Daftar Masuk
Iklan

 

 

 
Menu Utama
Muka Depan
Berita
Pengumuman
Hebahan
Info PERSAMA
Mengenai Persatuan
Ahli Jawatankuasa
Senarai Ahli Institusi PERSAMA
Pendaftaran Ahli PERSAMA
Warkah Berita PERSAMA
Kemaskini Maklumat Pengguna
Senarai Ahli PERSAMA Seumur Hidup
Info OMK 2017
Surat Hebahan OMK 2017
Borang Bayaran OMK
Info OMK
Keputusan OMK 2016
Keputusan Terdahulu
Contoh Soalan - OMK 2013
Contoh Soalan - OMK 2014
Contoh Soalan - OMK 2015



 
Senarai Penuh Nama Pelajar Yang Terpilih
Wednesday, 05 December 2012
BIL
NAMA PELAJAR
NAMA SEKOLAH
1 Mohamad Nawfal Izani b. Mohamad Nadzri MRSM Baling
2 Hariz Saifuddin b. Kamarudin MRSM Pontian
3 Muhammad Haaziq Iqbal b. Roslaili MRSM Pontian
4 Muhammad Syahmil b. Sulaiman MRSM Pontian
5 Mohamad Syahmi b. Mohd Hotzani MRSM Taiping
6 Anissha a/p Raju Pusat PERMATApintar Negara
7 Bryan Tam Sheng Gong Pusat PERMATApintar Negara
8 Hariz Mirza Hasya b. Mohd Farid Pusat PERMATApintar Negara
9 Hashwini a/p A. Ganesh Pusat PERMATApintar Negara
10 Nur Izzati Huda bt. Zulkarnain Pusat PERMATApintar Negara
11 Pang Zheng Bin Pusat PERMATApintar Negara
12 Safwan b. Ibrahim Pusat PERMATApintar Negara
13 Stanley Cheah Pusat PERMATApintar Negara
14 Wong Hong Pei Pusat PERMATApintar Negara
15 Muhd Aiman b. Ahmad Suhaimi Sekolah Sultan Alam Shah
16 Yusuf b. Mohamed Sekolah Sultan Alam Shah
17 Nur Kamalia bt. Mohd Hisham Sekolah Tun Fatimah
18 Yeoh Zi Song SJKC Chong Teik
19 Eng Ying Xuan SJKC Kwang Hwa
20 Lim Han Sheng SJKC Sin Kwang
21 Kow Hong Zhang SJKC Sin Min A
22 Engku Salman b. Engku Zakir Hussein SM Imtiaz Besut
23 Chin Kwok Yee SMJK Chio Min
24 Tan Wei Jia SMJK Chio Min
25 Lim Yun Kai SMJK Chung Hwa Confucian
26 Anzo Teh Zhao Yang SMJK Chung Ling Butterworth
27 Tan Kin Aun SMJK Chung Ling Butterworth
28 Lin Zi Khang SMJK Chung Ling PP
29 Sim Zi Jian SMJK Chung Ling PP
30 Foo Yong See SMJK Jit Sin
31 Law Ying Cheng SMJK Jit Sin
32 Ooi Yao Feng SMJK Jit Sin
33 Tan Yew Xin SMJK Jit Sin
34 Gabriel Seng Qi Wen SMJK Katholik PJ
35 Teh Zee Hoe SMJK Katholik PJ
36 Lim Kah Jun SMJK Keat Hwa
37 Ivan Chan Kai Chin SMJK Phor Tay
38 Khong Yi Kye SMJK Sin Min
39 Lim Jing Ren SMJK Sin Min
40 Lim Ye Ang SMJK Sin Min
41 Tan Tun Jian SMJK Sin Min
42 Teoh Yen Fu SMJK Sin Min
43 Theam Wing Chun SMJK Sin Min
44 Tan Zhi Jong SMK Seafield
45 Lim Ricky SMK Seri Bintang Selatan
46 Abang Erfan b. Abang Aszman SMK St Thomas
47 Ng Yiet Fai SMK Sultan Abu Bakar
48 Muhammad Afiq b. Noorman SMK Sultan Badlishah
49 Sahib Singh a/l Sarbjit Singh SMK Tinggi Bukit Mertajam
50 Hoo Zhi Yee SMK Tinggi Kluang
51 Justin Lim Kai Ze SMK Tinggi Kluang
52 How Si Wei SMK USJ 12
53 How Si Yu SMK USJ 12
54 Lee Kian Boon SMK USJ 12
55 Shazryl Shafyz b. Zulrushdi SMK USJ 12
 
