Daftar Masuk
Iklan

 

 

 
Menu Utama
Muka Depan
Berita
Pengumuman
Hebahan
Info PERSAMA
Mengenai Persatuan
Ahli Jawatankuasa
Senarai Ahli Institusi PERSAMA
Pendaftaran Ahli PERSAMA
Warkah Berita PERSAMA
Kemaskini Maklumat Pengguna
Senarai Ahli PERSAMA Seumur Hidup
Info OMK 2017
Surat Hebahan OMK 2017
Borang Bayaran OMK
Info OMK
Keputusan OMK 2016
Keputusan Terdahulu
Contoh Soalan - OMK 2013
Contoh Soalan - OMK 2014
Contoh Soalan - OMK 2015



 
Senarai Pemenang Kumpulan Kategori Bongsu 2015
Monday, 05 October 2015
KEDUDUKAN
NEGERI
NAMA SEKOLAH
PERTAMA Kedah SMJK Sin Min
KEDUA Kuala Lumpur Chong Hwa Independent High School
KETIGA Pulau Pinang SMJK Chung Ling

 

KEDUDUKAN
SEKOLAH
NAMA PELAJAR
PERTAMA SMJK Sin Min Gerald Khaw Ying Zhe
Khong Yi Fei
Lim Chuen Tek
Lim Gao Tek
KEDUA Chong Hwa Independent High School Moo Khai Hao
Ooi Zhe Ren
Sew Qian Hong
Tan Weiu Cheng
KETIGA SMJK Chung Ling Ching Chee Hong
Elvix Yeae Gim Chen
Euan Lim
Ooi Zhi Qin
 
Senarai Pemenang Individu Kategori Muda 2015
Monday, 05 October 2015
BIL
KEDUDUKAN
NAMA
NAMA SEKOLAH
NEGERI
1 PERTAMA YANG ZI YUN  CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
2 KEDUA SEAN GEE ZHING SMJK YOK BIN MELAKA
3 KETIGA  YONG JIA JOUN SMK USJ 12 KUALA LUMPUR
4 SAGUHATI  HILMI IMAN BIN BAHRUDDIN SEKOLAH SULTAN ALAM SHAH SELANGOR
5 SAGUHATI  MUHAMMAD FARIS NAIM BIN ASMUNI SEKOLAH SULTAN ALAM SHAH SELANGOR
6 SAGUHATI  NIK AHMAD HAKIMI FIKRI BIN NIK ZULFIKRI MRSM PENDANG KEDAH
7 SAGUHATI SIM YEE SHUANG  SMJK KEAT HWA 1 (CF) KEDAH
8 SAGUHATI

TAKEDA SHIGENORI

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
9 SAGUHATI TAN BING CHIEH SMJK PEREMPUAN CHINA PULAU PINANG PULAU PINANG
10 SAGUHATI TAN CHIN HUAN SMJK JIT SIN PULAU PINANG
11 SAGUHATI TAN HUI RU KIMBERLEY SEKOLAH METHODIST WESLEY KUALA LUMPUR
12 SAGUHATI TAN SOON WEI CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
13 SAGUHATI TAN YIN XIANG  SMJK CHUNG LING BUTTERWORTH PULAU PINANG
14 SK ABDULLAH HAKIM BIN SHAHARUDDIN  MRSM TUN GHAFAR BABA MELAKA
15 SK  AINA HIYAMA BINTI ZAZULI SM SAINS SEMBRONG JOHOR
16 SK AINUN NADZIRAH ABDUL RAHIM SMA PERSEKUTUAN KAJANG SELANGOR
17 SK AMAR ZARIF BIN AZAMIN  MRSM TUN GHAFAR BABA MELAKA
18 SK AMIRAH NAJLA BINTI MOHAMAD KHALIL MRSM SERTING N.SEMBILAN
19 SK ANG CHIN YAN CHINESE HIGH SCHOOL JOHOR
20 SK CHAN TIN PING  CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
21 SK  CHAO SHINN YOU SEKOLAH METHODIST WESLEY KUALA LUMPUR
22 SK CHIN JING EN SMK INFANT JESUS CONVENT JOHOR
23 SK CHOO KHAI JUN  SMK TUN HUSSEIN ONN PULAU PINANG
24 SK DANIEL LAI KI SHIN  SMK KOTA KEMUNING SELANGOR
25 SK  FAN JIE XIANG TSUN JIN HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
26 SK

