Daftar Masuk
Iklan

 

 

 
Menu Utama
Muka Depan
Berita
Pengumuman
Hebahan
Info PERSAMA
Mengenai Persatuan
Ahli Jawatankuasa
Senarai Ahli Institusi PERSAMA
Pendaftaran Ahli PERSAMA
Warkah Berita PERSAMA
Kemaskini Maklumat Pengguna
Senarai Ahli PERSAMA Seumur Hidup
Info OMK 2017
Surat Hebahan OMK 2017
Borang Bayaran OMK
Info OMK
Keputusan OMK 2016
Keputusan Terdahulu
Contoh Soalan - OMK 2013
Contoh Soalan - OMK 2014
Contoh Soalan - OMK 2015



 
Pemenang Individu Kategori Muda
Thursday, 11 October 2012
BIL
KEDUDUKAN
NAMA
NAMA SEKOLAH
PUSAT EXAM OMK
NEGERI
1 PERTAMA Anzo Teh Zhoa Yang SMJK Chung Ling Argentina Pulau Pinang
2 KEDUA Justin Lim Kai Ze Sekolah Tinggi Kluang Argentina Johor
3 KETIGA Tan Kin Aun SMJK Chung Ling Butterworth UiTM Pulau Pinang Pulau Pinang
4 SAGUHATI Arnold Tan Junhan SMK St Paul UKM Selangor
5 SAGUHATI Chui Yao Sheng Chong Hwa Independent High School UTMSPACE Kuala Lumpur
6 SAGUHATI Koh Hui Soon SM Foon Yew, Kulai UTM Johor
7 SAGUHATI Lim Kah Jun SMJK Keat Hwa UniMAP Perlis
8 SAGUHATI Lim Ricky SMK Seri Bintang Selatan UM
Kuala Lumpur
9 SAGUHATI Lim Yun Kai SMJK Chung Hwa Confucian USM Pulau Pinang
10 SAGUHATI Sahib Singh A/l Sarbjit Singh SMK Tinggi Bukit Mertajam UiTM Pulau Pinang Pulau Pinang
11 SAGUHATI Tan Zhi Jong SMK Seafield UM
Kuala Lumpur
12 SAGUHATI Teh Zee Hoe SMJK Katholik PJ UM Kuala Lumpur
13 SAGUHATI Wan Muhammad Asyraf bin Wan Mohd Razin SM Imtiaz Besut UMT Terengganu
14 SK Aaron Khor Gaik Neng SMK Sultan Sulaiman UMT Terengganu
15 SK Ahmad Atif Shafiqi B Ahmad Khalib Saliya MRSM Kota Putra UMT Terengganu
16 SK Aina Nabilah Bt Zulkifli MRSM Kubang Pasu SM Sains Kubang Pasu Kedah
17 SK Anwar Bin Aman MRSM Baling MRSM Baling Kedah
18 SK Benjamin Beh Chuang Yun SMK USJ 13 UM Kuala Lumpur
19 SK Chai Chin Chiet SMK Dato Penggawa Barat UTM Johor
20 SK Chan Swee Mei SMJK Perempuan China Pulau Pinang USM Pulau Pinang
21 SK Chan Tong Xuen SM Foon Yew, Johor Bahru UTM Johor
22 SK Chau Yong Qi SM Confucian Persendirian UM Kuala Lumpur
23 SK Chen Sharon SMK Seri Hartamas UM Kuala Lumpur
24 SK Cheng Yi Cheng Sekolah Menengah Hin Hua UM Kuala Lumpur
25 SK Cheong Wee Sern SMK USJ 13 UM Kuala Lumpur
26 SK Chin Kwok Yee SMJK Chio Min MRSM Baling Kedah
27 SK Chin Wan Seng SMK Kota Kemuning UKM Selangor
28 SK Chng See Yi SMJK Jit Sin UiTM Pulau Pinang Pulau Pinang
29 SK Chooi Kien SMK Ketari SM Sains Tengku Abdullah Pahang
30 SK Edward Yeap SMK Seafield UM Kuala Lumpur
31 SK Engku Salman nin Engku Zakir Hussein SM Imtiaz Besut UMT Terengganu
32 SK Fatin Aqilah Bt Musa SMKA Maahad Muar Sekolah Tinggi Muar Johor
33 SK Goh Reun Guan Chong Hwa Independent High School UTMSPACE Kuala Lumpur
34 SK Hau Han You SMJK Katholik PJ UM Kuala Lumpur
35 SK Ho Jaan Ee SMK Green Road UiTM Sarawak Sarawak
36 SK Hong Yue Rui Tsun Jin High School UM Kuala Lumpur
37 SK Ignavier Ng Zhi Yong Tsun Jin High School UM Kuala Lumpur
38 SK Iqram Fitrishah Bin Iqram Shahfuree MRSM Tun Abdul Razak UMP Pahang
39 SK Jonah Lin Jian Hua Tsun Jin High School UM Kuala Lumpur
40 SK Kirenraj A/l Kumaravellu SMK Dato' Onn USM Pulau Pinang
41 SK Lai Jian Xuan SMJK Union USM Pulau Pinang
42 SK Lau Cheng Yang Sekolah Tinggi Chung Hwa Muar Sekolah Tinggi Muar Johor