Pemenang Kumpulan Kategori Sulong
Thursday, 11 October 2012
KEDUDUKAN
NEGERI
PUSAT EXAM OMK
NAMA SEKOLAH
PERTAMA Kuala Lumpur UTM Kuala Lumpur Chong Hwa Independent High School
KEDUA Kuala Lumpur UM Sekolah Menengah Hin Hua
KETIGA Kuala Lumpur UM Tsun Jin High School

 

KEDUDUKAN
SEKOLAH
NAMA PELAJAR
NO KP
PERTAMA Chong Hwa Independent High School Lee Gin Hoong 94050314XXXX
Lee Young Kyu M2377XXXX
Tey Shiwei 94021814XXXX
Lieow Wei Xiang 94042014XXXX
KEDUA Sekolah Menengah Hin Hua Teh Chi En 94070789XXXX
Chan Jun Wei 94081816XXXX
Lim Chin Guan 94121910XXXX
Tee Xun Chun 94030101XXXX
KETIGA Tsun Jin High School Chow Chang Hoong 94072714XXXX
Nicholas Chin Cheng Hoong 94111014XXXX
Teh Yu Qi 94081714XXXX
Adrienne Lee Luo Lin 94111910XXXX
 
Pemenang Kumpulan Kategori Muda
Thursday, 11 October 2012
KEDUDUKAN
NEGERI
PUSAT EXAM OMK
NAMA SEKOLAH
PERTAMA Kuala Lumpur UTM Kuala Lumpur Sekolah Methodist Wesley
KEDUA Kuala Lumpur UTM Kuala Lumpur Chong Hwa Independent High School
KETIGA Kedah MRSM Baling SMJK Sin Min

 

KEDUDUKAN
SEKOLAH
NAMA PELAJAR
NO KP
PERTAMA Sekolah Methodist Wesley Yong Hong Cheng Bryan 96053056XXXX
Chong Rui Yang 96041756XXXX
Chiam Wei Xiong 97020414XXXX
Phoong Kah Yung 96092756XXXX
KEDUA Chong Hwa Independent High School Chan Ming Wei 96112814XXXX
Tan Hao Hao 96101414XXXX
Koay Chin Giap 97101514XXXX
Leong Hoe Kitt 96083056XXXX
KETIGA SMJK Sin Min Khong Yi Kye 96081507XXXX
Lim Ye Ang 96032202XXXX
Tan Tun Jian 96063002XXXX
Teh Boon Jie 97073002XXXX
 
Pemenang Kumpulan Kategori Bongsu
Thursday, 11 October 2012
KEDUDUKAN
NEGERI
PUSAT EXAM OMK
NAMA SEKOLAH
PERTAMA Kedah MRSM Baling SMJK Sin Min
KEDUA Kuala Lumpur UM Sekolah Menengah Hin Hua
KETIGA Sabah Sabah Tshung Tsin Secondary School Sabah Tshung Tsin Secondary School

 

KEDUDUKAN
SEKOLAH
NAMA PELAJAR
NO KP
PERTAMA SMJK Sin Min Theam Wing Chun 98041902XXXX
Teoh Yen Fu 98060602XXXX
Lim Jing Ren 98102102XXXX
Eng Wee Lim 99121302XXXX
KEDUA Sekolah Menengah Hin Hua Tan Yee Jian 98052010XXXX
Chiew Wan Kai 98081708XXXX
Lee Hao Tian 98040910XXXX
Chieng Herng Ee 98092210XXXX
KETIGA Sabah Tshung Tsin Secondary School Sally Lim Jia Hui 98030412XXXX
Mabelle Tay Geok Yin 98042712XXXX
Ngu Xhiau Wen 98093012XXXX
Nobelle Tay Geok Hong 98042712XXXX
 
