN HUA SELANGOR
6 SAGUHATI LIM HAN SHENG SMJK SIN MIN PULAU PINANG
7 SAGUHATI LIM MING YEAN SMJK KATHOLIK PJ KUALA LUMPUR
8 SAGUHATI LIM QING REN SMK BANDAR UTAMA DAMANSARA (3) KUALA LUMPUR
9 SAGUHATI LOW PEI ZUO SMJK CHUNG HWA CONFUCIAN PULAU PINANG
10 SAGUHATI MUHAMMAD ARMAN AIZAT BIN NORAZHAM HAKIM PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA SELANGOR
11 SAGUHATI MUHAMMAD IMRAN BIN MOHD RADZI SEKOLAH MENENGAH SETIABUDI KUALA LUMPUR
12 SAGUHATI MUHAMMAD ZULNASRI BIN MOHD SAID MRSM TUN GHAFAR BABA MELAKA
13 SAGUHATI OOI ZHE REN CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
14 SAGUHATI TAN YIN XIANG SMJK CHUNG LING BUTTERWORTH PULAU PINANG
15 SAGUHATI WAN SOFEA BALQIS WAN MOHD RAZIN SM IMTIAZ YT BESUT TERENGGANU KELANTAN
16 SK ADAM BIN KHAIRIL ANWAR ST JOHN'S INSTITUTION KUALA LUMPUR
17 SK AHMAD HARIZ BIN AHMAD AZAM SEKOLAH MENENGAH SAINS REMBAU MELAKA
18 SK AISYAH AWANIS BINTI MUHAMAD REZE MRSM KOTA PUTRA KELANTAN
19 SK ALAGENDRAN A/L SUPARAMANI SMK PUCHONG UTAMA 1 SELANGOR
20 SK AMANI NAJIHAH BT DULBAHRI SM SAINS TENGKU MUHAMMAD FARIS PETRA KELANTAN
21 SK AMIRAH BT MOHAMAD YUSRI ASIA PACIFIC SMART SCHOOL KUALA LUMPUR
22 SK ANG ZHEN CHEN SMK SULTAN ABU BAKAR PAHANG
23 SK BRIAN LOH JIAJUN SEKOLAH MENENGAH HIN HUA SELANGOR
24 SK CHAI RUO QI KLUANG CHONG HWA HIGH SCHOOL JOHOR
25 SK CHAN MING XIAN SMJK(C) SAM TET PERAK
26 SK CHAN TIN PING CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
27 SK CHEONG KHA MAN PAY FONG MIDDLE SCHOOL MELAKA
28 SK CHERN PEI YING MRSM KUALA KUBU BHARU KUALA LUMPUR
29 SK CHIN JEONG-HIN SMK SULTAN BADLISHAH PULAU PINANG
30 SK CHOO KHAI JUN SMK TUN HUSSEIN ONN PULAU PINANG
31 SK FIRDAUS BIN AHMAD FAROOK ASIA PACIFIC SMART SCHOOL KUALA LUMPUR
32 SK FOO YEU QING HENRY SMJK PHOR TAY PULAU PINANG
33 SK GAN HONG YAO SEKOLAH MENENGAH FOON YEW-KULAI JOHOR
34 SK GOH ZHI XIAN SMJK CHIO MIN PULAU PINANG
35 SK HAN HYON IL HELP INTERNATIONAL SCHOOL SELANGOR
36 SK HO JIN XI KUEN CHENG HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
37 SK HOR YE HENG SMJK KEAT HWA 1 (CF) PERLIS
38 SK INTAN SHAFINAZ BINTI AZIZAN MRSM TAIPING PERAK
39 SK ISAAC CHUNG DE WEI SMK BATU LINTANG SARAWAK
40 SK IVAN TE WEI JUN PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA SELANGOR
41 SK JAMES TOK CHUN SEAN SMJK CHUNG LING , PULAU PINANG PULAU PINANG
42 SK JOSHUA ELIJAH MAH SOON QHAI SMK SEAFIELD KUALA LUMPUR
43 SK KAN EUGENE TSUN JIN HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
44 SK KEESHA NAVENA K.D. SMK USJ12 SELANGOR
45 SK KENNETH JONG FO WEI SMK KUCHING HIGH SARAWAK
46 SK LEE CI HUI SMJK PEREMPUAN CHINA PULAU PINANG PULAU PINANG
47 SK LEE JIA JUN CHUNG HUA HIGH SCHOOL SEREMBAN SELANGOR
48 SK LEE JIA NIAN CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
49 SK LEE KAI BO SMK IBRAHIM PULAU PINANG
50 SK LEE ZONG YU SMJK CHUNG HWA CONFUCIAN PULAU PINANG
51 SK LIM CHAI JIN SABAH CHINESE HIGH SCHOOL SABAH