43 SK Law Ying Cheng SMJK Jit Sin UiTM Pulau Pinang Pulau Pinang
44 SK Lee Chong Yeow SMJK Chung Ling Pulau Pinang USM Pulau Pinang
45 SK Lee Ming Ze SMJK Katholik PJ UM Kuala Lumpur
46 SK Lee Wi Syuen SMJK Perempuan China Pulau Pinang USM Pulau Pinang
47 SK Leslie Wee How Jie SMK Chung Hua Miri SMK Chung Hua Miri Sarawak
48 SK Lim You Sheng SMJK Keat Hwa UniMAP Perlis
49 SK Lim Zi Yong SMK Taman Universiti UTM Johor
50 SK Lin Zi Khang SMJK Chung Ling Pulau Pinang USM Pulau Pinang
51 SK Low Jun Keat SMK USJ12 UM Kuala Lumpur
52 SK Mah Qi Hao SMK Seri Kota Puteri UTM Johor
53 SK Mohamad Shukri Bin Jauhari SMK Taman Nusa Damai UTM Johor
54 SK Mohd Khairil Rajaie B Mohd Khairon MRSM Muadzam Shah UMP Pahang
55 SK Mohd Saddiqim Bin Mat Saad MRSM Kepala Batas UiTM Pulau Pinang Pulau Pinang
56 SK Muhammad Amirul B Mohd Rodzi MRSM PDRM MRSM Baling Kedah
57 SK Muhammad Fahim B Nizar MRSM Kota Putra UMT Terengganu
58 SK Muhammad Faisal B Md Nadzir Sekolah Sultan Alam Shah UKM Selangor
59 SK Ng Yiet Fai SMK Sultan Abu Bakar UMP Pahang
60 SK Nur Fatihah Athira Bt. Muhammad Kolej Yayasan Saad Melaka UTeM Melaka
61 SK Nur Hidayah Bt Shajurudin MRSM Serting UTeM Melaka
62 SK Nur Kamalia Mohd Hisham Sekolah Tun Fatimah UTM Johor
63 SK Ong Jun Yang SMK Taman Daya UTM Johor
64 SK Ong Khai Liang SMJK Katholik PJ UM Kuala Lumpur
65 SK Ooi Kee Aun SMJK Chio Min MRSM Baling Kedah
66 SK Oon Wei Yi SMJK Chung Ling Pulau Pinang USM Pulau Pinang
67 SK Peong Wei Jie SMK Tinggi Kluang UTM Johor
68 SK Quat Yean Chin Chong Hwa Independent High School UTMSPACE Kuala Lumpur
69 SK Samuel Tee Tsen Ern SMK Seafield UM Kuala Lumpur
70 SK Sim Yuh Fan Chinese High School, Batu Pahat UTM Johor
71 SK Sim Zi Jian SMJK Chung Ling Pulau Pinang USM Pulau Pinang
72 SK Tan Chee Wen SMJK Heng Ee USM Pulau Pinang
73 SK Tan Ke Yi Sekolah Menengah Hin Hua UM Kuala Lumpur
74 SK Tan Sia Huat SM Chung Hua No.1 UiTM Sarawak Sarawak
75 SK Tan Teong Keat SMJK Chung Ling Pulau Pinang USM Pulau Pinang
76 SK Tan Tze Kah SMJK Chung Ling Butterworth UiTM Pulau Pinang Pulau Pinang
77 SK Tan Wei Jia SMJK Chio Min MRSM Baling Kedah
78 SK Tan Yan Kang Chung Hua High School Seremban UKM Selangor
79 SK Tan Yew Xin SMJK Jit Sin UiTM Pulau Pinang Pulau Pinang
80 SK Tang Wei Xin SM Foon Yew, Johor Bahru UTM Johor
81 SK Teh Jye Quan SMJK Jit Sin UiTM Pulau Pinang Pulau Pinang
82 SK Teh Keng Kwee SMK Taman Mount Austin UTM Johor
83 SK Teng Hoi Ian SMK (P) Methodist USM Pulau Pinang
84 SK Teoh Jack Yang SMJK Sin Min MRSM Baling Kedah
85 SK Thye Chuan Hwei SMK Sultan Abu Bakar UMP Pahang
86 SK Voo Yee Khiaw Cempaka Schools UM Kuala Lumpur
87 SK Wang Han Pin SMJK Sin Min MRSM Baling Kedah
88 SK Wong Jian Yong SMK Seri Kembangan UKM Selangor
89 SK Wong Ka Yee SMK Seafield UM Kuala Lumpur
90 SK Woo Ying Zheng Sekolah Menengah Hin Hua UM Kuala Lumpur
91 SK Yee Xin En SMJK Chung Ling Butterworth UiTM Pulau Pinang Pulau Pinang
92 SK Yeoh Kai Kheng SMJK Chung Ling Pulau Pinang USM Pulau Pinang
93 SK Yeoh Zi Liang SMJK Chung Hwa Confucian USM Pulau Pinang
94 SK Yew Sze Yen SMJK Convent Datuk Keramat USM Pulau Pinang
95 SK Zainul Iman Bin Abdul Malek MRSM Serting UTeM Melaka
 