FOO SHI QUAN

CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
27 SK GAN SHIJIE SMJK YOK BIN MELAKA
28 SK GAN YI KER  SMK INFANT JESUS CONVENT JOHOR
29 SK GOH YONG XUAN  SMJK KEAT HWA 1 (CF) KEDAH
30 SK HEW YAN ZHEN  SEKOLAH MENENGAH PAY FONG MELAKA
31 SK  HII LU ANN SM CHUNG HUA NO.1 KUCHING SARAWAK
32 SK HON MING ROU  SMJK PHOR TAY PULAU PINANG
33 SK JAMES TOK CHUN SEAN  SMJK CHUNG LING PULAU PINANG
34 SK  JEREMY KOU KHAI JIE CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
35 SK  KAN MAN KIT KUEN CHENG HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
36 SK KHAIRILANWAR BIN KAMARUDIN SEKOLAH MENENGAH SAINS REMBAU N.SEMBILAN
37 SK KHAIRUL AMEEN BIN MOHAMAD SABRI  SMKA (L) AL-MASHOOR PULAU PINANG
38 SK KHOR PEI LIN  SMJK UNION PULAU PINANG
39 SK  KOW HONG ZHANG SMJK SIN MIN KEDAH
40 SK  KUAN JIN HONG SABAH TSHUNG TSIN SECONDARY SCHOOL SABAH
41 SK LAW SIAO HUI  SMK SULTAN ISMAIL JOHOR
42 SK  LEE JIA JUN CHUNG HUA HIGH SCHOOL N.SEMBILAN
43 SK  LEE KAI BO SMK IBRAHIM KEDAH
44 SK LIANG WAN YEE  SMJK YOK BIN MELAKA
45 SK  LIM CHEE YUEN SMK FOON YEW, KULAI JOHOR
46 SK  LIM CHIN CHUAN SMJK JIT SIN PULAU PINANG
47 SK  LIM HAN SHENG SMJK SIN MIN KEDAH
48 SK  LIM ZER YIH CHINESE HIGH SCHOOL JOHOR
49 SK  LOO DONG LIN CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
50 SK  LOW BENJAMIN SMJK CHUNG LING BUTTERWORTH PULAU PINANG
51 SK  MOEY GE HAN SMJK CHUNG HWA CONFUCIAN PULAU PINANG
52 SK  MUHAMMAD AIMAN DARWIS BIN AZIDZEE MRSM PENGKALAN HULU PERAK
53 SK  MUHAMMAD AMIRUL MUKMININ BIN MOHD ZAMRI MRSM PENDANG KEDAH
54 SK  MUHAMMAD FAIEQ BIN MOHD FADZIL SMK USJ 13 KUALA LUMPUR
55 SK  MUHAMMAD HAFIZUDEEN BIN MOHD SAMAN PUSAT PERMATAPINTAR NEGARA SELANGOR
56 SK  MUHAMMAD HARIS BIN KAMARUL ZAMAN MRSM KUALA KLAWANG N.SEMBILAN
57 SK MUHAMMAD HAZWAN ZHARIF BIN ABDUL RAHIM  SMS TENGKU MUHAMMAD FARIS PETRA KELANTAN
58 SK  MUHAMMAD IKMAL HAZEEM BIN OTHMAN MRSM PENDANG KEDAH
59 SK  MUHAMMAD LUKMAN BIN JAMALUDIN MRSM KOTA PUTRA TERENGGANU
60 SK  NG JING HONG CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
61 SK  NG MIN XIAN SMJK KEAT HWA 1 (CF) KEDAH
62 SK  NG SAU TING SMK. DATO PENGGAWA TIMUR JOHOR
63 SK NUR ANISAH BINTI ROSLAN  MRSM KUBANG PASU KEDAH
64 SK NUR HAZWANI BINTI MAZLAN  MRSM GERIK PERAK
65 SK NUR SYAFIQAH JALALLUDIN  SMA PERSEKUTUAN KAJANG SELANGOR
66 SK  NURUL SAKINAH BINTI MOHD NORZIKHAN MRSM TUN DR ISMAIL JOHOR
67 SK  OH YONG XIN SMJK PEREMPUAN CHINA PULAU PINANG PULAU PINANG
68 SK  OOI XIN PENG SMJK KRIAN PERAK
69 SK  OONG JIE XIANG SMJK CHUNG HWA CONFUCIAN PULAU PINANG
70 SK PHILIP LEE HANN YUNG  SEKOLAH METHODIST WESLEY KUALA LUMPUR
71 SK PRABOOGANESH A/L SURIA KUMARAN  SMK KOTA KEMUNING SELANGOR
72 SK PUTRA ROSKHAIRUL FITRI BIN KAHA  MRSM KOTA PUTRA TERENGGANU
73 SK ROHAIZA BINTI AZEMI  MRSM KUBANG PASU KEDAH
74 SK SEE JING YIN  SMJK KEAT HWA 1 (CF) KEDAH
75 SK  SOH JING EN KUEN CHENG HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
76 SK  SYED ZIAD BIN ZULKARNAIN ALJUNID MRSM SERTING N.SEMBILAN
77 SK  TAN HENG YIH CHINESE HIGH SCHOOL JOHOR
78 SK  TAN WEI XIN SMJK CHUNG LING PULAU PINANG
79 SK TAN YI CHUN  SMJK CHUNG HWA CONFUCIAN PULAU PINANG
80 SK TAN YONG MING  SEKOLAH TINGGI CHUNG HWA JOHOR
81 SK  TANG SHAN YUAN SMK CHUNG HUA MIRI SARAWAK
82 SK TANG YU WEN  HIN HUA HIGH SCHOOL SELANGOR
83 SK  TEH KUAN TING SMJK SIN MIN KEDAH
84 SK  TEH REN JOE SMJK CHUNG LING PULAU PINANG
85 SK TEH YU XUAN  SMJK CHUNG LING PULAU PINANG
86 SK TEO HAU TIAN  SEKOLAH TINGGI CHUNG HWA JOHOR
87 SK  TEO JIN YEET KUEN CHENG HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
88 SK THEY SAU SHIEN SMK DATO PENGGAWA BARAT JOHOR
89 SK VIVIAN TING MEI YAO  SEKOLAH MENENGAH PAY FONG MELAKA
90 SK  WAN AHMAD HAKEEM WAN ISHAK SMA PERSEKUTUAN KAJANG SELANGOR
91 SK  WAN FATIN NAJAH MOHD HAJAZY SMA PERSEKUTUAN KAJANG SELANGOR
92 SK  WONG KHEE SHENG HIN HUA HIGH SCHOOL
SELANGOR
93 SK  YEE XIN KANG SMJK CHUNG LING BUTTERWORTH PULAU PINANG
94 SK YEOH LI TIAN  SMJK KATHOLIK PJ KUALA LUMPUR
95 SK YEOW MEI SZE  HIN HUA HIGH SCHOOL SELANGOR