52 SK LIM GAO TEK SMJK SIN MIN PULAU PINANG
53 SK LIM JUN KEAT SMK MOHD KHALID JOHOR
54 SK LIM LI YEN SMK(P) SULTAN IBRAHIM JOHOR
55 SK LOH GUO JUN SEKOLAH MENENGAH HIN HUA SELANGOR
56 SK LOH QIAN KAI CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
57 SK LOI ZONG YE SMJK YOK BIN MELAKA
58 SK MARSYA IRDINA BINTI MOHAMAD KARIM MRSM KUBANG PASU KEDAH
59 SK MOHAMAD AMIRUN MOHAMAD DAUD SM IMTIAZ YT BESUT TERENGGANU KELANTAN
60 SK MOHAMAD SHAHIR IMRAN BIN SHARIZAN MRSM PENDANG PERLIS
61 SK MOHAMMAD AIMAN HAKEEM BIN MOHAMMAD AZIZI MRSM JOHOR BAHRU JOHOR
62 SK MOHAMMAD ZAIDIKAMAL BIN FAUZI MRSM MUKAH SARAWAK
63 SK MUAHAMMAD IKMAL HAKIM BIN ZAINUDDIN MRSM TUN GHAFAR BABA MELAKA
64 SK MUHAMMAD ADAM BIN MOHD ZAHIR MRSM KUBANG PASU KEDAH
65 SK MUHAMMAD AFHAM BIN AWISUL ISLAH PUSAT PERMATA PINTAR NEGARA SELANGOR
66 SK MUHAMMAD ALIF FARHAN BIN RUZLAN MRSM PENGKALAN HULU PERAK
67 SK MUHAMMAD ARIF FAHMY BIN ROZIMY MRSM SERTING MELAKA
68 SK MUHAMMAD HARIS BIN KAMARUL ZAMAN MRSM TAIPING PERAK
69 SK MUHAMMAD IKMAL HAZEEM BIN OTHMAN MRSM PENDANG PERLIS
70 SK MUHAMMAD LUKMAN BIN JAMALUDIN MRSM KOTA PUTRA KELANTAN
71 SK MUHAMMAD MUNIR MUHAIMIN BIN SABTU SM IMTIAZ YT DUNGUN TERENGGANU
72 SK NELLY CHIA YEE TENG SM SUNG SIEW SABAH
73 SK NG SAU TING SMK PENGGAWA TIMUR JOHOR
74 SK NG YI HAN SMK COCHRANE KUALA LUMPUR
75 SK NICHOLAS LOH YUAN-HAO SMK TAMAN EHSAN KUALA LUMPUR
76 SK NUR AUNI IZZATI BINTI MOHD RUSHDI MRSM BESUT KELANTAN
77 SK NURUL JANNAH BINTI ROSLI MRSM GERIK PERAK
78 SK OOI SHIHUI SMJK PHOR TAY PULAU PINANG
79 SK RAHIMI BIN MOHD RIDZAL MRSM KUBANG PASU KEDAH
80 SK RYAN YAU CHUN CHIEN SMK SEAFIELD KUALA LUMPUR
81 SK SARAH AFIQAH BT AZIM SEKOLAH MENENGAH INTEGRASI SAINS TAHFIZ KUALA LUMPUR
82 SK SARAH YASMIN BT ABDUL LATIFF SMK USJ12 SELANGOR
83 SK SEAN NG XIANG PENG SEKOLAH TINGGI MUAR MELAKA
84 SK SIM YEE SHUANG SMJK KEAT HWA 1 (CF) PERLIS
85 SK SOH HUI YU KUEN CHENG HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
86 SK SONG TINGYI SM FOON YEW, JOHOR BAHRU JOHOR
87 SK SYAFIQAH ATHIRAH BINTI MOHAMED SAIFULAMAN MRSM KOTA PUTRA KELANTAN
88 SK SYED ZIAD BIN ZULKARNAIN ALJUNID MRSM SERTING MELAKA
89 SK TAN SHU MEI GRACE SMK TINGGI ST.DAVID MELAKA
90 SK TAN SZE YIN SM FOON YEW, JOHOR BAHRU JOHOR
91 SK TAN XIN E SMK SERI ALAM 2 JOHOR
92 SK TAN XIN WEI SMJK JIT SIN PULAU PINANG
93 SK TANG HUI LING SMK CONVENT GREEN LANE PULAU PINANG
94 SK TANG SHAN YUAN SMK CHUNG HUA MIRI (CF) SARAWAK
95 SK TAY YIN SAN SMK(P) METHODIST PULAU PINANG
96 SK WANG YI JUN SM CHUNG HUA NO.1 KUCHING SARAWAK
97 SK WONG JUN RONG SMK MOHD KHALID JOHOR
98 SK WONG YONG HAN SMJK KATHOLIK PJ KUALA LUMPUR
99 SK WONG ZHI YONG SMK (L) METHODIST KUALA LUMPUR
100 SK YEW CHI ZHENG SABAH CHINESE HIGH SCHOOL SABAH
 
<< Awal < Sebelumnya 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Berikutnya > Akhir >>

Hasil 10 - 18 dari 113
a site by Aidan    
admin

© 2007 PERSAMA