Pemenang Individu Kategori Muda
Thursday, 11 October 2012
BIL
KEDUDUKAN
NAMA
NAMA SEKOLAH
PUSAT EXAM OMK
NEGERI
1 PERTAMA Anzo Teh Zhoa Yang SMJK Chung Ling Argentina Pulau Pinang
2 KEDUA Justin Lim Kai Ze Sekolah Tinggi Kluang Argentina Johor
3 KETIGA Tan Kin Aun SMJK Chung Ling Butterworth UiTM Pulau Pinang Pulau Pinang
4 SAGUHATI Arnold Tan Junhan SMK St Paul UKM Selangor
5 SAGUHATI Chui Yao Sheng Chong Hwa Independent High School UTMSPACE Kuala Lumpur
6 SAGUHATI Koh Hui Soon SM Foon Yew, Kulai UTM Johor
7 SAGUHATI Lim Kah Jun SMJK Keat Hwa UniMAP Perlis
8 SAGUHATI Lim Ricky SMK Seri Bintang Selatan UM
Kuala Lumpur
9 SAGUHATI Lim Yun Kai SMJK Chung Hwa Confucian USM Pulau Pinang
10 SAGUHATI Sahib Singh A/l Sarbjit Singh SMK Tinggi Bukit Mertajam UiTM Pulau Pinang Pulau Pinang
11 SAGUHATI Tan Zhi Jong SMK Seafield UM
Kuala Lumpur
12 SAGUHATI Teh Zee Hoe SMJK Katholik PJ UM Kuala Lumpur
13 SAGUHATI Wan Muhammad Asyraf bin Wan Mohd Razin SM Imtiaz Besut UMT Terengganu
14 SK Aaron Khor Gaik Neng SMK Sultan Sulaiman UMT Terengganu
15 SK Ahmad Atif Shafiqi B Ahmad Khalib Saliya MRSM Kota Putra UMT Terengganu
16 SK Aina Nabilah Bt Zulkifli MRSM Kubang Pasu SM Sains Kubang Pasu Kedah
17 SK Anwar Bin Aman MRSM Baling MRSM Baling Kedah
18 SK Benjamin Beh Chuang Yun SMK USJ 13 UM Kuala Lumpur
19 SK Chai Chin Chiet SMK Dato Penggawa Barat UTM Johor
20 SK Chan Swee Mei SMJK Perempuan China Pulau Pinang USM Pulau Pinang
21 SK Chan Tong Xuen SM Foon Yew, Johor Bahru UTM Johor
22 SK Chau Yong Qi SM Confucian Persendirian UM Kuala Lumpur
23 SK Chen Sharon SMK Seri Hartamas UM Kuala Lumpur
24 SK Cheng Yi Cheng Sekolah Menengah Hin Hua UM Kuala Lumpur
25 SK Cheong Wee Sern SMK USJ 13 UM Kuala Lumpur
26 SK Chin Kwok Yee SMJK Chio Min MRSM Baling Kedah
27 SK Chin Wan Seng SMK Kota Kemuning UKM Selangor
28 SK Chng See Yi SMJK Jit Sin UiTM Pulau Pinang Pulau Pinang
29 SK Chooi Kien SMK Ketari SM Sains Tengku Abdullah Pahang
30 SK Edward Yeap SMK Seafield UM Kuala Lumpur
31 SK Engku Salman nin Engku Zakir Hussein SM Imtiaz Besut UMT Terengganu
32 SK Fatin Aqilah Bt Musa SMKA Maahad Muar Sekolah Tinggi Muar Johor
33 SK Goh Reun Guan Chong Hwa Independent High School UTMSPACE Kuala Lumpur
34 SK Hau Han You SMJK Katholik PJ UM Kuala Lumpur
35 SK Ho Jaan Ee SMK Green Road UiTM Sarawak Sarawak
36 SK Hong Yue Rui Tsun Jin High School UM Kuala Lumpur
37 SK Ignavier Ng Zhi Yong Tsun Jin High School UM Kuala Lumpur
38 SK Iqram Fitrishah Bin Iqram Shahfuree MRSM Tun Abdul Razak UMP Pahang
39 SK Jonah Lin Jian Hua Tsun Jin High School UM Kuala Lumpur
40 SK Kirenraj A/l Kumaravellu SMK Dato' Onn USM Pulau Pinang
41 SK Lai Jian Xuan SMJK Union USM Pulau Pinang
42 SK Lau Cheng Yang Sekolah Tinggi Chung Hwa Muar Sekolah Tinggi Muar Johor
43 SK Law Ying Cheng SMJK Jit Sin UiTM Pulau Pinang Pulau Pinang
44 SK Lee Chong Yeow SMJK Chung Ling Pulau Pinang USM Pulau Pinang
45 SK Lee Ming Ze SMJK Katholik PJ UM Kuala Lumpur
46 SK Lee Wi Syuen SMJK Perempuan China Pulau Pinang USM Pulau Pinang