 

 

 

 
Senarai Pemenang Individu Kategori Bongsu 2015
Monday, 05 October 2015
BIL
KEDUDUKAN
NAMA
NAMA SEKOLAH
NEGERI
1 PERTAMA TEH ZHI REN SMK IBRAHIM KEDAH
2 KEDUA TAN LI XUAN SMK BANDAR UTAMA DAMANSARA (3) SELANGOR
3 KETIGA YEOH ZI SONG SMJK CHUNG LING PULAU PINANG
4 SAGUHATI CHILLON CHAI ZIQING CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
5 SAGUHATI CHONG REN HAO SMJK JIT SIN PULAU PINANG
6 SAGUHATI HOR YE HENG SMJK KEAT HWA 1 (CF) KEDAH
7 SAGUHATI KHAW LIN KOON SMJK CHUNG HWA CONFUCIAN PULAU PINANG
8 SAGUHATI LIAN WEI XIANG CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR
9 SAGUHATI LIM BING SEN SMJK JIT SIN PULAU PINANG
10 SAGUHATI MOHD NOOR HAFIZI BIN BAHARUDIN MRSM TUN MOHAMMAD FUAD STEPHENS SABAH
11 SAGUHATI MUHAMMAD HILMAN BIN NOR AZMI SM IMTIAZ YT KUALA TERENGGANU TERENGGANU
12 SAGUHATI NUR UMAIRAH BINTI ZAINOL HAMIZI SEKOLAH MENENGAH SAINS REMBAU N.SEMBILAN
13 SAGUHATI STUART HENG FU YU SMJK SIN MIN  KEDAH
14 SK  AHMAD LUQMAN BIN NORAFIZAL MRSM MUAR  JOHOR
15 SK AIDAN WONG  HELP INTERNATIONAL SCHOOL  SELANGOR
16 SK ANG JIA MING  SMK MOHAD KHALID  JOHOR
17 SK ANG ZHEN CHEN   SMK SULTAN ABU BAKAR PAHANG
18 SK ANTHONY TEH YONG KEAT  LODGE SECONDARY SCHOOL SARAWAK
19 SK AYMAN HAZIQ B. JASMANI  MRSM GERIK  PERAK
20 SK BENJAMIN LOH ZE MIN   KUEN CHENG HIGH SCHOOL  KUALA LUMPUR
21 SK  