Keputusan OMK 2012
Thursday, 11 October 2012
Keputusan Olimpiad Matematik Kebangsaan (OMK) 2012

Keputusan penuh pemenang-pemenang bagi menerima Hadiah Tempat Pertama, Kedua dan Ketiga (Kategori Individu dan Berpasukan) bagi setiap Peringkat (Bongsu, Muda, Sulong), Hadiah Saguhati serta Sijil Sanjungan Kehormat OMK 2012 adalah seperti berikut:
Selanjutnya...
 
Keputusan OMK 2012
Thursday, 11 October 2012
Keputusan Olimpiad Matematik Kebangsaan (OMK) 2012

Keputusan penuh pemenang-pemenang bagi menerima Hadiah Tempat Pertama, Kedua dan Ketiga (Kategori Individu dan Berpasukan) bagi setiap Peringkat (Bongsu, Muda, Sulong), Hadiah Saguhati serta Sijil Sanjungan Kehormat OMK 2012 adalah seperti berikut:
Selanjutnya...
 
Pemenang Individu Kategori Bongsu
Thursday, 11 October 2012
BIL
KEDUDUKAN
NAMA
NAMA SEKOLAH
PUSAT EXAM OMK
NEGERI
1 PERTAMA Tee Zheng Yang Hin Hua High School UM Selangor
2 KEDUA Goh Hui Wen Chung Ling Private High School USM Pulau Pinang
3 KETIGA ENg Wee Lim SMJK Sin Min MRSM Baling Kedah
4 SAGUHATI Ahmad Suhail Bin Asmat Nizam MRSM Kepala Batas UiTM Pulau Pinang Pulau Pinang
5 SAGUHATI Ashraf Aiman Bin Mohamad Faizal MRSM Pontian UTM Johor
6 SAGUHATI Chuah Jia Xuan Sekolah Menengah Foon Yew-Kulai UTM Johor
7 SAGUHATI Gan Ying Cheng Chung Hua High School Seremban UKM N. Sembilan
8 SAGUHATI Jeremy Kou Khai Jie Chong Hwa Independent High School UM Kuala Lumpur
9 SAGUHATI Joanna Tan Ern Ern SMJK Chung Ling Butterworth UiTM Pulau Pinang Pulau Pinang
10 SAGUHATI Kee Kai Xiang Sekolah Menengah Foon Yew-Kulai UTM Johor
11 SAGUHATI Lim Xin-ran Rachel Chung Hua High School Seremban UKM N. Sembilan
12 SAGUHATI Muhammad Hazeem Aiman Bin Ismadi MRSM Pontian UTM Johor
13 SAGUHATI Ng Min Shen SMJK Keat Hwa (cf) UniMAP Kedah
14 SK Aaron Saw Min Sern SMJK Chung Ling USM Pulau Pinang
15 SK Abbernaa Dhevi A/P Kukananthan SMK Convent Bukit Nenas UM Kuala Lumpur
16 SK Ahmad Faiz Sulaiman Bin Ahmad Badri MRSM Parit UiTM Seri Iskandar Perak
17 SK Ain Lily Sophia Binti Mohd Asari MRSM Gerik MRSM Baling Perak
18 SK Aina Shahirah Bt Khairul Anuar SMK Seri Perak SMK Seri Perak Perak
19 SK Alvin Ting Heng Hung Sekolah Menengah Pay Fong UTeM Melaka
20 SK Amira Asyillah Bt Azhar Apendi SMK Tengku Intan Zaharah UMT Terengganu
21 SK Amira Nurfarhana Binti Yusoff MRSM Serting UTeM N. Sembilan
22 SK Benedict Chew kai Jun Tsun Jin High School UM Kuala Lumpur
23 SK Chan Dean Han SM Foon Yew, Johor Bahru UTM Johor