47 SK Leslie Wee How Jie SMK Chung Hua Miri SMK Chung Hua Miri Sarawak
48 SK Lim You Sheng SMJK Keat Hwa UniMAP Perlis
49 SK Lim Zi Yong SMK Taman Universiti UTM Johor
50 SK Lin Zi Khang SMJK Chung Ling Pulau Pinang USM Pulau Pinang
51 SK Low Jun Keat SMK USJ12 UM Kuala Lumpur
52 SK Mah Qi Hao SMK Seri Kota Puteri UTM Johor
53 SK Mohamad Shukri Bin Jauhari SMK Taman Nusa Damai UTM Johor
54 SK Mohd Khairil Rajaie B Mohd Khairon MRSM Muadzam Shah UMP Pahang
55 SK Mohd Saddiqim Bin Mat Saad MRSM Kepala Batas UiTM Pulau Pinang Pulau Pinang
56 SK Muhammad Amirul B Mohd Rodzi MRSM PDRM MRSM Baling Kedah
57 SK Muhammad Fahim B Nizar MRSM Kota Putra UMT Terengganu
58 SK Muhammad Faisal B Md Nadzir Sekolah Sultan Alam Shah UKM Selangor
59 SK Ng Yiet Fai SMK Sultan Abu Bakar UMP Pahang
60 SK Nur Fatihah Athira Bt. Muhammad Kolej Yayasan Saad Melaka UTeM Melaka
61 SK Nur Hidayah Bt Shajurudin MRSM Serting UTeM Melaka
62 SK Nur Kamalia Mohd Hisham Sekolah Tun Fatimah UTM Johor
63 SK Ong Jun Yang SMK Taman Daya UTM Johor
64 SK Ong Khai Liang SMJK Katholik PJ UM Kuala Lumpur
65 SK Ooi Kee Aun SMJK Chio Min MRSM Baling Kedah
66 SK Oon Wei Yi SMJK Chung Ling Pulau Pinang USM Pulau Pinang
67 SK Peong Wei Jie SMK Tinggi Kluang UTM Johor
68 SK Quat Yean Chin Chong Hwa Independent High School UTMSPACE Kuala Lumpur
69 SK Samuel Tee Tsen Ern SMK Seafield UM Kuala Lumpur
70 SK Sim Yuh Fan Chinese High School, Batu Pahat UTM Johor
71 SK Sim Zi Jian SMJK Chung Ling Pulau Pinang USM Pulau Pinang
72 SK Tan Chee Wen SMJK Heng Ee USM Pulau Pinang
73 SK Tan Ke Yi Sekolah Menengah Hin Hua UM Kuala Lumpur
74 SK Tan Sia Huat SM Chung Hua No.1 UiTM Sarawak Sarawak
75 SK Tan Teong Keat SMJK Chung Ling Pulau Pinang USM Pulau Pinang
76 SK Tan Tze Kah SMJK Chung Ling Butterworth UiTM Pulau Pinang Pulau Pinang
77 SK Tan Wei Jia SMJK Chio Min MRSM Baling Kedah
78 SK Tan Yan Kang Chung Hua High School Seremban UKM Selangor
79 SK Tan Yew Xin SMJK Jit Sin UiTM Pulau Pinang Pulau Pinang
80 SK Tang Wei Xin SM Foon Yew, Johor Bahru UTM Johor
81 SK Teh Jye Quan SMJK Jit Sin UiTM Pulau Pinang Pulau Pinang
82 SK Teh Keng Kwee SMK Taman Mount Austin UTM Johor
83 SK Teng Hoi Ian SMK (P) Methodist USM Pulau Pinang
84 SK Teoh Jack Yang SMJK Sin Min MRSM Baling Kedah
85 SK Thye Chuan Hwei SMK Sultan Abu Bakar UMP Pahang
86 SK Voo Yee Khiaw Cempaka Schools UM Kuala Lumpur
87 SK Wang Han Pin SMJK Sin Min MRSM Baling Kedah
88 SK Wong Jian Yong SMK Seri Kembangan UKM Selangor
89 SK Wong Ka Yee SMK Seafield UM Kuala Lumpur
90 SK Woo Ying Zheng Sekolah Menengah Hin Hua UM Kuala Lumpur
91 SK Yee Xin En SMJK Chung Ling Butterworth UiTM Pulau Pinang Pulau Pinang
92 SK Yeoh Kai Kheng SMJK Chung Ling Pulau Pinang USM Pulau Pinang
93 SK Yeoh Zi Liang SMJK Chung Hwa Confucian USM Pulau Pinang
94 SK Yew Sze Yen SMJK Convent Datuk Keramat USM Pulau Pinang
95 SK Zainul Iman Bin Abdul Malek MRSM Serting UTeM Melaka
 
<< Awal < Sebelumnya 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Berikutnya > Akhir >>

Hasil 82 - 90 dari 113
a site by Aidan    
admin

© 2007 PERSAMA