CHAN JIA ZHENG

 CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL  KUALA LUMPUR
22 SK CHARMAINE SAK HAO-YEAN  SMJK JIT SIN   PULAU PINANG
23 SK CHEAH AI CHI   SMJK YOK BIN  MELAKA
24 SK  CHERN PEI YING  MRSM KUALA KUBU BHARU  SELANGOR
25 SK CHIN YEN JUN   HIN HUA HIGH SCHOOL  SELANGOR
26 SK CHONG YOU YUAN  TSUN JIN HIGH SCHOOL  SELANGOR 
27 SK


CHOW YONG LAM 

KUEN CHENG HIGH SCHOOL   KUALA LUMPUR
28 SK  CHUAH TIONG GUAN  SMK JALAN DAMAI  PULAU PINANG
29 SK  DAYANG NOORAINA BINTI ISMAIL  MRSM GERIK  PERAK
30 SK  DENISE NAH KE XUAN  HIN HUA HIGH SCHOOL SELANGOR 
31 SK  DESMOND GIAM  CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL  KUALA LUMPUR
32 SK DURGHESWARAN A/L SIVARAJA  SMK MOHAD KHALID   JOHOR
33 SK  GILFORD TANG XUE QIAN  SMK (L) METHODIST KUALA LUMPUR 
34 SK  GO JUN XING  SMK (L) METHODIST KUALA LUMPUR 
35 SK  HAFEEZAH WAIDI MRSM TUN MUSTAPHA  SABAH 
36 SK KEESHA NAVENA K.D.  SMK USJ 12   SELANGOR
37 SK  KHEMI CHEW JIA JIN  SMK USJ 12 SELANGOR 
38 SK  KONG JING YUAAN  SMK SULTAN ABU BAKAR PAHANG 
39 SK  LAW ZHE HONG  SMJK KEAT HWA 1 (CF) KEDAH 
40 SK  LEE CI HUI  SMJK PEREMPUAN CHINA PULAU PINANG  PULAU PINANG
41 SK LEE DONGHENG  TSUN JIN HIGH SCHOOL  SELANGOR 
42 SK LEE KUAN JIET  SMK CHUNG HUA MIRI   SARAWAK
43 SK  LEE WEI XUAN TSUN JIN HIGH SCHOOL   SELANGOR
44 SK LEE ZHI YAN   CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL KUALA LUMPUR 
45 SK LEONA NG ZHI YAO   SABAH CHINESE HIGH SCHOOL SABAH 
46 SK  LIM KAI ZHE  CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL  KUALA LUMPUR
47 SK LIM LI XIANG  HIN HUA HIGH SCHOOL   SELANGOR
48 SK  LIM PIN SENG  SEKOLAH MENENGAH PAY FONG MELAKA 
49 SK  LIM YING CHUAN  HIN HUA HIGH SCHOOL SELANGOR 
50 SK  LIM ZHENG YU  CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL  KUALA LUMPUR
51 SK  LIM ZHENMING  SMJK CHUNG LING  PULAU PINANG
52 SK  LIM ZI YAO  SM FOON YEW, JOHOR BHARU JOHOR 
53 SK  LOH TEIK YAN  SMJK KEAT HWA 1 (CF)  KEDAH
54 SK  LOI ZONG YE  SMJK YOK BIN  MELAKA
55 SK  MASYITHAH BINTI MOHD FARID  MRSM GEMENCHEH  N.SEMBILAN
56 SK MEHGHANN SUBRAMANIAN   SMK SULTAN ABDUL SAMAD  SELANGOR
57 SK  MOHAMAD AZAM BIN AZAHARI SMK SERI BINTANG SELATAN   KUALA LUMPUR
58 SK MUHAMMAD AMIR BIN MUHAMAD GHAZALY   SBPI RAWANG  SELANGOR
59 SK  MUHAMMAD FARHAN B. ABDUL HALIM  SM SAINS HULU SELANGOR  SELANGOR
60 SK MUHAMMAD FARIS MUKHRIZ BIN MOHD NAJIB   SMK TASEK UTARA JOHOR 
61 SK MUHAMMAD IMDAD SOBIRIN BIN AZMAN   MRSM GEMENCHEH  N.SEMBILAN
62 SK  MUHAMMAD NURI BIN MOHD ALI  SM SAINS TENGKU MUHAMMAD FARIS PETRA KELANTAN 
63 SK MUHAMMAD WAJIHUDDIN BIN ARISAL ISLAH   SM SAINS TENGKU MUHAMMAD FARIS PETRA  SELANGOR
64 SK  MUHAMMAD ZABIR BIN AZREEN REDZAL  SEKOLAH SULTAN ALAM SHAH  SELANGOR