24 SK Chin Yung Seng Sabah Chinese High School Sabah Chinese High School Sabah
25 SK Chong Yi Siang SMK Kota Kemuning UKM Selangor
26 SK Choo Shinn You Sekolah Methodist Wesley UM Kuala Lumpur
27 SK Danial Bin Nordin MRSM Pontian UTM Johor
28 SK Durra Nur Nazeera bt Roslaili MRSM Pontian UTM Johor
29 SK Eashvar A/L Rajan SMK St Michael UiTM Seri Iskandar Perak
30 SK Eng Ying Xuan SMJK Sacred Heart USM Pulau Pinang
31 SK Foo Shi Quan Chong Hwa Independent High School UM Kuala Lumpur
32 SK Goh Pei Xuan SMJK Tsung Wah SMJK Tsung Wah Perak
33 SK Hanis Binti Zulkifli MRSM Baling MRSM Baling Kedah
34 SK Harith Azfar B Zulemran MRSM Pengkalan Hulu MRSM Baling Perak
35 SK Haw Yi Tze SMJK Jit Sin UiTM Pulau Pinang Pulau Pinang
36 SK Herman Chong Min jun Chong Hwa Independent High School UM Kuala Lumpur
37 SK Hilmi Iman B Bahrudin Sekolah Sultan Alam Shah UKM Selangor
38 SK Irfan Mustaqim Dzulkarnine SM Sains Hulu Selangor UKM Selangor
39 SK Izzah Nadhilah Bt Ilias SMK Seri Perak SMK Seri Perak Perak
40 SK Jackson Kong Zhe Sheng SMK Sungai Maong UiTM Sarawak Sarawak
41 SK Kan Man Kit Kuen Cheng High School UM Kuala Lumpur
42 SK Khairul Fahmi Bin Mohd Yusof Maktab Sultan Ismail SMS Tengku Muhammad Faris Petra Kelantan
43 SK Khoo Jun Qian SMK Infant Jesus Convent UTM Johor
44 SK Koh Kai Siang SMJK Sin Min MRSM Baling Kedah
45 SK Kow Hong Zhang SMJK Sin Min MRSM Baling Kedah
46 SK Lam Sherng Jeff SMK Jalan Damai UiTM Pulau Pinang Pulau Pinang
47 SK Lee Yuhang Chong Hwa Independent High School UM Kuala Lumpur
48 SK Lee Zhing Tian SMJK Chung Ling Butterworth UiTM Pulau Pinang Pulau Pinang
49 SK Lim Han Sheng SMJK Sin Min MRSM Baling Kedah
50 SK Lim Woon Ling Tsun Jin High School UM Kuala Lumpur
51 SK Low Jing Quan SM Chong Hwa, Kluang UTM Johor
52 SK Low Zi Jie SMK Tinggi Kluang UTM Johor
53 SK Lu Lian Kim SK Tengku Idris Shah UKM Selangor
54 SK Magdalene Toh Youjun SMK Seri Bintang Selatan UM Kuala Lumpur
55 SK Malisa Falasifah Bt Henry Setiadi SMK Kampung Nangka SMK Lanang Sarawak
56 SK Manarina Binti Mohamad Ridzuan MRSM Balik Pulau USM Pulau Pinang
57 SK Muhammad Amir Asmar Bin Abdul Jamil MRSM Balik Pulau USM Pulau Pinang
58 SK Muhammad Arman Aizat B Nr Azhan Hakim Seklah Sultan Alam Shah UKM Selangor
59 SK Muhammad Faid Bin Mohd Rizal MRSM Serting UTeM N. Sembilan
60 SK Muhammad Faris Naim B Asmunni Sekolah Sultan Alam Shah UKM Selangor
61 SK Muhammad Hafiz Luthfi B Mohd Ariffin MRSM Pontian UTM Johor