65 SK  MUHD ADLAN BIN MUHD TAUFEK SEKOLAH SULTAN ALAM SHAH   SELANGOR
66 SK  MUHD ZULFADHLI BIN AZHARI SM SAINS KUCHING UTARA  SARAWAK 
67 SK  NABIL DARWISH B NAZARUDDIN MRSM KUANTAN  PAHANG 
68 SK  NEIL LAI GUAN MING  SMJK CHUNG LING  PULAU PINANG
69 SK  NG JIA QUAN  SMK BANDAR UTAMA DAMANSARA (3) SELANGOR 
70 SK  NG KOK CHEN  CHONG HWA INDEPENDENT HIGH SCHOOL  KUALA LUMPUR
71 SK  NUR AINA SHAHIRAH BINTI FAUZI  SM IMTIAZ YT KUALA TERENNGGANU  TERENGGANU
72 SK  ONG CHEN PING  SMJK CHUNG LING  PULAU PINANG
73 SK  ONG JING KAI  PUSAT PERMATAPINTAR NEGARA SELANGOR 
74 SK OOI J SEN  SMJK KEAT HWA 1 (CF)  KEDAH 
75 SK  POH YIYANG SMJK KATHOLIK PJ  SELANGOR 
76 SK  RAYYAN HARIZ BIN BAZLAN  SMK USJ 12 SELANGOR 
77 SK  SAMUEL SUMOK ANAK ALBERT GUNDIE  MRSM BETONG  SARAWAK
78 SK SAW ZHI HAN   SMJK KATHOLIK PJ  SELANGOR
79 SK  SOO RONG XUN  HIN HUA HIGH SCHOOL SELANGOR 
80 SK  SUSANNA GOH  SMJK PEREMPUAN CHINA PULAU PINANG PULAU PINANG 
81 SK  SYAHIR SAFIUDDIN B. SALEHUDIN SMA PERSEKUTUAN KAJANG  SELANGOR 
82 SK  TAM WAI YEE, RACHEL  SABAH TSHUNG TSIN  SECONDARY SCHOOL SABAH 
83 SK  TAN PENG YING  SMJK HENG EE  PULAU PINANG
84 SK  TAN ZI YANG  SM FOON YEW, JOHOR BHARU  JOHOR
85 SK  TANG KAR LOK SMK BAGAN JAYA  PULAU PINANG 
86 SK  THASMINY A/P THILLAINATHAN SMK SULTAN BADLISHAH  KEDAH 
87 SK TSAN JIAN FENG   LODGE SECONDARY SCHOOL  SARAWAK
88 SK  WAN AHMAD SIRAJUDDIN BIN YOSDI  MRSM KOTA PUTRA  TERENGGANU
89 SK WAN IQBAL B. WAN RAWI   SEKOLAH SULTAN ALAM SHAH  SELANGOR
90 SK  WAN RUKHAZLIE SAFARUQ ISHZEL B. WAN ISMAIL  MRSM BETONG  SARAWAK
91 SK WONG JER HAN   SMJK CHUNG LING BUTTERWORTH  PULAU PINANG
92 SK WONG JUN RONG   SMK MOHAD KHALID  JOHOR
93 SK  WONG QI EN SMK DATO PENGGAWA BARAT   JOHOR
94 SK  YASMIN BINTI MOHD ADZIR  MRSM TUN DR ISMAIL  JOHOR
95 SK YEW YIK KHAI  SMJK CHUNG LING   PULAU PINANG

 

 

 
Keputusan OMK 2015
Monday, 05 October 2015
Keputusan penuh pemenang-pemenang Hadiah Tempat Pertama, Kedua dan Ketiga (Kategori Individu dan Kumpulan) bagi setiap Peringkat (Bongsu, Muda, Sulong) serta Hadiah Saguhati dan Sijil Sanjungan Kehormat OMK 2015 adalah seperti berikut:

Diminta semua pemenang menyemak ejaan nama masing-masing. Jika ada pembetulan, sila maklumkan kepada Penyelaras OMK 2015 ( Alamat e-mail ini dilindungi dari spambot, anda harus memampukan JavaScript untuk melihatnya ) dengan segera. Sijil akan dicetak dua minggu selepas tarikh pengumuman ini. Terima kasih dan tahniah kepada semua pemenang.

 
Pencalonan Ahli-Ahli Majlis Penggal 2014/2015-2015-2016
Tuesday, 14 July 2015
Lampiran:

 
<< Awal < Sebelumnya 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Berikutnya > Akhir >>

Hasil 28 - 36 dari 112
a site by Aidan    
admin

© 2007 PERSAMA