62 SK Muhammad Irbrahiim Bin Zaidi MSM Serting UTeM N. Sembilan
63 SK Muhammad Khairsham Bin Mohd Ariffin MRSM Alor Gajah UTeM Melaka
64 SK Muhammad Munir Muhaimin Bin Sabtu SM Imtiaz Dungun UMT Terengganu
65 SK Muhammad Raziq Raif Bin Ramli MRSM Langkawi UniMAP Kedah
66 SK Muhammad Ridhuan B Nordin Sekolah Sultan Alam Shah UKM Selangor
67 SK Muhammad Saqif Bin Badlishah MRSM Pendang UniMAP Kedah
68 SK Ng Jing Jie Sekolah Tinggi Chung Hwa Muar SMKA Maahad Muar Johor
69 SK Ng Min Xian SMJK Keat Hwa (cf) UniMAP Kedah
70 SK Nik Muhammad Awis Bin Nik Asni MRSM Besut Sek Men Sains Pasir Puteh Terengganu
71 SK Nurafizi Bin Jawani MRSM Pontian UTM Johor
72 SK Nuramira Bt Anuar Yazid SMK Tinggi Kluang UTM Johor
73 SK Nurina Ezza Bt. Zulkiflee SMS Tengku Muhammad Faris Petra SMS Tengku Muhammad Faris Petra Kelantan
74 SK Ong Jia Yong SMK Seri Bintang Selatan UM Kuala Lumpur
75 SK Peong Wei Zhen SMK Tinggi Kluang UTM Johor
76 SK Philip Lee Han Yung Sekolah Methodist Wesley UM Kuala Lumpur
77 SK Radin Nurul 'Izzah Bt Radin Sa'di SMK Kampung Nangka SMK Lanang Sarawak
78 SK Raimi Imran Bin Mohd Ronnie SMK USJ 12 UM Selangor
79 SK Ruuban A/L Ravindran SMK Mohd Khalid UTM-N24 (DK8) Johor
80 SK Sean Gee Zhing SMJK Yok Bin UTeM Melaka
81 SK See Yi Ling Hin Hua High School UM Selangor
82 SK Sim Ding Li SMJK Chung Li USM Pulau Pinang
83 SK Sim Yee Shuang SMJK Keat Hwa (cf) UniMAP Kedah
84 SK Soh Hui Yu uen Cheng High School UM Kuala Lumpur
85 SK Tan Jia Qing Hin Hua High School UM Selangor
86 SK Tan Jun Hui SMK Tinggi Kluang UTM Johor
87 SK Tan Wei Hong Chong Hwa Independent High School UM Kuala Lumpur
88 SK Tang Kai Jie SMK Bagan Jaya UiTM Pulau Pinang Pulau Pinang
89 SK Teh Kuan Ting SMK Sin Min MRSM Baling Kedah
90 SK Teo Hau Tian Sekolah Tinggi Chung Hwa Muar SMKA Maahad Muar Johor
91 SK Teor Yu Hang SMK Sultan Abu Bakar SMK Abdul Rahman Talib Pahang
92 SK Tab Yi Tong SMK Mohd Khalid UTM Johor
93 SK Yeoh Zhong Xien SMJK Chung Ling USM Pulau Pinang
94 SK Yeow Mei Sze Hin Hua High School UM Selangor
95 SK Yong Jia Shun Chong Hwa Independent High School UM Kuala Lumpur
 
Bulletin of the Malaysian Mathematical Sciences Society Vol 35 Num 4 2012
Friday, 03 August 2012
Klik sini untuk lihat isi kandungan penuh Bulletin of the Malaysian Mathematical Sciences Society Volume 35 • Number 4 • 2012
 
<< Awal < Sebelumnya 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Berikutnya > Akhir >>

Hasil 82 - 90 dari 109
a site by Aidan    
admin

© 2007 PERSAMA